Stomatologia
Praha, Praha

Běžný termín

Praha, Praha

Stomatologia

Jsem specialista v oboru parodontologie, záchovné a estetické stomatologie, endodoncie (ošetření kanalků) a ortodoncie (léčba špatného postavení zubů...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Stomatologia Bolest zubu

Vynikajíci zubařka s velice kvalitním personálem. Všem mohu jen doporučit. Já jezdím za paní doktorkou více než 100 km.

S manželkou oba chodíme k paní doktorce. Zatím jsme měli několik preventivních prohlídek a dentální hygienu, byli jsme velmi spokojeni. Paní doktorka i sestřička jsou příjemné, ve všem nám vyšly vstříc, ordinace je dobře vybavená.

Very good. I gladly recommend dentist. She is amazing. Very careful and patient. Very good care for my teeth.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Prišiel som k pani doktorke ako odborníčke na parodontológiu a prvé čo mi urobila bol rentgen, ktorý majú v ambulancii. Hneď ma objednala na čistenie, čo moj bývalý doktor asi nepokladal za potrebné a len to odbil slovami, že to ešte nie je také dramatické. Úkon ma čaká v marci, ale zatiaľ som s prístupom pani doktorky spokojný.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemná, trpělivá a pečlivá paní doktorka s profesionálním a zejména lidským přístupem. Jsem nadmíru spokojena jak s ní, tak se sestřičkou.

Velmi milá, trpělivá a pečlivá paní doktorka s lidským a profesionálním přístupem. Vše důsledně vysvětlí. Jsem nadmíru spokojena jak s ní, tak se sestřičkou. V ambulanci se cítím příjemně. Kdybych mohla, dám klidně 10 hvězdiček - doporučuji navštívit :)

Vhledem k tomu, že jsem neměl k dispozici jedinou referenci, rozhodl jsem zkusit tuto p. zubařku (předchozí zubař šel do důchodu). K mému překvapení jsem naprosto spokojen s veškerou péčí. Paní doktorka se během několika návštěv osvědčila nejen díky nadstandartní péči, ale také díky přístupu k pacientovi. Při zpoždění neváhá zavolat a informovat (a posunout čas návštěvy). Jako velkou výhodu shledávám i ordinační hodiny v sobotu. Zázemí ordinace nabízí i možnost parkování, což také nebývá zvykem. Jediným námětem na zlepšení je aktuální nepřítomnost klimatizace, takže v letních extrémech může být pobyt lehce nekomfortní. Nic to ovšem nemění na mé prozatím maximální spokojenosti.

C

S péčí u paní doktorky jsem byl maximálně spokojený. Odstranění zubního kamene proběhlo v rámci několika návštěv velmi pečlivě a naprosto bezbolestně.

U zubaře jsem nebyl skoro pět let, proto toho bylo potřeba vyřešit trochu víc. Velmi jsem ocenil proaktivní (a nekáravý) přístup paní doktorky k věci a kvalitní rady "na míru" k tomu, jak postupovat dál. Paní doktorka také měla čas zodpovědět všechny moje otázky, naučit mě správnénu čištění zubů a ještě si popovídat o válečné situaci na Ukrajině. :)

Ocenil jsem také flexibilitu v termínech (a jejich změnách) - např. když se mi objevil pouhých pár hodin před návštěvou pod rtem aft, nebyl žádný problém termín přesunout.

A mimochodem, kromě češtiny, kterou paní doktorka zvládá naprosto s přehledem, si s ní můžete popovídat i rusky!