Odborný lékař oční
NHO a.s. Vratimovská - PK, Ostrava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Jak se píše níže sestřička je na výměnu a v poslední době působí i jako dilerka nějaké oční kliniky na hoblování očí a nepokrytě to vnucuje za každým slovem.
Paní doktorka je průměrná na standartní velmi nenáročné úkony do žárných velkých akcí se nepouští asi vzhledem k věku chce vklidu dojít do důchodu. Tomu nasvědčuje i tempo práce.

S paní doktorkou jsem spokojena. To ale nemůžu říct o její sestřičce. Strašně arogantní a náladová. Určitě by jí měla paní doktorka vyměnit.

Letos v květnu jsem v průběhu 3 až 4 dnů přestal vidět na 1/4 levého oka. Při páteční návštěvě bylo paní doktorkou konstatováno že oko je v pořádku. Na mé upozornění, že opravdu na 1/4 oka nevidím (tma) byly napsány kapky (výživa pro oko) a objednávka na sono oka cca za týden. Po sobotním výletě jsem skončil na oční pohotovosti v nemocnici s okamžitou operací. Diagnóza odchlípení sítnice. Bohužel v té době bylo odchlípení již ze 2/3 (odchlípení i v prostoru žluté skvrny = centrum vidění). Nechápavé dotazy lékařů proč jsem nepřišel hned s tím, že následky by mohly být minimální. Takže v současné době mám levé oko s trvalým poškozením bez naděje na zlepšení (díky skvělé práci Lékařů - s velkým L ve fakultní nemocnici Ostrava je vidění vzhledem ke stavu poškození velmi slušné). Paní doktorka Dlouhá po dotazu proč jsem nebyl odeslán okamžitě do nemocnice když už nepoznala tak závažné poškození oka ani při vyšetření (při naprosto shodném popisu na pohotovosti poznala mladá lékařka okamžitě o co se jedná !!!) odpověděla, že kdyby měla každého posílat do nemocnice tak jak by to vypadalo. A že jestli se s ní chci soudit ať to klidně udělám. V době léčení jsem přešel k jiné lékařce a její přístu je podstatně jiný. Toto můžu doporučit všem. Pokud potřebujete předepisovat pouze brýle asi nebude problém (ale ani tam si nejsem jistý). Ale pokud dojde k nějakému závažnějšímu problému bude pozdě shánět dobrého lékaře.

paní doktorka dlouhá je velmi dobrá odbornice a moc mi pomohla

mám vážny problém s očima a paní doktorku bych neměnil.

Spíše odpovídám pisateli,který si ztěžuje,že doktorka nezvedá telefon !!!Nehodláte si-vášený pisateli-pisatelko, připustit,že asi má důvod telefon nezvedat?...To má všeho nechat-vyšetřovaného pacienta odběhnout a spěchat k vašemu telefonátu?...co když vy budete sedět ve vyšetřovacím křesle a nějaký neodbytný pacient bude telefonovat a doktorka odběhne...zase se vám to nebude líbit.Je třeba řádně zvážit,než nějakou " perlu" hodím do světa.