Stomatologická ordinace
Masarykovo náměstí 104, Přeštice

Umístění: Stomatologická ordinace ošetření zubů

Díky panu doktorovi Kučerovi jsem se přestala bát zubaře,protože lepšího jsem nikdy nepoznala!Jemný,příjemný,ochotný,opravdu ten nej!!jen je velká škoda že už neordinuje,protože odešel do důchodu.Velká škoda!!!!!

Muzu jen doporučit ! Je to nejlepsi zubar a nikdy ho nebudu menit ! S pozdravem Gašparovicova katarina

Nemáne slov,pan doktor má zlaté a šikovné ručičky a velký odborník na svém místě.Tohoto zubaře nám může každý jen a jen ZÁVIDĚT !!
Přejeme mu celá naše rodina hodně dlouho pevné zdraví,aby nám pacientům mohl ještěněkoli let pomáhat,rodina Boušova a Schejbalova

Q

Pan dr.Kučera je prostě báseň.

Velmi ohleduplný, šikovný, příjemný, vše vysvětlí, poradí, ošetření bolí minimálně nebo vůbec... odborně na výši ( blahořečí mu i pacienti v čekárně, co všechno jim zachránil; také můj kritický manžel ho jen a jen opěvuje :-) )... Když odcházím z ordinace, mám díky němu vždy skvělou náladu. Jsem moc ráda, že jsem měla to štěstí takového člověka poznat... DF

Doporučuji!

je 1

K panu Kučerovi mám důvěru, je to moc příjemný lékař, díky němu nemám strach ze zubaře ;)

Výborný odborník s příjemným přístupem

Vždy jsem měla strach ze zubařů, po špatných zkušenostech a nelidské bolesti. Pan stomatolog Kučera je velmi milý člověk, vždy mě upozorní, co se bude dít, jak to bude bolet.. Jeho dlouholeté zkušenosti, velká ochota a sympatický přístup mě přesvědčily, že bych měla ke svým zubům změnit přístup. Už jsem jich pár ztatila a úplně zbytečně. Proč to jen člověk nechá zajít až do extrému?? Nad tím budu moci zase přemýšlet v zubařském křesle. Rozhodla jsem se, že tohoto zubaře se nebudu bát. Však není proč... :-)Vždy spolehlivě a citlivě pomůže od bolesti, za kterou si svým jednáním mohu nakonec stejně jen já sama. Je to dobrý člověk a profesionál. DOPORUČUJI, k jinému bych už nešla.