Miloslav Ptáček, gynekolog Praha
Gynekolog MUDr.

Miloslav Ptáček

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy

• Mediva s.r.o., Praha 5 - Lužiny

Praha, Jeremiášova 2722/2b

235 516 ... (Zobrazit více)

• 27 dubna 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

Doktor Ptáček je naprostý profesionál, velký odborník a velmi lidský člověk. Vysvětlí velmi trpělivě na cokoliv se ho zeptáte. Již dvakrát nás podržel ve velmi kritické situaci. Jednoznačně doporučuji.

• 18 listopadu 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan doktor Ptáček je asi jediný lékař, kterému bezmezně důvěřuji. Je pečlivý, bezbolestný a vystupuje velice mile. Ošetřoval mě při prvním těhotenstvím a ráda bych, aby to tak bylo i u druhého. Není zbytečně invazivní a problémy nezveličuje, ale úspěšně řeší, což mi zcela vyhovuje.

• 30 října 2013

Hodnocení: Velmi slabý

V 17. tt jsem přisla po 7 týdnech na kontrolu ,pan doktor si jen něco poznačil a řekl to je vše, mužete jít,bez jakéhokoliv vyšetření .Když jsem se divila ,tak mi na to arogatně řekl ,že jestli dítě žije atd..,se zjištuje až ve 24 tt a kdybych byla ve finsku šla bych rovnou k porodu.Ještě ten den jsem si našla jiného doktora ,ten se velmi divil ,že ve 17.tt nemám skoro žadný záznam v těhotenském průkazu .Opravdu nedoporučuji !

• 12 srpna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

U pana doktora jsem byla dnes poprvé. Naprosto profesionální, lidský přístup. Vše mi vysvětlil, nemám žádný pocit, že by byl tichý, jak se tu píše. Přehlásila jsem se k němu. Moje doktorka mi už hrozila operací a věty typu, zatím se nemusíte bát, uvidíme za tři měsíce!, fakt neberu. Děkuji kamarádce ze doporučení pana doktora!

• 28 května 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Vstřícný, komunikativní, vysvětlil, nakreslil, uklidnil. Kvůli problémům jsem u něj často a nikdy mě neodbyl. Systém objednávání přes internet si nemůžu vynachválit, sestřičky jsou taky prima. Doporučuji.

• 24 října 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

S panem doktorem Ptáčkem jsem velice spokojená. Přesto, že jsem k němu jeden čas musela docházet velmi často a samotné mi připadalo, že už musím otravovat, vždy byl velice přátelský a příjemný, ihned jsem si k němu vybudovala důvěru, cítila jsem zájem a snahu skutečně pomoci. Pokud má některá opačný názor, možná by stálo za to zamyslet se sama nad sebou, ne nadarmo se říká "Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá." S úsměvem a slušným chováním se přeci dají dělat zázraky.

• 9 října 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Jsem s panem doktorem spokojena, i kdyz je opravdu tissi, jak tu vetsina pise, ale na vsechny me otazky vzdy ochotne odpovi.. Je to skvely odbornik.

• 2 června 2012

Hodnocení: Neutrální

Všem doporučuji! Naprostá spokojenost!

• 6 prosince 2011

Úžasný lékař i člověk !

• 25 listopadu 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Pana doktora doporucuji vsem,kdo ted hleda toho spravneho gynekologa.Chodim skoro 7 let,rodila jsem 2 deti,byl u porodu a byla jsem spokojena na 100%. Letos rodila i moje sestra,mela dost komplikovany a predcasny porod cca 36 tydnu,ale byl u toho a konecne vse dopadlo vyborne.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.
Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Umístění