MUDr. Kříž Pavel
Kuttelwascherova 921, Praha

Umístění: jiné místo oprava zlomeného zubu, odstraněni zubu

Před 6 měsíci, v těžké situaci, kdy mi přední zub zlomil, můj kamarád mi radil, abych kontaktovala Dr. Toporova. A byla jsem velmi vděčna za doporučení, protože doktor se ukázal jako velmi dobrý odborník, pečlivě a spolehlivě opravil zub. Pan doktor vysvětlil perspektivy a navrhl alternativní řešení protetiky zubů. Profesionální přístup lékaře k řešení problému ukazuje jeho skvělé zkušenosti.
Taky jsem ještě jednou mela dobrou zkušenost, kdy jsem musela odstranit jiný zub. Pan doktor Toporov provedl zákrok bezbolestně, rychle a kvalitně. Což ve srovnání s předchozí zkušeností s odstraněním zubu od jiného lékaře mi velmi příjemně překvapilo.
Vřele doporučuji.

Lékař, který Vám přes váš nesouhlas (na klinice Prague dental clinic) zbrousí zdravou část zubu s vysvětlením, že tak nebudete na ten zub moci tolik kousat a nebude tolik bolet. Nechá si zaplatit dopředu ošetření kořenové kanálku, který z důvodu dovolené nedokončí a pak na zmíněném pracovišti již není a vám peníze nikdo nevrátí.