MUDr. Krutina Miloš
Vítězné náměstí 829/10, Praha

Nejlepsi zubarka na svete:)) mila,hodna a hlavme pecliva..100% doporucuji !! Prvni zubarka ke ktere nemam strach chodit :)

Paní doktorka Votřelová je nejlepší lékař, nejenom mezi zubaři!, se kterým jsem se doposavad setkal. Svým přístupem k práci i pacientovi všechny ostatní jasně převyšuje.
Je milá, vstřícná a nedočkáte se u ní arogantního chování jako u jiných doktorů. Ale hlavně, při ošetření je velmi pečlivá, svědomitá a naprosto profesionální. Vyřešila mé problémy se zuby a poradila i se správnou péčí o ně. Od té doby mě zuby netrápí. Nutno podotknout, že jsem po ošetřeních neměl nikdy žádné komplikace, a to jsem u ní byl již několikrát. S klidným srdcem můžu všem paní doktorku Votřelovou jen doporučit!

Paní doktorka Votřelová si zaslouží uznání i velký dík za přístup k pacientům. Příjemná, objasní problém, pečlivá -- naprostá spokojenost.

Paní doktorka je nejlepší zubní lékařka, kterou jsem kdy měl.
Je velmi milá, ochotná a pečlivá. Nejen, že jsem jí doporučil všem přátelům, ale přihlásil jsem k ní celou svou rodinu - a všichni spokojení.
JV

Za svůj život jsem prošel rukama už alespoň pěti různých zubařů, a slečna Votřelová je bezkonkurenčně s hodně velkým odstupem ten nejlepší. Zuby mi dala do pořádku po všech nepovedených zásazích minulých doktorů, nikdy mě nic nebolelo, všechno člověku vysvětlí, a je ohromně milá. Už nikdy jinam. První zubař, ke kterému se nebojím chodit.