Ordinace stomatologa
Soběslavská 2062/44, Praha

S Monikou Reinišovou mám taky nejlepší zkušenosti. Bohužel nevím, kde teď ordinuje. Pokud někdo můžete, pošlete mi na ni prosím kontakt na aldken@centrum.cz
Díky

Paní doktorka Reinišová je opravdu doktor s velkým "D" . Díky ní se již nebojím k zubnímu lékaři a díky ní už budu mít chrup brzy v pořádku. Děkuji, že jste paní Doktorko. !

Skvělá zubařka. Není to zlatokopka, která vám už při vstupu do ordinace strká pod nos ceník výkonů. Do ničeho nenutí, navrhne možnosti řešení a je na vás, pro co se rozhodnete.

Pro mě první zubařka "bez strachu".

Paní doktorka je ta nejlepší na světe. Kdyby všichni zubaři byli jako ona tak celá česká republika má krásný zářivý usměv. U ní strach neexistuje, je citlivá a hlavně opravdu umí svou práci dělat dobře. Maximální spokojenost a dávám jí 110%. Děkuji, že jste paní doktorko Reinišová.

K paní doktorce chodím už přes rok a musím říct, že jsem spokojená nejen s ní, ale i s dentální hygienistkou, kterou mi doporučila. Je sice fakt, že tato péče není finančně zrovna nenáročná, ale je kvalitní a maximálně bezbolestná. V každém případě se vyplatí si za tyto služby připlatit.

Nevěřila jsem, že se dá chodit k zubaři beze strachu, ale nedávno jsem zjistila, že to je možné :-). Za sebe mohu říci, že s MUDr. Reinišovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Profesionální přístup, perfektně odvedená práce.

Perfektní zubařka. Příjemná, profesionální a žádná zlatokopka. První zubařka, ke které se nebojím chodit.

Navsteva zubare muze byt prijemny zazitek. Mudr. Monika je tomu dukazem.

Zuby byly jedno z mych detskych traumat, ale diky Monice uz to mam vsechno v pohode. Vsechno bez problemu, strasne sikovna zubarka s profesionalnim pristupem. Navic velmi pecliva.