Běžný termín

Individuální konzultace propojené s psychologickou diagnostikou

Individuální psychoterapie +6 Více

Individuální psychoterapie

Kariérové poradenství

Profesní diagnostika

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Mgr. Petr Cagaš - Privátní psychologická praxe

Jsem privátní klinický psycholog, který se zaměřuje na psychologické poradenství a diagnostiku. Zabývám se také profesním poradenstvím (posuzování pro...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• klinická psychologie
  • psychoterapie

Umístění: Mgr. Petr Cagaš - Privátní psychologická praxe psychologické vyšetření

Psychologický test .Pan doktor je lidský ,příjemné chovàní, vše vysvětlí ,domácí prostředí.Doporučuji.

Pana Cagaše navštěvuji již delší dobu a jenom díky jeho terapii jsem byla schopná zvládnout své úzkostné stavy bez medikací. Trpím panickou úzkostí, bála jsem se chodit ven na ulici, pořád mě pronásledovala myšlenka, že omdlím nebo umřu, zkrátka byla jsem opravdu moc zoufalá. Měla jsem ale to štěstí, že jsem narazila na pana magistra Cagaše, který mi po provedení všech vyšetření a určení konečné diagnózy nabídl tzv. "hypnotickou terapii". Nyní již moje návštěvy nejsou tak časté jako na začátku, ale pokaždé vím, že mne terapie uklidní a cítím se mnohem lépe, negativní myšlenky jsou mnohem méně časté a dokážu chodit po městě na nákupy a zařizovat vše potřebné. Jestli máte stejné nebo jenom trochu podobné potíže a spoustu negativních myšlenek, které Vám brání žít život naplno, tak neváhejte a kontaktujte pana magistra. Určitě Vám pomůže Vaši situaci, když už ne vyřešit, tak velice úspěšně zvládat.

Pan magistr mě dokázal vyslechnout i podpořit. Byla jsem schopná si díky němu uspořádat některé věci, ve kterých jsem předtím měla celkem zmatek. Takže mi ty konzultace moc pomohli, abych mohla lépe řídit svůj život a rozhodovat se v něm sama a to mi nyní jde líp, i když zatím ne vždycky:-). Můžu doporučit i dalším lidem, kteří jsou ve stresu a moc si nevěří.