Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Gorkého 2223, Pardubice

Velmi příjemná a ochotná lékařka, doporučuji.

Já péči paní doktorky zažila osobně jako dítě a byla jsem hodně zoufalá, když jsem od ní musela odejít. Vždy se ke mně chovala hodně hezky a byla příjemná, což je na dětskou psychiku hodně důležité. Když mně na pohotovosti špatně diagnostikovali infekční mononukleózu a léky, které mi nasadili na angínu nezabíraly, paní doktorka neváhala a přijela za mnou hned domů, vyšetřila, správně diagnostikovala nemoc a hned začla léčit. Pod její péčí jsem se cítila vždy bezpečně. Jitka Rulíková

Já osobně mohu paní doktorku jen doporučit. Obě děti mám u ní od narození a vždy je léčila pečlivě a ŕozhodně nedává antibiotika preventivně.

Po měsících návštěv u unavené,nic neřešící pediatričky-změna!Rodič se stává partnerem v dialogu,nemocné dítě je citlivě vyšetřeno a lékařka navrhuje řešení.Žádné nadužívání ATB,homeopatik...Jediné negativum po poslední návštěvě-my,zaměstnané matky,bychom přivítaly změnu ordinační doby.Šlo by začít vyšetřovat dříve než v 8.30hodin??Moravová

Skvělá

Bohužel musím konstatovat,že paní doktorka je arogantni a co vic neustale mne i manzela podezirala, ze ji lzeme ohledne nutných vyšetřeních, které měla provést před operací mého vážně nemocného syna. Poté co jí primář potvrdil, že jsme nelhali, tak byla ochotna vše udělat s výmluvou, že ho chtěla uchránit zbytečným zákrokům. Chová se drsně a arogantně, ale zdaleka není taková kapacita, aby si to mohla jen trochu dovolit. Svoji neznalost skrýva tím, že se chová suveréně. Prostě fuj!

Hľadám na týchto stránkach lekára pre moju dcéru, ktorá už mala 19 a teda k detskej lekárke nepatrí, zaujímali ma hodnotenia na pani doktorku Haltuchovú a možem sa prikloniť iba k tým pozitívnym, neviem si predstaviť iné hodnotenie ako vynikajúca pediatrička. Moja staršia dcéra sa k nej dostala, keď sme sa presťahovali do Pardubíc náhodou a s obrovskými zdravotnými problémami. Dcére diagnostikovali celiakiu a dlho trvalo, kým sa dala do poriadku po zanedbaní predchádzajúcej lekárky, ktorá nepodchytila závažnú diagnózu včas. Dnes s hrozou spomínam na tie chvíle, keď dcérka bola vo veľmi vážnom ohrození života a teraz je to zdravá slečna, ktorá má život pred sebou. V žiadnom prípade nesúhlasím, že pani doktorka predpisuje antibiotiká "preventívne". Dcérka mala kvoli zanedbanej celiakii oslabenú imunitu a často bývala chorá, nikdy som sa nestretla s tým, aby jej pani doktorka neodvovodnene antibiotiká predpísala. Ani mladšej dcérke. Páči sa mi prístup pani doktorky, ktorá sa pri každej návšteve pýtala i na dcérku, s ktorou som tam nebola. Pani sestrička je takisto veľmi príjemná a milá k deťom i rodičom. Ja som sa s ničím negatívnym nikdy v ordinácii pani doktorky Haltuchovej nestretla. V prípade potreby nám odporučila skvelých odborníkov. Každá moja otázka bola vždy zrozumiteľne zodpovedaná.
Ešte raz - možem iba vrelo doporučiť.

Pani doktorku doporučuji.potkala jsem v životě hodne lékařu,ne každy se chova k detem tak pekne jako naš pani doktorka.18ti lety syn by u ni nejradeju zustal i v dospelosti.vždy vyslechla každy problem a pomohla.nikdy nic nezanedbala.často konzultujeme i po telefonu.jsem s ni spokojena.a deti jsou nadšene,že přestože ma pani doktorka tolik pacientu a potkaji se na ulici,vždy vi o koho jde a zepta se jak se maji.je to dobry přistup.nektere deti placou když maji jit k lekaři,tady to tak neni.a v dospělosti nebudou chodit k lekaři se strachem.dekuji za to.

K paní doktorce jsme chodily leta s oběma dětmi, vyhovovaly jsme si navzájem. Jen mi pak poslední dobou - nevím, jak to je dnes, už jsou děti velké, velmi vadila přítomnost jejího psa v prostorách ordinace a zápach cigaret. Třeba to je ale dnes jinak. To mi kazilo ten dobrý pocit, který jsem z paní doktorky leta měla

K paní Haltuchové jsem chodila už coby dítě, teď ji navštěvuji se synem (11 měsíců)a jsem velmi spokojená.
Antibiotika v žádném případě nenasazuje preventivně, nevnucuje rodičům žádné své "pravdy" nebo osvědčené metody. Zodpovědně informuje o všech možnostech. Jasně, stručně, věcně, pochopitelně. Nic nepřehání, nic nehrotí.
Zvláštní je, že lidé, kteří umí jen házet špínu, nejsou schopni konkrétně vysvětlit, proč takový názor mají.
Tato stránka bude užitečná jen do té doby, dokud lidé budou hodnotit poctivě a veřejně. Proč se nepodepíšete, aby se Vaše lékařka mohla z vašich připomínek poučit, případně je s vámi konzultovat?
PS: Paní doktorko, děkujeme za Vaši péči a hodnocení na těchto stránkách berte s rezervou.