Klinika ústní, čelistní a obličejové chirurgie VFN a 1. LF UK
U Nemocnice 2, Praha

Velice mily a hlavne profesionalni pristup!
Vytrzeni korunky v devatem mesici tehotenstvi bylo naprosto bezbolestne, naopak jsem diky vpichnuti anestetik, jeho klidnym slovum a tak setrnemu prubehu zakroku v kresle skoro usnula.
Nebylo vubec nutne brat si po extrakci anestetika a to ani druhy den I presto ze korunka se pri extrakci oddelila od korene a zakrok byl malinko delsi. Extrakce totiz probihala klidne, opatrne a peclive bez skubavych pohybu a skakani hlavy. Vedela jsem naprosto o vsem co prave dela, neustale se ptal na muj stav a pocity.
Za me vrele doporucuju!

Profesionál ve všech směrech, nemám co dodat.
Byl mi proveden, bezbolestný, šetrný a důkladný zákrok skalpelem plus kontrola stavu, konzultace,rtg
Je to PAN doktor.
Přeji mu mnoho úspěchu do dalšich let, jak v osobním životě tak v zaměstnání.

Dnes jsem byla u pana doktora Lukáška na trhání stoličky s následným obroušením zubní kosti a zašitím.
Tento pan doktor je velmi vlídý ,hodný a vše předem vysvětlí. Již při prvním setkání jsme v něj měla velkou důvěru a tu nezklamal. Je opravdu moc hodný . Děkuji mu za ochotu a dobrý vztah k lidem.
Jana P.

Pan Doktor Vondrašek je zubař s velkým Z mě nejde moc dobře umrtvit před víkonem kuli špatné skušenosti s umrtvovaním jsem si chtěl nechat trhat zub v narkoze Pan doktor mě přesvěčil abych si to nechl dělat v lokale perfektně mi zub umrtvil výkon byl naprosto bezbolestný a pan doktor je moc fajn určitě doporučuju kdyby měl vlastní ordinaci přeregistruju se kněmu okamžitě ale bohužel je jen na stomatochrurgyji VFN Praha 2