Údolní 316/94, Praha 4, Praha

Od 9 500 Kč

Od 3 500 Kč

Od 1 700 Kč

Denteko stomatologická ordinace

Specializuji se na zákroky v oblasti záchovné a estetické stomatologie

Rok 2008 - absolvoval stomatologickou fakultu Státní med...

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

• Čeština

Umístění: Denteko stomatologická ordinace zubní vyšetření

Skvělý zubař. Rozhodně doporučuji.
Vím, že bude zvláštní, že začínám pochvalou prostorů ordinace, ale i v tomto je to u pana doktora hodně odlišné, než v jiných ordinacích. V prostorech není reklamní smog, jsou hygienicky čisté - dokonce když přijdete dostanete návleky na boty. Celkově v prostorech jsou jen věci, které je potřeba, aby tam byly.
Podobně je to i s péčí pana doktora. Zkonzultuje s vámi váš problém, pobavíte se o řešení a co je hlavní, nedělá zbytečné zákroky. Raději vám poradí co se dá ještě udělat, aby zákrok nebyl potřebný, dohodnete se na monitorování a zákrok se provede až ve chvíli, kdy je to opravdu potřeba.
Recepční je skvělá, komunikativní. Máte pocit, že ji svými dotazy neobtěžujete, což bohužel není standard ve všech ordinacích.
Cenově je to ok.

Umístění: Denteko stomatologická ordinace implantáty

Šla jsem k panu Kosovskému na doporučení. Dostalo a dostává se mi nejlepší možné péče, kterou jsem doposud neznala. Zachránil mi zuby, aniž by mě to finančně zruinovalo. Byla jsem dopodrobna obeznámena s léčebným plánem, který zahrnoval můstek, implantáty, fotokompozitní výplně a extrakce zubů. Vše probíhalo bezbolestně, stejně jako následná rekonvalescence. Čekací doba nikdy nepřesáhla 10 minut, parkovat lze zdarma na parkovišti, které je vzdálené jen pár metrů od ordinace (což velmi oceňuji). Platit lze hotově i kartou. Pak Kosovský je naprostý profesionál a neskutečně pečlivý člověk s lidským přístupem. Navíc má v týmu skvělé sestřičky. Už bych neměnila a doufám, že nikdy nebudu muset.

Umístění: Denteko stomatologická ordinace ošetření kořenových kanálků

Pan zubař Kosovský je naprosto skvělý - chodím k němu už více než rok a napravujeme postupně paseku, kterou mi na zubech napáchala předešlá lékařka. Pan doktor je extrémně pečlivý, empatický, vždy přesně víte, co bude dělat a proč to bude dělat. Návštěvy jsou na čas a pokud se náhodou nějaký zákrok před vámi protáhne, vždy následuje omluva a vysvětlení proč.
Zákroky nejsou hrazeny pojišťovnou, ale cena, kterou za jeho péči zaplatíte, je naprosto adekvátní.
Drobným nedostatkem je horší dostupnost ordinace, pokud se po městě pohybujete MHD, ale péče to vyrovná.

Umístění: Denteko stomatologická ordinace záchovná stomatologie

Pana doktora mohu vřele doporučit. Oceňuji profesionální a lidský přístup jeho i sestřiček.