Ortodontista MUDr.

Požádejte o spuštění kalendáře

Adresy

• 2009 promoce na 1. lékařské fakultě UK, obor Stomatologie
    2009-2010 Soukromá stomatologická praxe, Teplice
    2010-2013 Stomatologická klinika pro děti a dospělé FN Motol, oddělení ortodoncie
    2013 specializační atestace v oboru ortodoncie
    od r. 2013 Ortodoncie Teplice, soukromá ortodontická praxe
  • 23 září 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

MUDr. Šedivce mohu bez váhání doporučit Vám i Vašim dětem. Měla jsem možnost vidět přístup a postup léčby u mé dcery. Jednalo se o fixní rovnátka. Oceňuji velkou informovanost při postupu léčby a profesionalitu se kterou jsem měla možnost se pravidelně setkávat. Když jsem viděla výsledek a nádherně rovné zuby dcery, rozhodla jsem se po konzultaci s MUDr. Šedivcem, že podstoupím též léčbu. Nyní mám léčbu za sebou a jsem pyšná na krásné rovné zuby. Léčbu mám úspěšně za sebou a v 45-ti letech mám konečně krásné zuby. Zuby jsou vizitka. Jana Vachušková, Praha 6

• 18 září 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

K panu doktorovi jsem začala chodit ještě v Motole a s jeho prací jsem byla tak spokojená, že jsem po jeho odstěhování dojížděla do ordinace do Teplic téměř 100 km. Je pečlivý, vždycky na mě měl dostatek času a všechny zákroky mi vysvětlil. Rovnátka mám už sundané a zuby mi neustále někdo chválí, jak je mám krásně rovné.

• 9 srpna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Pana doktora známe již z Motola, kde dříve pracoval. Profesionální přístup k našim dětem. Všem doporučujeme. Burkoňovi, Pardubice

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění