MUDr.

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

Přidat názor
  • velmi dobrý

Přístup pana zubaře je citlivý a jemný, je vidět, že svou profesi nedělá hlavně pro peníze. I ceny jsou nízké, narozdíl od mnoha stomatologů, jejichž péči si běžný člověk jen tak nemůže dovolit. D.H.

• velmi slabý

Ani vlastně nevím, jaký je pan Dřevo doktor, protože už na telefonu je tak arogantní a nepřijemný, že mě ihned odradil. Pod jeho vrtačku bych se s jeho přístupem dostat nechtěl. Klasický přežitek totality. O službách a profesionálním přístupu k pacientovi nemá ani zdání :(

• neutrální

Ordinace působí poněkud zvláštně. Každopádně zubař je vcelku příjemný a jeho zákroky mě nikdy moc nebolely, ale také je pravda, že zuby nemám úplně skvělé. Navíc naše rodina má dědičnou paradentózu, takže uvažuji, že změním zubaře za nějakého pečlivějšího.

• velmi slabý

Po přečtení zdejších příspěvků jsem se zeptal na pojišťovně a po několikaletém pobytu u pana doktora ani já nejsem v pojišťovně registrován u žádného zubaře. Kdo mu platí preventivní prohlídky, trhání zubu, rentgen atd, když to neplatí ani pojišťovna ani pacient? To s ním pojišťovny odmítají uzavřít smlouvy? Ale proč, když zubařů je tak málo? S jeho péčí spokojen nejsem, nevím, zda dělá jen amalgámy, ale bílé často vypadávají a na reklamace pan doktor nebere zřetel,novou bílou chce ihned znovu zaplatit. Takže by možná bylo lepší jít ke kvalitnějšímu zubaři a rovnou zaplatit za plombu víc. Na stránkách stomatol.komory uveden jako zubař je, ale bez jakéhokoliv dalšího vzdělávání či atestace.

• velmi dobrý

Kvalitní a zároveň lidský přístup.

• velmi slabý

Po několikaleté péči pana doktora, skončila moje dcera v ohrožení života na operačním stole stomatologické kliniky. Další náležitosti budu už řešit pouze soudní cestou...

• neutrální

Pan doktor asi nepředražuje, zřejmě i proto, že ordinace je zastaralá, nepůsobí příliš profesionálně. Pan doktor pracuje bez sestry, která nepůsobí jako člověk z oboru. Do kelímku neteče z plivátka voda, plivátko nesplachuje, odsávačka se nepoužívá.Plomba nám také nejmíň 2x vypadla.

• velmi dobrý

Já i moje paní jsme s panem doktorem velmi spokojeni. Pracuje citlivě, klidně bez spěchu. Bere ohled na bolest pacienta. Pečlivě se každému věnuje a proto se někdy déle čeká, ale stojí to za to. Jako stomatologa jej můžeme s klidným svědomím každému doporučit. J + M Bilíkovi, Praha

• velmi dobrý

S pane doktorem jsem já i moje rodina spokojeni. Je velice klidný a citlivý, a jako stomatologa jej můžu jedině doporučit.

• velmi dobrý

K panu doktorovi chodíme celá rodina už 9 let. Doporučila jsem jej i svým přátelům a všichni byli spokojení s jeho péčí.Zachránil mi zub, se kterým si jiný stomatolog nevěděl rady. Dceři opravil ulomený přední zub tak ,že to není vůbec vidět. Mamince úspěšně dělal složitější rekonstrukci chrupu. Vždy pracuje citlivě, klidně bez spěchu s ohledem na pacienta v křesle a ne na čekající v čekárně. Proto se někdy déle čeká.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.