MUDr. Pavel Škoda

Praktický lékař Více

Býšť 1 adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
č.d. 102, Býšť

Nejlepší doktor nejen v pardubickém kraji. Milý, empatický, vyslechne, snaží se pomoct, jeho léčba funguje. Mohu se na něj spolehnout. Rozhodně doporučuji, ostatní doktoři mu nesahají ani po kotníky. Sestřička taky úžasná.

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Laskavý, vstřícný, alternativní, ochotný pomáhat.... Každý občas nemáme svůj den ale to je v pořádku. Při takovém objemu pacientů a ordinací se není čemu divit. Já bych rozhodně neměnila ale každopádně bych nerada zapomněla na SESTŘIČKU .... profík každým coulem. Každého má v malíku a vždy pomůže když je to v jejich silách což je téměř vždy. Jen ta telefonní komunikace by se mohla zlepšit Děkujeme za skvělou práci vám oběma

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

pan doktor Škoda je opravdu na svém místě. Nevím, který praktický doktor umí narovnat záda (krční) přímo v ordinaci a pomoci tak od bolesti. Nešetří na odborných vyšetření, nic nepodceňuje. Nelze se divit, že již několik let nepřijímá nové pacienty - protože má plno a naklonovat ho nelze :)

Pan doktor na svém místě, vstřícný, s příjemným vystupováním, ochotný, nebrání se diskuzi, empatický, odborný.....prostě Pan doktor, za kterým se nemusím bát přijít s problémem - velké díky ....

Odborník, vsrřícný, chytrý, když někde řeknu, že jsem pacient dr.Škody, např.v nemocnici, nebo v RZP, všude řekli-to je PAN doktor!

W

Je to lékař na svém místě,nikdy jsem se nesetkala s tam pozitivně naladěným lékařem.Jsem maximálně spokojená a vřele doporučuji.

Doktor na svem miste...osobni pozitivni pristup...ochota...nikdy bych nemenil...jen tak dal...dekujeme ze ho mame...

Vlastně píšu v reakci na ten negativní názor:
No, naše rodina k němu postupně přešla celá. Jsme rádi že ho máme, je to typ člověka který se vám bude vždy snažit pomoci jak jen je v jeho silách. Je jisté že doktor Škoda, ani nikdo jiný na celém světě není dokonalý, nejsme stroje. Jsem si však naprosto jistý, že tento pan doktor pro své pacienty dělá naprosté maximum. Z praktických lékařů, které jsem měl možnost poznat, rozhodně nejvíc doporučuji právě tohoto. Pro lidský přístup, spoustu vědomostí a ochotu postarat se o nás. Jsem přesvědčený o tom, že si tento člověk zaslouží velké díky a velkou pochvalu.

Mně nepoznal slepák a poslal mě s léky a zánětem žaludku domů...takže nemůžu hodnotit jinak....

Je prostě výbornej!