Miloslav Ptáček, gynekolog Praha
Gynekolog MUDr.

Miloslav Ptáček

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

34

Adresy

 • Mediva s.r.o., Praha 5 - Lužiny

  Praha, Jeremiášova 2722/2b

  235 516 ... (Zobrazit více)

 • 27 dubna 2014

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Doktor Ptáček je naprostý profesionál, velký odborník a velmi lidský člověk. Vysvětlí velmi trpělivě na cokoliv se ho zeptáte. Již dvakrát nás podržel ve velmi kritické situaci. Jednoznačně doporučuji.

  Nahlásit zneužití
 • 18 listopadu 2013

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Pan doktor Ptáček je asi jediný lékař, kterému bezmezně důvěřuji. Je pečlivý, bezbolestný a vystupuje velice mile. Ošetřoval mě při prvním těhotenstvím a ráda bych, aby to tak bylo i u druhého. Není zbytečně invazivní a problémy nezveličuje, ale úspěšně řeší, což mi zcela vyhovuje.

  Nahlásit zneužití
 • 30 října 2013

  Hodnocení: Velmi slabý

  V 17. tt jsem přisla po 7 týdnech na kontrolu ,pan doktor si jen něco poznačil a řekl to je vše, mužete jít,bez jakéhokoliv vyšetření .Když jsem se divila ,tak mi na to arogatně řekl ,že jestli dítě žije atd..,se zjištuje až ve 24 tt a kdybych byla ve finsku šla bych rovnou k porodu.Ještě ten den jsem si našla jiného doktora ,ten se velmi divil ,že ve 17.tt nemám skoro žadný záznam v těhotenském průkazu .Opravdu nedoporučuji !

  Nahlásit zneužití

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • 12 srpna 2013

  Hodnocení: Velmi dobrý

  U pana doktora jsem byla dnes poprvé. Naprosto profesionální, lidský přístup. Vše mi vysvětlil, nemám žádný pocit, že by byl tichý, jak se tu píše. Přehlásila jsem se k němu. Moje doktorka mi už hrozila operací a věty typu, zatím se nemusíte bát, uvidíme za tři měsíce!, fakt neberu. Děkuji kamarádce ze doporučení pana doktora!

  Nahlásit zneužití
 • 28 května 2013

  Hodnocení: Velmi dobrý

  S panem doktorem jsem velmi spokojená. Vstřícný, komunikativní, vysvětlil, nakreslil, uklidnil. Kvůli problémům jsem u něj často a nikdy mě neodbyl. Systém objednávání přes internet si nemůžu vynachválit, sestřičky jsou taky prima. Doporučuji.

  Nahlásit zneužití
 • 24 října 2012

  Hodnocení: Velmi dobrý

  S panem doktorem Ptáčkem jsem velice spokojená. Přesto, že jsem k němu jeden čas musela docházet velmi často a samotné mi připadalo, že už musím otravovat, vždy byl velice přátelský a příjemný, ihned jsem si k němu vybudovala důvěru, cítila jsem zájem a snahu skutečně pomoci. Pokud má některá opačný názor, možná by stálo za to zamyslet se sama nad sebou, ne nadarmo se říká "Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá." S úsměvem a slušným chováním se přeci dají dělat zázraky.

  Nahlásit zneužití
 • 9 října 2012

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Jsem s panem doktorem spokojena, i kdyz je opravdu tissi, jak tu vetsina pise, ale na vsechny me otazky vzdy ochotne odpovi.. Je to skvely odbornik.

  Nahlásit zneužití
 • 2 června 2012

  Hodnocení: Neutrální

  Všem doporučuji! Naprostá spokojenost!

  Nahlásit zneužití
 • 6 prosince 2011

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Úžasný lékař i člověk !

  Nahlásit zneužití
 • 25 listopadu 2011

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Pana doktora doporucuji vsem,kdo ted hleda toho spravneho gynekologa.Chodim skoro 7 let,rodila jsem 2 deti,byl u porodu a byla jsem spokojena na 100%. Letos rodila i moje sestra,mela dost komplikovany a predcasny porod cca 36 tydnu,ale byl u toho a konecne vse dopadlo vyborne.

  Nahlásit zneužití

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.
Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Umístění