MUDr.

č.d. 16
    439-05, Louny, ústecký

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

• Stomatologická ordinace

Františka Křížka 683/22, Praha 7
    170-00, Praha, pražský

Přidat názor
  • velmi dobrý

Přístup pana zubaře je citlivý a jemný, je vidět, že svou profesi nedělá hlavně pro peníze. I ceny jsou nízké, narozdíl od mnoha stomatologů, jejichž péči si běžný člověk jen tak nemůže dovolit. D.H.

• velmi slabý

Ani vlastně nevím, jaký je pan Dřevo doktor, protože už na telefonu je tak arogantní a nepřijemný, že mě ihned odradil. Pod jeho vrtačku bych se s jeho přístupem dostat nechtěl. Klasický přežitek totality. O službách a profesionálním přístupu k pacientovi nemá ani zdání :(

• neutrální

Ordinace působí poněkud zvláštně. Každopádně zubař je vcelku příjemný a jeho zákroky mě nikdy moc nebolely, ale také je pravda, že zuby nemám úplně skvělé. Navíc naše rodina má dědičnou paradentózu, takže uvažuji, že změním zubaře za nějakého pečlivějšího.

• velmi dobrý

Kvalitní a zároveň lidský přístup.

• velmi dobrý

Já i moje paní jsme s panem doktorem velmi spokojeni. Pracuje citlivě, klidně bez spěchu. Bere ohled na bolest pacienta. Pečlivě se každému věnuje a proto se někdy déle čeká, ale stojí to za to. Jako stomatologa jej můžeme s klidným svědomím každému doporučit. J + M Bilíkovi, Praha

• velmi dobrý

S pane doktorem jsem já i moje rodina spokojeni. Je velice klidný a citlivý, a jako stomatologa jej můžu jedině doporučit.

• velmi dobrý

K panu doktorovi chodíme celá rodina už 9 let. Doporučila jsem jej i svým přátelům a všichni byli spokojení s jeho péčí.Zachránil mi zub, se kterým si jiný stomatolog nevěděl rady. Dceři opravil ulomený přední zub tak ,že to není vůbec vidět. Mamince úspěšně dělal složitější rekonstrukci chrupu. Vždy pracuje citlivě, klidně bez spěchu s ohledem na pacienta v křesle a ne na čekající v čekárně. Proto se někdy déle čeká.

• slabý

Pan doktor Milan Dřevo má ordinaci v Praze 7, došla jsem k němu na dvě návštěvy, s tím, že mi "opravil" dva zuby, které měly kaz, bílou plombou. Jednání pana doktora bylo velmi příjemné, pustil v ordinaci pro klidnější atmosféru relaxační hudbu. Za plomby jsem při každé navštěvě platila rozdílnou cenu, poprvé za jednu 100,- Kč, a při další návštěvě za další již 400,- Kč. Samozřejmě odemne sestra vybrala jak ona říká příspěvěk na skůtra/ hanlivá zkratka pro pana Cikrta/ po 30,- Kč bez dokladu. Brala bych to všechno bez komplikací, jen kdyby mi obě plomby během týdne nevypadly a já mám nyní místo malého kazu v zubech, dvě obrovské /vyvrtané/ díry. Jsem velmi nespokojená s prací pana doktora a hledám jiného, aby mi zuby opravil, protože už to nechci u pana Dřeva riskovat. Asi opravdu platí nomen-omen.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.