Bílá zubní výplň • Od 600 Kč

Od 1 000 Kč

Od 1 000 Kč

350 Kč

ESTETIKA DENTAL s.r.o.

• orální a maxilofaciální chirurgie
  • zubní lékař - stomatolog

Umístění: ESTETIKA DENTAL s.r.o. keramické korunky

Pani doktorku vrele doporucuji. Chodim k ni jiz nekolik let a jsem fakt spokojena. Mela jsem hodne problemu se zuby ale pani doktorka se s tim vyporadala jak nic a doted s nima nemam zadny problem. Pani doktorka je mila, lidska, a vsechno vysvetli. Jeste jednou doporucuji :)

Umístění: ESTETIKA DENTAL s.r.o. keramické korunky

Paní doktorka je nadprůměrně milá a ochotná.Přišel jsem neohlášený s tím, že hledám zubaře a pokud by to bylo možné, tak bych se objednal. Paní doktorka Reyda mě požádala, jestli bych chvíli počkal, že se naodbědvá. Za dest minut vyšla ze dveří a prohlásila, že za půl hodiny sice příjde pacient, ale že se na zub podíváme. Hodinu se mně věnovala, zachránila a nasadila nový zub. Moc milá a usměvavá! ! Milá, probrali jsme toho za hodinu dost! Děkuju moc a doporučuji!

Umístění: ESTETIKA DENTAL s.r.o. zákrok

Paní doktorku nedoporučuji. Šla jsem k ní poprvé a naposledy. Komplikovanější telefonickou dohodu z důvodu slabší znalosti češtiny bych ještě tolerovala, i když nevím, jak se domlouvá o léčbě s pacienty. V den a čase objednání nikdo v ordinaci nebyl, telefony nebral, ačkoliv probíhala ordinační doba. Strávila jsem touto návštěvou i čekáním, zda se přece jen neobjeví skoro 2 hodiny.

NEMOHU DOPORUČIT - PANÍ DOKTORKA NEODVÁDÍ PROFESIONÁLNÍ PRÁCI
Přestože jsem k paní doktorce chodila nejprve ráda, protože vše probíhalo zdánlivě hladce a bezbolestně - veliký problém je, že práce s pacientem není důsledná - nejsou provedeny řádné vstupní prohlídky ani kontrolní rentgeny apod. díky čemuž jsem u přetrvávajících problémech přešla k jinému zubaři a nestačila se divit, jaké následky od paní doktorky našel - nedoléčené kanálky, špatně nasazené korunky apod. Opravdu prosím zvažte, zda chcete naoko dobře odvedenou práci, která se projeví zánětem až za nějakou dobu nebo raději připlatit trochu více skutečně kvalitního dentistu.

Paní doktorku maximálně doporučuju i těm, kteří se zubařů normálně bojí. Já si se svýma zubama opravdu užívám svoje a přesto nemám problém se objednat. Paní doktorka i sestřička jsou obě moc milé, ochotné a opravdové profesionálky. Zuby léčí, i když je to piplačka a zbytečně netrhají (jako jinde).

JSEM VELMI SPOKOJENA UŽ 3 ROKY.A DOPORUČILA JSEM 8 LIDEM A JSOU TAKY SPOKOJENE!!!A SLUŠNE A PROFESIONALNE JEDNANI.DOPORUČUJI

Paní doktorka mi dělala zubní hygienu a musím říct že superr takže vřele doporucuji ostatním.Protoze jiný zubař mi toto neodstranil absolutne.. a ona zcela krásně.Zkuste a uvidíte sami.

pani reyda zrejme dobre dela plomby.ale zubni implantaty,co dvakrat vypadnou tak to uz je trosku sila.navyse prijedete na beznou prohlidku a mluvi o vasi puse se zubarem ve svem jazyku, a mysli,si ze jim nerozumite jako kdyz rekne neco ve smyslu,pan buh nas ochranuj co ma vte puse.ja jsem jak jednanim tak praci maximalne nespokojena a to taky s pristupem.nechodte tam,pokud nemusite,jenom na prvni pomoc,protoze poprve jak prijdete se snazi,pak uz ne.

Paní doktorka Aleksandra Zuczková, je velmi příjemná,doktorka, která dokáže velmi dobře vše vysvětlit. Doporučila bych paní doktorku všem svým kamarádkám. Je opravdu příjemná, schopná, milá lékařka. S pozdravem Alexandra

Velmi dobry a kompetentni lekar.