Gynekologie a porodnictví
Na Bojišti 2/1950, Praha

Skvělý a empatický lékař, u kterého budete mít pocit, že Vaše léčba je pro něj na prvním místě. Pokud se, ženy, dostanete k tomuto lékaři, můžete být klidné, protože budete v těch nejlepších rukou! Plně doročuji!

Umístění: Gynekologie a porodnictví Jiný

Milé dámy, slečny, pan profesor je opravdu špička ve svém oboru. Po 20 letech neustálých operací u jiného lékaře (myomy, hysterektomie, další myomy na orgánech) jsem vyhledala pana profesora. Je to velice milý, vstřícný doktor s velkou snahou problém vyřešit a hlavně zvládne operace laparoskopicky i když jinde Vám řeknou, že jinak než řezem to nepůjde. Navíc U Apolináře je kvalitní péče, pooperační průběh se nedá srovnat, operaci pan profesor provede tak, že se cítíte 2 dny po operaci skvěle, mohu potvrdit, mám srovnání. Takže vřele doporučuji, škoda, že jsem ho nepoznala už mnohem dříve.

Nerozumím tomu, že všechny recenze tady jsou tak pozitivní. Moje zkušenost s tímto lékařem je zcela opačná, negativní a v životě jsem se necítila tak ponížena.
Naprostá absence empatie, kdy se tento lékař zaměřil pouze na posouzení vzhledu a váhy s tím, že nejsem pro něj vhodný pacient. Ve zprávě o vyšetření jsou zapsané nesmysly, které vůbec nekorespondují s tím, jaké problémy jsem popisovala.
Na místě mě jeho jednání zcela ochromilo, nebyla jsem schopna se bránit, ale nechci, aby měl někdo podobnou zkušenost. Konzultace nestojí málo peněz a ještě se po ní cítíte hrozně.. Doufám, že se s ním znovu už nikdy nesetkám.

Umístění: Gynekologie a porodnictví Jiný

Pan professor Mara je absolutni spicka ve svem oboru, mela jsem s nim operaci adenomyozy pred rokem, ostatni doktori mi rekli, ze neni sance zachrany delohy at mam hysterectomy, Mara mi delohu zachranil ,ikdyz byla oprovdu v prisernem stavu. Po 7 letech trapeni a neskutecnych bolesti nemam bolesti zadne pri menstruaci. A citim se konecne zdrava. Ten clovek mi zmenil zivot. Jsem mu neskutecne vdecna. Doporuciji 100%

Umístění: Gynekologie a porodnictví Jiný

Po velmi nepřijemnych zkusenostech s obvodnim gynekologem v Českych Budějovicich jsem navstivila pana profesora Máru - jeho zkušenosti obdivuji,milý, vstřícný a na nic si nehraje,prostě umí a ja jsem velmi rada ze jsem se dostala k takové kapacitě.

Nejlepsi pan doktor, jakeho znam. Velky odbornik a profesional, a zaroven tak mily a lidsky clovek. Vrele doporucuji !

Umístění: Gynekologie a porodnictví Jiný

Pán profesor Mára je skvělý lékař a odborník ve své profesi. Kapacita s empatií na dlani se snahou pomoci nejlépe, jak to jen může jít. Od operoval laparoskopickou technologií i to, co jinde by si už netroufli, a bez následných komplikací. Vřele doporučuji.

Pana doktora Maru mohu jedine doporucit! S takovymto profesionalnim pristupem jsem se jiz dlouho nesetkala. Komunikace pred vysetrenim skvela, samotne vysetreni take, dale diskuse o reseni problemu nadstandartni a prijemna. Obavy opadly a resit problemy jedine s panem Dr Marou.

Mela jsem problemy po cisarskem rezu s delohou. Par mesicu jsem chodila po vysetrenich a trochu jsem mela pocit, ze si me prehazuji jako horkou bramboru. Nakonec jsem se dostala k MUDr. Marovi na VFN Karlovo namesti, ktery na me hned pusobil velice dobrym dojmem a hlavne snahou pomoci. Domluvili jsme s nim operaci. Kdyz jsem pak na doktora Maru cetla skvele recenze, byla jsem nadsena, ze jdu k takove kapacite. Nyni jsem po operaci, ktera probehla bez komplikaci. MUDr. Michala Maru mohu jen doporucit, jak lidsky, tak jako vynikajiciho doktora.

Jsem rok po operaci adenomyozy,kterou provedl pan profesor Mára a jsem naprosto 150% spokojená.Muj gynekolog mě diagnostikoval na myom a doporučil nechat být a později odstranit dělohu.Rekl,že ve 41 letech už to nemá cenu řešit.Zmenila jsem gynekologa a ten mi doporučil pana doktora Máru.Ten změnil diagnózu na adenomyozu a doporučil operaci.Vse proběhlo bez komplikací,dělohu mi zachránil,dokonce se povedlo operovat laparoskopicky. Hned první mestruaci po operaci jsem zažila velké pozitivní překvapení. Měla jsem bezbolestnou menstruaci,to bylo úžasné.Dokonce ještě můžu mít dítě kdybych chtěla,protože i podle ultrazvuku je moje děloha v dobrém stavu .Všem bych tu operaci doporučila.Holky nebojte se, stojí to za to !! Je fajn mít dělohu i ve 42 letech a je fajn menstruovat bez křečí v břiše.Pan doktor Mára je empatický odborník a jsem ráda,že jsem se k němu mohla dostat.