Tomáš Koryčánek, pediatr Prostějov

Požádejte o spuštění kalendáře

Adresy a ceny

• 12 června 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Vynikající doktor, který zachránil mé dceři život, když už ostatní lékaři byli bezmocní.

• 17 dubna 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Řekla bych že na Prostějovsku nejlepší dětský lékař. Chodila jsem k němu se všemi čtyřmi dětmi. Je to lékař na svém místě i ve specializaci. A paní Koryčánková je taky moc hodná.

• 21 března 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Ráda bych ocenila velmi jemný a citlivý přístup k novorozeňátkům. Moje zkušenosti (2 děti): zatopil aby jim nebyla zima; dotýkal se jich tak jemně a klidně že žádné neplakalo; fonendoskop nahřál aby nestudil, atd. Děkuji.

• 18 prosince 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Zdravím, nemůžu zatím pana doktora někomu doporučovat byla jsem u něj jen jednou jestly jak se mně narodí mimi můžu se hůlásit k němu. Přijal mě bez jakýchkoliv vytáček apod.. Na mě udělal poprvé velmi dobrý dojem. No, ale touto cestou bych chtěla poprosit nějakou maminku jestly by mně neposlala na pana doktora číslo na mobil, protože v pondělí mám termín a čisilko se někam podělo a do mobilu se mně neskopírovalo. Děkuji moc

• 28 září 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Je to nej lékař, kterého jsem poznala.Syn se k němu vždy těšil,nebral ho jako někoho v bílém plášti, ale jako kamaráda, kterému může důvěřovat. Pana doktora a jeho ženu všem doporučuji a strašně ho všude chválím, je milý, ochotný, lidský, profesionální...prostě super.

• 29 července 2010

Hodnocení: Dobrý

Jsem zdravotník-takže myslím, že dokážu shodnotit a srovnat přístup pana doktora k malým pacientům i nám dospělým s ostatními lékaři. Je milý on i jeho manželka-sestřička v ordinaci. Několikrát jsem mu vylekaně volala ohledně malé dcerky i mimo pracovní dobu a byl vždy ochotný. Nezažila jsem ho nikdy nepříjemného... Na můj vkus někdy předepisuje až příliš mnoho homeopatik, ale musíme si přiznat, že je to šetrnější cesta k malému dětskému organismu než hned nasadit antibiotika. Jediné co moc nechápu je jeho časté doporučování nehrazené vakcinace-někdy až příliš naléhavě (viz pneumokok, meningokok, .....) ALe to je na každé mamince, aby se rozhodla. Takže myslím, že opravdu mohu pana doktora doporučit-nehledě na příjemnou a útulnou čekárnu a ordinaci. :-)

• 29 června 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

K panu doktorovi chodí všechny tři naše děti a jsme s ním všichni velmi spokojeni! Dceru, která byla pořád nemocná, a předchozí lékařka s tím nic nedělala, nám "postavil na nohy". On i jeho paní jsou velmi příjemní. Já je rozhodně všem doporučuji.

• 21 dubna 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Je to super doktor,chodíme k němu již skoro 11 let s oběma dětma.Mají alergii na mléko a další,ale jediný pan doktor to poznal, vždy ochotně poradí, a mé dcery onemocní vždy až o víkendě, můžu mu zavolat,nepošle mě do háje.Jeho paní sestřička je poklad.Vždy velice příjemná ,super dvojka. Co byste od těch doktorů chtěli,jsou to jenom lidi.

• 31 března 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

S panem doktorem a jeho paní (sestřičkou) jsme strašně spokojeni. Navštěvujeme ho již 9 let se synem a nyní i s dcerkou. Vždy poradí, nezatěžuje dětský organismus zbytečně antibiotiky a má velice lidský přístup. Několikrát nám velice pomohl. Neměnila bych v žádném případě a mohu opravdu vřele doporučit!

• 20 února 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

je to PAN doktor, cítíme z něj vždy ochotu pomoci. Je nejlepšíííííííííí

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění