Stomatologická klinika 1. LF UK

1.LF UK obor stomatologie
1.LF UK obor všeobecné lékařství
atestace maxillofaciální chirurgie
profesní zkouška ...

• orální a maxilofaciální chirurgie
  • zubní lékař - stomatolog

Umístění: SUPER ZUBY Jiný

Mohu jen a jen potvrdit názory ostatních.Pan doktor Šipoš je odborník na svém místě , skutečně ví co dělá a přístup setřičky je velmi profesionální a lidský.

Umístění: SUPER ZUBY Jiný

Pan doktor Šipoš je fakt profík. Moc toho nenamluví, ale vyndání osmiček nebolelo, i když jsem z toho měl doslova panický strach. Až mi vyrostou další osmičky, rád ho znovu navštívím a do té doby ho budu všude doporučovat.

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. Jiný

Pan doktor naprostá jednička, lidský, vše vysvětlil, vytržení dvou zubů nezabralo ani 15 minut a bylo to naprosto bezbolestné. Moc jsem se zákroku bála, sestřička i pan doktor mě celou dobu uklidňovali. Pokud by bylo třeba trhání dalších zubů, jinam bych nešla.

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. Jiný

Pan doktor Šipoš je opravdu profesionál a naprosto skvělý i po lidské stránce. Byla jsem hrozně vyděšená z trhání osmičky, ale pan doktor mi vše vysvětlil a odpověděl mi na všechny dotazy. Samotné trhání, po podání injekce, bylo naprosto bezbolestné a velmi rychlé. Ani injekce nebolela. Pokud budu muset ještě někdy na trhání dalších osmiček, tak jedině k panu doktorovi Šipošovi.

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. Jiný

Pana doktora doporučuji. Je to velký odborník s opravdu lidským přístupem. Prostě lékař na svém místě. Zákrok nebolel a bolest se nedostavila ani po odeznění injekce.Neměla jsem pocit, že obtěžuji. Byla jsem mile překvapena. Je to prostě borec. Kéž by takových lékařů bylo více.

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. Jiný

U pana doktora jsem był postupně na chirurgické extrakci 2 osmiček. Obě ještě kompletně pod dásní. Musím říct, že jsem byl neskutečně vystrašený, ale úplně zbytečně. První osmička šla trochu hůř. Pan doktor raději nechal zhotovit po vyndání kontrolní rentgen, aby tam náhodou nějaký kousek nezůstal. Druhá extrakce proběhla během 10 minut a bylo hotovo. Pan doktor je člověk, který opravdu ví, co dělá. Schválně jsem si vybral někoho, kdo dělá složité výkony jako na běžícím pásu a osmičky pro něj budou hračka. Pan doktor Šipoš je obrovský profesionál, oba výkony bez komplikací, bez bolesti - maximálně nějaké nepříjemné tlaky. Jeho určitý nahled vystrašenému člověku v křesle také celkem prospěje. Jak tu již někdo psal, pokud máte strach a chcete někoho, kdo výkon precizně zvládne, jděte za MUDr. Šipošem. Ještě mě čekají 2 horní osmičky, se kterými určitě v budoucnu půjdu opět za panem doktorem.

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. Jiný

Pan doktor Sipos je opravdu odborník na svém místě.Uz mi vytrhl 3osmicky a nejhorší je pouze injekce,o trhání vůbec nevíte a i poté je vše bez problémů.Moc děkuji panu doktorovi a sestřičce za lidský a příjemný přístup k lidem.

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.

Už 2x jsem u něj byla na chirurgické extrakci osmičky, pokaždé naprostá spokojenost jak během tak i po zákroku. Navíc opravdu příjemný lidský přístup. Moc doporučuji.

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. extrakce zubu

Naprosto bezproblemovy zakrok, extrakce tri zubu behem 5 minut s prakticky nulovou bolesti a po zakroku tez uplne v poradku. Doktor Šipoš je perfektni odbornik.

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. extrakce zubu

Pan doktor Šipoš je profesionál. Měl jsem před sebou extrakci dvou osmiček, nejdřív jsem uvažoval, že se nechám uspat, protože ze zubních zákroků mám panickou hrůzu. Ale pan doktor mě uklidnil a přesvědčil, že to zvládneme bezbolestně během několika minut. Jelikož jsem dostal doporučení od své zubní lékařky, za kterou bych dal ruku do ohně, souhlasil jsem. Pan doktor všechno vysvětlil, byl šetrný, opatrný a hlavně mi nezpůsobil žádné trauma ani jakkoli jiné psychické obtíže. Naopak! S jeho přístupem jsem se i usmál, i když mi do úsměvu vůbec nebylo. Nakonec zákrok proběhl naprosto bezbolestně jen při umrtvení, vysvětlil mi co bude následovat, jak se to bude hojit a tak dále. Pokud se bojíte čehokoli, co se zubů týče, jděte za panem Šipošem, protože je to profík na svém místě a rozhodně nebudete litovat. Děkuji Vám pane doktore! :) Víc takových doktorů, jako jste Vy! A pochvala i Vaší sestřičce, která byla suprová. :)