U Nemocnice 1298/6, Rumburk

Umístění: Ordinace Kontrola po operaci

Moc děkuji panu doktorovi za skvělou péči a luxusně provedenou operaci. Je to Pan doktor i když bydlím teď o 50 km dal, tak si ráda na prohlídku zajedu. Vlastnikova Stanislava

Umístění: Ordinace Preventivní prohlídka

Velice jsem s doktorem spokojená a je velice milý, příjemný a ochotný vůdci ženám které k němu chodí. Pane Mudr.Petre Kadlec veliké díky Vám za vaší příjemnou ochotu a vstřícnost ve vašem oboru a ošetření. Prochazkova Jirina

Velmi spokojená jak s ošetřením,tak těhotenstvím a i s porodem.Tohle by měl být primář :-) Moc děkuju za vše

Před několika měsíci jsem se přestěhovala do Rumburku. Měla jsem tak trošku ožehavý ženský problém a své předchozí gynekoložce jsem neměla odvahu se svěřit, působila na mě totiž tak nějak nepřístupně. V ordinaci Dr. Kadlece, hned s první větou, ze mě všechny obavy spadly, nabyla jsem pocitu, že se můžu svěřit s čímkoliv. Můj problém jsme během krátké doby dovyšetřili a vyřešili. Příjemný přístup.

Pan doktor Kadlec,je nejlepší gynekolog kterého znám.Ještě za ty roky co k němu chodím,jsem ho neviděla se špatnou náladou.Dá se s nim mluvit snad o všem,vždy rád pomůže a poradí.Je to doktor na svém místě,můžu jedině doporučit :-)

Super doktor,vždy se k němu těším.Když jsem nemohla otěhotnět neměl problém s tím že chci zkusit Pronatal,sám mi řekl že dělám dobře že ze své pozice víc pro mě udělat nemuže.Nakonec mi dělal akutní císařsky řez a přes velké problémy mě udržoval svým vtipem a přístupem v klidu až do konce.On a sestra Andrášková jsou super dvojka:)))

S panem doktorem jsem velice spokojená,ochotný řešit každý problém,pan primář by si měl z něho brát příklad!

Opravdu super doktor. Vždycky se k němu těším. K.J.

Prostě borec.

pan doktor mi pomohl našel to,co ostatní nenašli a pomohl mi děkuji byla jsem spokojena i s přístupem