Zubní ordinace-ortodoncie s laboratoří
Americká 31, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

nejsem vůbec spokojena, jak mi dělali rovnátka. dolní zuby jsem mela rovny. po nasazeni rovnátek se mi skrivily zuby. Ordinace neprochazi požadavku hygieny, místnost je špinavá, hodné prachu. Ovšem je dobře že pan doktor ma rad golf, ale svoje kolekci golfových mičku ma držet doma a ne v ordinaci, kde se sbira špína. Osobní můj zubní lékař říkal, že mě to dělají katastrofický špatně. Nejsem spokojena a nikomu bych neporadila pana doktora. A sestřička by mohla být trochu laskavěji.

Nosila jsem několik let rovnátka napevno u jiné zubařky. Zuby sice srovnala, ale bohužel se po pár letech opět začaly křivit. Když jsem problém chtěla řešit, bylo mi řečeno, že musím mít opět rovnátka napevno a pojišťovna je již hradit nebude. Pan doktor Tichý mi však dal "pouze" vyndavací rovnátka na noc a zuby se i tak krásně srovnaly. Ušetřil mi tak nemalé finanční náklady. Mimo to je příjemný, sympatický a to samé platí i o sestřičkách, které mu v ordinaci pomáhají. Jsem ráda, že jsem se k němu dostala.

K panu doktorovi Tichému jsem chodila cca před 18 lety a stále na něj občas zavzpomínám. Je to moje nejlepší vzpomínka na zubaře ortodontistu. Byl vždy milý , vtipný a navíc mi super srovnal zuby. Chodila jsem předtím k jinému dr.,který mi chtěl vytrhnout 4 stálé stoličky, že jinak se mi ty zuby do pusy nevejdou a u pana dr. Tichého jsme to zvládli jen s 1 vytrženou stoličkou. Ještě jsme u něj zaplatili i méně než by to stálo u předchozího dr. Mohu mu jen děkovat!

Pan doktor uzasne srovnal zuby meho pritele. A ze kdysi vypadaly skutecne podivne:-)
Je to nejen odbornik, ale take vtipny a bezprostredni clovek. Vyborna atmosfera v ordinaci diky nemu i sestricce.

K panu doktorovi chodíme cca 5 let. Nejdříve jsem začala s fixi já, psk syn a dcera má vyndavací. Za celou dobu jsem neměla nejmenší problém. K dětem se vždy choval pěkně a ke mě též. S cenou jsem byla 100% spokoje s porovnáním s jinými ordinacemi. Sestřičky jsou taktéž skvělé, memůžu této ordinaci cokoliv vytknout, ale nadruhou stranu, ony to s naší rodinou vůbec nemají snadné, kolikrát jsem zapomněla na termín a nedorazili jsme a pak X telefonátů, kdy se můžeme zastavit. Nikdy, ani jedna sestřička mi to nedala sežrat. Opravdu, já sama za sebe a za své děti jsem 100% spokojema a jsem moc ráda, že jsme měli možnost být pacienti pana doktora Tichého. Lucie Vlachová

Je to jeden z nejlepších lékařů, jaké jsem kdy poznala. stejně tak skvělé má sestřičky. Jsou to profesionálové s milým a přirozeným přístupem. Někdo tady psal o jeho poznámkách. Já myslím, že není nic jednoduššího, než mu to, co klientovi vadí, sdělit. (Jednou jsem měla zubařku, která na mě na křesle při trhání zubu sprostě křičela a ještě mezi tím stihla rozebírat se sestrou pokutu, kterou dostala za rychlou jízdu v autě, tak to bylo něco, na co si může člověk fakt stěžovat a už tam nejít...). Také jsem se k panu doktorovi chovala stejně otevřeně jako on a on byl čím dál milejší. Bere to podle mě tak, jaký sám je - otevřený, milý, profesionální. Ty jeho vtípky jsou také myšlené dobře, takže mu to člověk nemůže vůbec zazlívat. Naopak jsem se těšila, Chodila jsem tam dlouho a výsledek byl oproti tomu, co jsem předtím měla v puse, opravdu nádherný. Já myslím, že takových odborníků, kteří navíc pomáhají jako pan doktor lidem za dobrou cenu (jako studentka jsem byla vděčná za to, že jsem mu nemusela za nic navíc platit) a ještě jsou tak milý, bychom si měli velice vážit.

Odborně je pan doktor skutečně velmi dobrý. Co byl pro nás ovšem dost problém, bylo jeho nevhodné chování k pubertální dceři - neustálé narážky typu "tak co, nevadí to klukům při líbání", "máš hezký nohy" a tak podobně. Dcera tam kvůli tomu jednu dobu nechtěla vůbec nikam chodit. Druhý problém jsou sestry, které jsou většinou protivné, zvláště jedna - skutečně málokdy jsem potkala tak nepříjemného zdravotníka.
Kdybych měla hodnotit odvedenou práci, dala bych 5 hvězdiček. Pokud jednání, dala bych max dvě.

Dne 2.3. jsem byl na zákroku u p.dokotora Tichého , byl jsem mile překvapen ochotou jak p.doktora tak i sestřičky.Nevim kdy zub vytrhl.Mohu jen vřele doporučit.Já osobně u nejdu trhat zuby nikde jinde

Dcera nosila fixní rovnátka několik let, včetně jakési uzdy s postrojem okolo hlavy, aby se zuby roztáhly. Nijak se jí nesrovnaly ani po cca třech letech. Následně jsme byli dalším ortondistou upozorněni na fakt, že dcera má založené nejen všechny čtyři 8, ale i čtyři 9. Tudíž nebylo možné, aby se jí zuby srovnaly, protože se jí do pusy nevešly. Toto je vidět jen na RTG a údajně to bylo vidět i v době péče u pana doktora Tichého. Dcera tedy nosila rovnátka zbytečně a nás to stálo nemálo peněz. Dnes má zuby naštěstí rovné, neboť jsme se obrátili na jiného lékaře, který jí za dva roky zuby srovnal.

Dobrý den, je možné pana doktora Tichého kontaktovat i přes email? Pokoušela jsem se najít emailovou adresu jeho ordinace, ale bez úspěchu. (Jsem na delší dobu v zahraničí, volání na pevnou linku je problém.)
Děkuji