MUDr.

Michal Šedivec

Ortodontista

Požádejte o spuštění kalendáře

2009 promoce na 1. lékařské fakultě UK, obor Stomatologie 2009-2010 Soukromá stomatologická praxe, Teplice 2010-2013 Stomatologická klinika pro děti a dospělé FN Motol, oddělení ortodoncie 2013 spe... Více

Adresy

• Rovnátka - Ortodoncie Teplice Dr. Michal Šedivec

Tyršova 10
    41501, Teplice, ústecký

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Pojišťovna VZP, a.s., Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Informace o lékaři

2009 promoce na 1. lékařské fakultě UK, obor Stomatologie
2009-2010 Soukromá stomatologická praxe, Teplice
2013 specializační atestace v oboru ortodoncie
od r. 2013 Ortodoncie Teplice, soukromá ortodontická praxe

Přidat názor
  • dobrý

Sehr nettes Personal und perfekte Arbeit! Pünktliche Termineinhaltung. Ich bin zufrieden. Praxis ist zu empfehlen.

• velmi dobrý

K panu doktorovi jsem začala chodit ještě v Motole a s jeho prací jsem byla tak spokojená, že jsem po jeho odstěhování dojížděla do ordinace do Teplic téměř 100 km. Je pečlivý, vždycky na mě měl dostatek času a všechny zákroky mi vysvětlil. Rovnátka mám už sundané a zuby mi neustále někdo chválí, jak je mám krásně rovné.

• velmi dobrý

MUDr. Šedivce mohu bez váhání doporučit Vám i Vašim dětem. Měla jsem možnost vidět přístup a postup léčby u mé dcery. Jednalo se o fixní rovnátka. Oceňuji velkou informovanost při postupu léčby a profesionalitu se kterou jsem měla možnost se pravidelně setkávat. Když jsem viděla výsledek a nádherně rovné zuby dcery, rozhodla jsem se po konzultaci s MUDr. Šedivcem, že podstoupím též léčbu. Nyní mám léčbu za sebou a jsem pyšná na krásné rovné zuby. Léčbu mám úspěšně za sebou a v 45-ti letech mám konečně krásné zuby. Zuby jsou vizitka. Jana Vachušková, Praha 6

• velmi dobrý

Pana doktora známe již z Motola, kde dříve pracoval. Profesionální přístup k našim dětem. Všem doporučujeme. Burkoňovi, Pardubice

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.