Sam. ordinace PL - stomatologa
Husova 64, Hlinsko

Chodil jsem ke Dvořáčkovi celý život a jsem rád, že jsem si našel jiného zubaře. Krčky nevyvrtal a když jsem seděl na křesle s otevřenou pusou a čekal na prohlídku, tak si psal esemesku.

Pan doktor je milý, nemá problém něco vysvětlit, chodím k němu ráda.

K panu doktorovi jsme přešli celá rodina už před několika lety a nemůžeme si jeho práci vynachválit. Osobně se zuby nemám žádný problém, takže prohlídka trvá 5 minut, je velice milý, příjemný, to samé sestřička. Rodiče i prarodiče mají se zuby problémy a jsou velice spokojeni.

vynikající stomatolog

Bohužel včas nezastavil nábor nových pacientů (aktuálně je nedostatek stomatologů), což se podepisuje na výrazně omezeném času pro pacienta. Některé zákroky vyžadují delší čas a pokud není, je to na úkor kvality (např. ošetření kanálků). K objektivnímu hodnocení je samozřejme třeba podotknout, že lékař drží doplatky za úkony na minimální úrovni, což jistě může souviset s nedostatkem času na pacienta, resp. ufinancovaní soukromé ordinace v dnešní době... Jinak bezpochyby nadstandardně kvalitní a zkušený stomatolog...