MUDr. Kučera Stanislav
Pod Marjánkou 1906/12, Praha

Umístění: MUDr. Kučera Stanislav Jiný

Pan doktor je výborný zubař. Extrakce dvou osmiček proběhla bez komplikací a téměř bezbolestně. Všem pana doktora doporučuji.

Umístění: MUDr. Kučera Stanislav Extrakce zubů moudrosti

Maximální spokojenost! Byl jsem v létě na extrakci jedné osmičky a nedávno i druhé, obě naležato. Pán doktor se nimi poradil hravě! Po deseti minutách už jsem odcházel domu. Vůbec mě to nebolelo a hojení proběhlo v naprostém pořádku. Přístup k pacientovi - perfektní. Také jsem byl poučen, co se smí a nesmí jíst/dělat po extrakci zubů. Vřele pana doktora doporučuji!

Umístění: MUDr. Kučera Stanislav chirurgická extrakce zubu

U pana doktora jsem byla na extrakci všech 4 zubů moudrosti ve dvou termínech. Při obou návštěvách byl pan doktor velmi milý, pečlivý a empatický. Během zákroku se ptal, zda něco nebolí a po zákroku bylo vše v pořádku, bez komplikací, bez antibiotik. Stejně tak i ostatní personál byl velmi milý a usměvavý. Mohu jen doporučit!!

Umístění: MUDr. Kučera Stanislav extrakce 8ček

Musím pochválit pana doktora za vynikající práci .Celkem mi odstranil tři 8čky, vždy bez komplikací. Všechny se podařilo dostat ven vcelku. Poslední 8čku jsem si nechal odstranit u obyčejného zubaře. Došlo k rozlámání zubu, zatržení jednoho kořene a skončil jsem v nemocnici na pohotovosti. Pro pana Kučeru práce na pár minut. Jinde několik hodin práce a možné vážné komplikace. Všude ho budu doporučovat.

Umístění: MUDr. Kučera Stanislav extrakce zubu

Naprosto doporučuji. Profesionální a lidský přístup pana doktora i sestřiček. Extrakce zubů moudrosti bez problémů.

Umístění: MUDr. Kučera Stanislav chirurgická extrakce zubu

Pan Doktor je opravdu mistr svého oboru. Je velmi pečlivý a profesionální. Jeho lidský přístup k pacientům dokáže velmi pomoci při nervozitě. Po vytržení dvou osmiček jen malý otok, nic víc. Bolest minimální. Doporučuji.

Umístění: MUDr. Kučera Stanislav implantát

Perfektní! Profesionální, empatický, přátelský přístup. Vše klape rychle a pan doktor i sestřičky jsou vstřícní a se zájmem.
Vyhledala jsem tuto ordinaci poté, co mi MUDr Váňa v Praze 4 doporučil z důvodu úzké kosti dásně nejprve transplantaci 1cm3 vlastní kosti z druhé strany (operace s anesteziologem, hojení půl roku) a po odhojení klasicky implantát. Cena by byla cca 110 000 Kč + případně rovnátka na horní zuby.
Pan doktor Kučera naskenoval ve 3D a přesně přeměřil situaci v mé dásni a vyjádřil se, že to půjde bez obtíží! A skutečně: S úsměvem a v pohodě mi voperoval certifikovaný implantát cekem za vše 29 500 Kč a horní zub lehce zbrousil. Funguje to perfektně. Nic to nebylo. :-)
Děkuji !!
Dana Rokosová + Petr Lácha

Umístění: MUDr. Kučera Stanislav Extrakce zubů

Pan doktor Kučera je ten nejlepší zubař, kterého jsme kdy navštívili. Neskutečně milý, pečlivý, profesionál. Dcera byla ještě ten samý den po zákroku, který nebyl úplně jednoduchý, naprosto v pořádku, bez otoků a bolesti. Velký dík patří celému úžasnému týmu. U pana doktora se není čeho bát. Ještě jednou moc děkujeme .

Umístění: MUDr. Kučera Stanislav chirurgická extrakce zubu

Byla jsem u pana doktora na chirurgické extrakci všech 4 osmiček najednou. Zákrok jsem absolvovala v analgosedaci. Pan doktor byl velice příjemný, vstřícný, chápavý a velice šikovný. Po absolvování zákroku u pana doktora již vím, že i v tomto oboru jsou lidé empatičtí.
Mám ze zubařů velký strach, ale u pana doktora bylo vše tak příjemné, že nemám jedinou negativní vzpomínku. O týden později jsem absolvovala kontrolu a vyndaní stehů u paní doktorky Vítovcové a opět neskutečně příjemné. Po zásahů těchto dvou doktorů mě již nic nebolí a doporučila bych je všem, kdo musí jít a nebo se v budoucnu chystají na podobný zákrok. Jako bonus jsou zde všichni (včetně sestřiček) milý a usměvavý :)! Pro mě tato návštěva byla neskutečné překvapení a jsem ráda, že jsem pana doktora objevila. Děkuji velice za bezproblémovou extrakci všech osmiček a za Vaši profesionalitu.

Extrakce 2 osmiček jako po másle. Profesionální přístup, díky kterému se nebojím jít na extrakci zbývajících osmiček. Doporučuji.