MINDENTIST, spol. s r.o.
Náchodská 816, Praha

Umístění: MINDENTIST, spol. s r.o. Jiný

U paní doktory Dandarové jsem již dlouhodobě a jsem spokojen, veškeré plomby drží, až na menší zákroky byly veškeré bezbolestné, což velmi oceňuji, drény mi pomohly se záněty dásní. Snad jediné co by šlo zlepšit je komunikace. což je spíše dáno nemluvností paní doktorky, nežli nějakou jazykovou bariérou. Chtěl bych vyzdvihnout i to, že je zde krátká čekací doba, jak od objednání, tak zejména v čekárně. Za mě mohu paní doktorku jedině doporučit.

Umístění: MINDENTIST, spol. s r.o. Jiný

Bohužel, po X letech jsem přešla k jiné Dr. a verdikt? 7 kazů! K paní doktorce jsem chodila co půl roku-rok, mělo mě varovat mnohem dříve blesková rychlost preventivních prohlídek i to, že mi dělala rentgen všeho všudy jednou a to při vstupní prohlídce. Bohužel...

Umístění: MINDENTIST, spol. s r.o.

K této zubařce jsem chodila asi dva roky a s odstupem opravdu lituji, že jsem u ní vydržela tak dlouho, neboť její přístup je opravdu velmi neprofesionální a ledabylý.
Byť personál ordinace je velmi vstřícný a nikdy jsem nemusela čekat, mělo mě varovat že zubařka a) se mnou téměř nemluvila, b) preventivní prohlídky měla vždy hotové v řádu desítek sekund a c) nikdy mi v rámci prevence nedělala RTG - poprvé mi ho udělala až letos na jaře, když jsem přišla s akutním problémem. Tím byl zánět u již dříve odumřelého a endodonticky ošetřeného zubu, který paní zubařka téměř dva měsíce neúspěšně "léčila" drény a antibiotiky, aniž by si všimla toho, že zdrojem celého problému je to, že je zub od začátku prasklý až ke kořeni a měl být ihned extrahován - na což jsem nakonec musela přijít sama. Do týdne poté, co jsem u paní zubařky byla naposledy a měsíc po její poslední "preventivní prohlídce" mi byla na pohotovosti provedena extrakce zmíněného zubu (velmi zkomplikovaná dlouhodobým zánětem) a na vstupní prohlídce u nového zubaře mi byly nalezeny čtyři kazy, z toho jeden hluboký, zasahující až k nervu, které paní zubařka zcela ignorovala: nevšimla si jich ani při prohlídce, ani na RTG.
Dr. Dandarovou skutečně nikomu nedoporučuji a jsem přesvědčená, že kdybych od ní odešla dřív, mohla jsem si ušetřit spoustu bolesti, zdravotních komplikací a peněz.

Umístění: MINDENTIST, spol. s r.o.

S pani doktorkou nemam dobrou zkusenost. Pri preventivni prohlidce bylo vzdy vse v poradku, ale mesic po ni mi upadl kus zubu, protoze v nem byl velky kaz. Pri akutni bolesti zubu da vzdy vlozku mezi zuby a rekne, ze je to zanet dasne. Az pri treti opakovane navsteve se stejnym problemem udelala rentgen a zjistila, ze jde o mezizubni kaz a musela delat i kanalky - toto se mi stalo u 3 zubu. Navic lekarka minimalne komunikuje, takze zjistite, ze jde vrtat az kdyz bere vrtacku do ruky...

K pani doktorce jsem chodila pres dva roky a opravdu nedoporucuji.Ani jednou mi neudelala rengen pri preventivni prohlidce.Takže nenašla kaz pod plombou.Prohlídky dela velmi rychle a nepeclive.Moje dítě mela vždy zkontrolovane za 5sekund-naposledy jsem i řekla ze ani nestihl otevřít pusu a už říkala ze dobry a jde..Další věc která mi vadila je to ze pani doktorka nekomunikuje a když už tak ji nejde rozumet- nemluví dobre cesky.za me tedy nedoporucuji-ted si dávám zuby do pořádku a jsem docela naštvaná, když jsem zubare nezanedbavala a chodila na preventni prohlídky pravidelne,ale pani doktorka to odflakla..