Praktický lékař stomatolog
Janského 24, Olomouc

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Tuto paní doktorku absolutně nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!
Chodila jsem k paní doktorce 4 roky, dokud jsem neměla žádný problém, tak to ještě šlo, i když mi nikdy neudělala celkový rentgen, tvrdila mi, že mám tak blízko zuby, že mezizubní kartáčky nepotřebuji a o tom, že mám osmičky jsem se dozvěděla až nyní po přechodu na brněnskou kliniku. Hlavní problém nastal, když jsem přišla do její ordinace s bolavým zubem, který mi nejprve rozvrtala bez anestezie i přes moje upozornění, že mne zub velice bolí. Následně mi jej zalepila "prozatimní" plombou, jelikož další týden měla jet na dovolenou a objednala mne až za 3 týdny. Prozatimní plomba vypadla už ten večer, takže jsem trpěla až do dne objednání. Následně mi zub zaplombovala tak "šikovně", že jsem přes následnou bolest nelenila a navštívila jednu brněnskou zubní kliniku, kde se zhorzili nad prací paní doktorky. Nejen, že mi zub rozvrtala tak, že z něj už skoro nic nezbylo, ale ani jsem si nemohla čistit nití mezizubní prostor, kde se mi zachytávalo jídlo a následně se mi vytvořil zánět. Dále mi na zubní klinice po celkovém retgenovém vyšetření, které mi nikdy paní doktorka neudělala zjistili, že mi paní doktorka za ty 4 roky, co mi ošetřovala zuby nechala pod plombami několik kazů a o mezizubních kazech nemluvě. Teď mne bude stát její odfláknutá práce nejen balík peněz, ale hlavně čas a bolest navíc. Opravdu preventistka, jak se patří. Pokud chcete mít krásné a zdravé zuby, doporučuji se této ordinaci obloukem vyhnout!

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Zubařku jsem vyhledala v těhotenství. Byla jsem ráda, že se mě ujala. Byla čerstvě po rodičovské, o to víc mi sympatizovala.. AVŠAK: Po porodu jsem šla na prevenci, kdy mi dělala opakované RTG zda nemám vnitřní kazy. Nevšimla si, že mi již jeden dělala a musela jsem si jej celý tedy uhradit. Našla mi jeden "vnitřní kaz". Zdravý zub mi opakovaně opíchla, zaplatila jsem si bílou plombu, kterou jsem uhradila ze svého. Bohužel mi po pár dnech vypadla. Čekací lhůta na náhradní termín mi přišel dlouhý 3týdny, abych chodila s odkrytým zubem. (Běžně se to klasifikuje jako akutní stav. ) Po vyšetření mi zubařka dala jakousi náhradu, která mi však také vypadla. I když jsem volala do ordinace, že mám zub citlivý a je nepříjemné jíst i na druhé straně dutiny ústní, přesto mě objednala opět až za 3týdny... Nesnažila se mi dát bílou plombu i když jsem měla nárok na náhradu zdarma a ani mi nevrátila peníze, ale dala mi klasickou "černou" se slovy, že když i ta mi vypadne tak ať počitam s korunkou. Peníze mi nevrátila za reklamaci a "černa" mi vypadla. Našla jsem jiného stomatologa, který nad jejím postupem kroutil hlavou. Dal mi bílou plombu, která mi drží již 6let. Muj stomatolog tvrdil, že čekací doba není tak dlouhá u žádného zubaře a zubařka si na mě chtěla jen vydělat. Udajně neexistují vnitřní kazy a mám geneticky nekazivost zubů. Je mi 40 a mám díky této zubařce zbytečnou 2.plombu

Na doktorku jsem měla z počátku velice dobrý pocit zkrze dobré komentánře , ale opak je pravdou. Moje první návštěva proběhla , když jsem k ní šla s akutním zánětem v zubu. Paní doktorka usoudila , že musím na rengen a to byla její celá snaha. Objednala mě až za další 2 týdny , protože měla dovolenou. A celé 2 týdny jsem pořádně trpěla nehledě na to , že viděla jak je zánět velký a zub se mi drolil tak , že jsem ho měla otevřený do dásně. Neskutečná bolest. Nicméně jsem šla na druhý termín s tím , že mi asi 15 minut kontrolovala ten zub s konečným závěrem , že prostě neví co s tím a že by měl jít zub ven. Objednala mě k jednomu z nejdražších specialistů v Olomouci. Že prý nemá dobré zkušenosti s Fakultní nemocnicí. Specialista mě samosřejmně objednal až za 3 týdny. Po pár dnech jsem se rozhodla , že si najdu jiného zubaře , protože se ta bolest nedala vydržet. Našla jsem si nového pana doktora a zub mi krásně zpravil a našel další 2 kazy , které mi paní doktorka " přehlédla" ;) . Jako zubařku ji NEDOPORUČUJI . Kvůli ní bych přišla o zub , který šel normálně zpravit. Jsem ráda , že jsem včas odešla.

Recenze nelhaly, opravdu úžasná paní doktorka, která je milá, ochotná, vstřícná, velice pečlivá. Nemůžu než doporučit, svou práci dělá na profesionální úrovni a ještě bezbolestně! Spolu s velice hodnou sestřičkou tvoří bezvadný tým!

Úžasná, precizní, spolehlivá- prostě SUPER!!!!!

Velice precizní a hodná lékařka. Po odborné stránce taky vynikající.Má milé a profesionální vystupování. Moc hodná i k dětským pacientům. Ordinaci má pěkně zařízenou-člověk se tam cítí příjemně.DOPORUČUJI

Velmi pečlivá lékařka, žádný zdravotní stav neponechává náhodě, ale vše důsledně řeší. Velice příjemné vystupování a chování k pacientovi.

Výborná dentistka. Velmi pečlivá, bezbolestná, příjemná. Doporučuji!!

VELICE pečlivá zubařka, ač mladá. Mohu jen ze srdce doporučit. Své práci rozumí a dělá ji puntičkářsky a ještě navíc co nejméně bolestně!

Ochotná, vstřícná, doporučuji