Uromed s.r.o., urologie a RDG
Národní třída 12/581, Havířov

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Uromed s.r.o., urologie a RDG Jiný

Jsem pacientkou Mudr. Vymazala již několik let. A říkám: konečně doktor pro lidi. Milý, empatický, víte, že vás poslouchá a snaží se pomoci. Sestřička je taky moc milá.

Dr.VYMAZAL je odborník na svém místě.
SESTŘIČKA je velice ochotná,nemohl jsem se dostavit v ternínu a ona mne vzala ihned.
Děkuji ji moc...............

Jsme s manželem již několik let pacienty pana doktora Vymazala. Oceňujeme u něj lidský přístup,vždy milý a usměvavý. Vážíme si jeho pečlivosti při vyšetření, vždy poradí a vysvětlí vše tak,aby pacient rozuměl. Děkujeme.

Mudr. Vymazal je moc příjemný a výborný lékař. Byla jsem tam s mým 3-letým synem a snažil se mu co nejšetrněji pomoci a dal mu čas na jeho problém. Nejednal rychle, nebylo mu to jedno. Komunikace výborná, vše vysvětlil dopodrobna a sestřička ( nevím jak se jmenovala) byla také milá. Opravdu spokojená a doporučila bych i svým nejbližším, pokud by tento obor lékařství potřebovali.

velmi dobrý lékař včetně personálu, lidský přístup,profesionální přístup, nejlepší i MUDR. Žďánský. Sestra Alena skvělá. Doporučuji Počilová Havířov

K MUDr Vymazalovi chodím již několik lét.Preventivně.Nejsem odborník abych mohl posoudit jeho kvalitu.Přesto tvrdím,že je velmi dobrý,vstřícný a pozorný k pacientovi.Jsem velmi spokojen s jakou péči a pečlivosti vyšetřuje a je komunikativní.Jsem spokojen i se sestrama.Jsou vždy dobře naladěné a příjemné.
Vl.Novák

Velmi přijemný,ochotný,vše vysvětlí lekař jak má být.

Pan doktor je skvělý, empatický a velmi ochotný. A co se týče sestřičky, já jsem s ní žádný problém nikdy neměla.

pŘIVĚTIVÝ,VYSVĚTLÍ PODROBNĚ, NEMŮŽU SI NA PANA DOKTORA STĚŽOVAT

Dr. Vymazal je výborný lékař, usměvavý a příjemný. Ale zdravotní sestra- asi bude lepší, když to nebudu komentovat :-(((. Něco takového jen kazí pověst lékaři!!! NEPŘÍJEMNÁ, úsměv na tváři- to asi ani neví co to je! Měla by si uvědomit jak se chová a jestliže ji práce s lidmi nebaví, tak ať jde pryč!!!