Pulická 99, Dobruška

Umístění: Ordinace

S vysledky osetreni jsem byl moc spokojeny, mam nadherne plomby, ktere jsou k nerozeznani od zdravych zubu. Pani doktorka neni prvni zubar, ktereho jsem navstivil a myslim si, ze je spickova, je moc fajn, ze zde mame lekare na urovni

Paní doktorku znám ještě z Brna, kdy mě zbavila panického strachu ze zubařů. Je milá, pečlivá a vždy se snaží vyhovět. Její přístup k pacientům, by si někteří lékaři měli vzít za vzor ! Profesionál na svém místě. Jezdila jsem za ní tři roky do Dobrušky z Brna, opravdu mi péče za to stála. Bohužel teď s miminkem už to nejde. Tímto Tě zdravím Pavli a děkuji za veškerou péči, které se mi dostalo. Alice :)

S čekáním si myslím, že je to všude stejné..jsou pacianti, kteří v ordinaci stráví 5minut a pak ti, kteří hodinu..Každopádně jsem ráda, že tady máme konečně pořádnou zubařku..:)

U pani doktorky jsem v Brne pracovala jako zdravotni sestra a musim rict, ze neznam lepsi lekarku. Ma prefektni znalosti, je mila, empaticka a k lidem se chova slusne. coz se neda rict o kazdem doktorovi. Proto pokud mate tu moznost, pockejte si v te cekarne, jsou horsi veci nez trocha procekaneho casu. Zdravim pani doktorku. Hanka

Ano, mnoho lidí si stěžuje, že paní doktorka nestíhá. Musím říct, že je to pravda. To mi ale nezabrání potvrdit, že svou práci zvládá skvěle a je příjemná. To, že organizaci nezvládá je sice špatné a já chápu, že pracující lidé z toho mohou mít problémy...nicméně já, jako student, si raději počkám, než abych měl zuby zničené jako po náletu plně naloženého B-52. Divím se, že více lidí nemá tento přístup a raději žehrá, že "jí to jde pomalu". Chtělo by to více myslet na vlastní zdraví, vážení.

Jsem s ní moc spokojená, dělá mi i rovnátka. Je velmi citlivá a příjemná. Bohužel souhlasím s tím čekání v čekárně, objednává několik pacientů na stejnou dobu což nechápu.

K paní doktorce jezdím se synem na rovnátka, je milá na děti a práci rozumí. Jen bych souhlasila s těmi organizačními záležitostmi. Čekání v čekárně je pokaždé hodinu i více. Myslím že si objednávají moc pacientů. Taky si myslím, že se nehoní za penězi.

Paní doktorku znám z Brna, kde pracovala a musím říct, že za tak skvělým lékařem stojí za to, rozjet se i přes půl republiky.Paní doktorka má kromě klasické zubařiny specializaci i na rovnátka. To, že se u doktorů čeká, je asi normální a lepší je počkat si a dostat kvalitní ošetření než mít v puse bez čekání špatně udělanou práci...