MUDr.

Michal Šedivec

Ortodontista

Požádat o kalendář

2009 promoce na 1. lékařské fakultě UK, obor Stomatologie 2009-2010 Soukromá stomatologická praxe, Teplice 2010-2013 Stomatologická klinika pro děti a dospělé FN Motol, oddělení ortodoncie 2013 spe... Více

Adresy

• Rovnátka - Ortodoncie Teplice Dr. Michal Šedivec

Tyršova 10
    41501 Teplice, ústecký

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Pojišťovna VZP, a.s., Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Informace o lékaři

2009 promoce na 1. lékařské fakultě UK, obor Stomatologie
2009-2010 Soukromá stomatologická praxe, Teplice
2013 specializační atestace v oboru ortodoncie
od r. 2013 Ortodoncie Teplice, soukromá ortodontická praxe

Přidat názor
  • dobrý

Sehr nettes Personal und perfekte Arbeit! Pünktliche Termineinhaltung. Ich bin zufrieden. Praxis ist zu empfehlen.

• velmi dobrý

K panu doktorovi jsem začala chodit ještě v Motole a s jeho prací jsem byla tak spokojená, že jsem po jeho odstěhování dojížděla do ordinace do Teplic téměř 100 km. Je pečlivý, vždycky na mě měl dostatek času a všechny zákroky mi vysvětlil. Rovnátka mám už sundané a zuby mi neustále někdo chválí, jak je mám krásně rovné.

• velmi dobrý

MUDr. Šedivce mohu bez váhání doporučit Vám i Vašim dětem. Měla jsem možnost vidět přístup a postup léčby u mé dcery. Jednalo se o fixní rovnátka. Oceňuji velkou informovanost při postupu léčby a profesionalitu se kterou jsem měla možnost se pravidelně setkávat. Když jsem viděla výsledek a nádherně rovné zuby dcery, rozhodla jsem se po konzultaci s MUDr. Šedivcem, že podstoupím též léčbu. Nyní mám léčbu za sebou a jsem pyšná na krásné rovné zuby. Léčbu mám úspěšně za sebou a v 45-ti letech mám konečně krásné zuby. Zuby jsou vizitka. Jana Vachušková, Praha 6

• velmi dobrý

Pana doktora známe již z Motola, kde dříve pracoval. Profesionální přístup k našim dětem. Všem doporučujeme. Burkoňovi, Pardubice

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.