Diagnostika osobnosti

Hypnóza, relaxace, autogenní trénink

Individuální terapie a psychoterapie +7 Více

Komplexní psychologická diagnostika

Krizová intervence

Nácvik komunikačních technik při jednání s lidmi

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Psychologicko-terapeutická ambulance s.r.o.

Klinická psycholožka, dětská klinická psycholožka, psychoterapeutka. Máte problémy psychosomatického rázu? Hledáte hypnoterapeutku? Obraťte se na moji...

• psychoterapie

K paní doktorce docházím už delší dobu. Terapie mi pomáhají a i paní doktorka mi vyhovuje. V terapii samozřejmě člověk slyší věci, které si těžko připouští, ale je na něm samotném, jak se s tím popere a vyrovná.

Paní doktorku jsem navštívila se synem zatím jednou. Přišla mi v pohodě. Syn si s ní normálně povídal. Vztah k dětem o.k. Posudek jsem potřebovala k soudu. Je pravda, že jsem to mailem urgovala 2krát. Co se prvního kontaktu týče, dojem v normě. Delší zkušenost nemám. Máme ale v rodině holčičku, která u ní párkrát byla a dle jejích slov jí paní Tejklová pomohla. Psychologie sama o sobě je tenký led. Někdo tu píše o podpáleném lampiónu atd. Z mého pohledu je normální, že se na to psychlog doptá. Určitě je běžné se zeptat, proč jsi podpálil lampión? A to v kontextu s tím, že když už to někdo ze sebe vůbec vypustí, asi to nějaký význam mělo.
Magdalena

Pročetla jsem si několik příspěvků na těchto stránkách. Nevím, jestli se na ně sama paní doktorka někdy dívá, ale musím přiznat, že začínám souhlasit s tím, že tyto stránky mohou být pro lékaře dost nepříjemné. Každý si tady může napsat cokoli, vylít třeba svou zlost a to bez jakékoli zodpovědnosti, bez povinnosti uvést své jméno nebo vést jakékoli následky za své výroky. Já sama jsem paní doktorku v nelehkém období navštěvovala a musím říct, že mi citlivě pomohla v nelehké životní situaci. Tehdy udělala to, co bylo třeba a to, co bylo v jejich silách a já jsem jí za to vděčná.

Jsem ráda, že jsem se mohla na paní doktorku v nejtěžších chvílích obrátit. Jedná s člověkem s úctou a hlavně ho zbaví strachu promluvit o svých problémech.

Paní doktorka mi moc pomohla. Muzu ji jen doporučit.

Jde vidět, že paní doktorka má obrovské zkušenosti. Naši rodině velice pomohla radami, doporučeními a ušetřila nám tak spoustu času. je velice obětavá a vím, že by nás nikdy nenechala ve štychu. Vždycky si na nás udělá čas. Paní doktorka je pro nás velkou oporou. Děkujeme.

Docházím na terapii už delší dobu a každé sezení mi přinese něco nového, prostě nový pohled na věc. Za tu dobu, co docházím k paní doktorce, jsem se posunula dál. Paní doktorka se mi maximálně věnuje a vím, že se na ni můžu kdykoliv obrátit. Je člověk, který mi v životě moc pomohl a moc ji za to děkuju.

S paní doktorkou jsem byl spokojený.Samozřejmě nemám zkušenosti s jiným psychologem,ale myslím že je dobrý psycholog.poradila mi i že můžu žádat o dávky od sociálky

s dcerou jsem byla na třech sezeních a z místa jsme se pohli,sice ne ve všech směrech, ale v našem případě to bude jistě trvat déle.ovšem nevšimla jsem si,že by tahala drby nebo snad že bychom něco platili.jednou poplatek a od té doby nic.když někdo nechce tak at hledá jinde.řečma si nikdo nepomůže.

Paní psycholožka je člověk, kterému jsem se nebála říct, co mě trápí, naprosto ji důvěřuji. Moc mi pomohla a poradila. Děkuji.