Milan Dřevo, zubař Louny
Zubař MUDr.

Milan Dřevo

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 4 prosince 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Přístup pana zubaře je citlivý a jemný, je vidět, že svou profesi nedělá hlavně pro peníze. I ceny jsou nízké, narozdíl od mnoha stomatologů, jejichž péči si běžný člověk jen tak nemůže dovolit. D.H.

• 10 srpna 2012

Hodnocení: Velmi slabý

Ani vlastně nevím, jaký je pan Dřevo doktor, protože už na telefonu je tak arogantní a nepřijemný, že mě ihned odradil. Pod jeho vrtačku bych se s jeho přístupem dostat nechtěl. Klasický přežitek totality. O službách a profesionálním přístupu k pacientovi nemá ani zdání :(

• 22 února 2012

Hodnocení: Neutrální

Ordinace působí poněkud zvláštně. Každopádně zubař je vcelku příjemný a jeho zákroky mě nikdy moc nebolely, ale také je pravda, že zuby nemám úplně skvělé. Navíc naše rodina má dědičnou paradentózu, takže uvažuji, že změním zubaře za nějakého pečlivějšího.

• 10 prosince 2011

Hodnocení: Velmi slabý

Po přečtení zdejších příspěvků jsem se zeptal na pojišťovně a po několikaletém pobytu u pana doktora ani já nejsem v pojišťovně registrován u žádného zubaře. Kdo mu platí preventivní prohlídky, trhání zubu, rentgen atd, když to neplatí ani pojišťovna ani pacient? To s ním pojišťovny odmítají uzavřít smlouvy? Ale proč, když zubařů je tak málo? S jeho péčí spokojen nejsem, nevím, zda dělá jen amalgámy, ale bílé často vypadávají a na reklamace pan doktor nebere zřetel,novou bílou chce ihned znovu zaplatit. Takže by možná bylo lepší jít ke kvalitnějšímu zubaři a rovnou zaplatit za plombu víc. Na stránkách stomatol.komory uveden jako zubař je, ale bez jakéhokoliv dalšího vzdělávání či atestace.

• 8 března 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Kvalitní a zároveň lidský přístup.

• 10 prosince 2010

Hodnocení: Velmi slabý

Po několikaleté péči pana doktora, skončila moje dcera v ohrožení života na operačním stole stomatologické kliniky. Další náležitosti budu už řešit pouze soudní cestou...

• 3 září 2010

Hodnocení: Neutrální

Pan doktor asi nepředražuje, zřejmě i proto, že ordinace je zastaralá, nepůsobí příliš profesionálně. Pan doktor pracuje bez sestry, která nepůsobí jako člověk z oboru. Do kelímku neteče z plivátka voda, plivátko nesplachuje, odsávačka se nepoužívá.Plomba nám také nejmíň 2x vypadla.

• 2 července 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Já i moje paní jsme s panem doktorem velmi spokojeni. Pracuje citlivě, klidně bez spěchu. Bere ohled na bolest pacienta. Pečlivě se každému věnuje a proto se někdy déle čeká, ale stojí to za to. Jako stomatologa jej můžeme s klidným svědomím každému doporučit. J + M Bilíkovi, Praha

• 4 února 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

S pane doktorem jsem já i moje rodina spokojeni. Je velice klidný a citlivý, a jako stomatologa jej můžu jedině doporučit.

• 7 prosince 2008

Hodnocení: Velmi dobrý

K panu doktorovi chodíme celá rodina už 9 let. Doporučila jsem jej i svým přátelům a všichni byli spokojení s jeho péčí.Zachránil mi zub, se kterým si jiný stomatolog nevěděl rady. Dceři opravil ulomený přední zub tak ,že to není vůbec vidět. Mamince úspěšně dělal složitější rekonstrukci chrupu. Vždy pracuje citlivě, klidně bez spěchu s ohledem na pacienta v křesle a ne na čekající v čekárně. Proto se někdy déle čeká.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.

Umístění