MUDr.

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Objednat kalendář návštěv

Tento lékař neumožňuje rezervovat návštěvy online

Přidat názor
  • velmi dobrý

K tomuto lékaři chodí i mé dvě dcery a nemůžeme si ho vynachválit.Vynikající přístup,příjemné vystupovaní--jedním slovem profesionál:-)

• velmi slabý

Od této doktorky jsem utekla zhruba před rokem. Bohužel jsem k ní chodila asi 8 let, protože jsem byla líná hledat nového gynekologa. Myslím si ale, že chodit ke gynekoložce se strachem určitě není v pořádku. Setkala jsem se zde s naprosto neosobním jednáním jak ze strany doktorky, tak ze strany sestry, s neochotou cokoli vysvětlit. Ordinace ošklivá a vybavení naprosto nedostačujíci. Žádné přístroje ani ultrazvuk zde nečekejte.. Doktorka se asi zastavila v čase a k vyšetření ji stačí jen její tučné ruce! A to nemluvím o tom, že to i dost bolelo a byla jsem celá v křeči... Opravdu s horší doktorkou jsem se nesetkala a doufám, že už ani nesetkám. Kdo můžete, utečte, nebojte se toho! Já jsem to udělala a teď mám perfektního gynekologa, chodím tam beze strachu. Vyšetřuje pomocí ultrazvuku a jiných moderních přístrojů a hlavně má ke každému osobní přístup a citlivé jednání.. A to je přeci v tomto oboru tak důležité!

• velmi dobrý

Můžu jen a jen doporučit. Naprosto skvělý přístup. :-)

• velmi dobrý

K dr. Dlouhému chodím od svých 15 let. Jsem naprosto spokojená, vždy mě vyslechne a poradí. Dělal mi i pár chirurgických zákroků. Když jsem byla těhotná, vždy mě pečlivě kontroloval a jen díky němu přišli synovi na srdeční vadu (až v 8 měsíci těhotenství) za což mu budu navždy vděčná! Momentálně žiji v ústeckém kraji, ale pana doktora za jiného nevyměním a ráda si k němu dojedu. Opravdu výborný lékař!

• velmi dobrý

Pan doktor Dlouhý je podle mne nejen dobrý doktor, ale i člověk. Vždy je na mne milý, usměvavý - žena v mém věku ocení každý úsměv. V nedávné době jsem musela na operaci a oceňuji jeho zájem o mne i lidsky - před operací si se mnou povídal na předoperačním sále a jelikož cítil, jak jsem na dně - i mne pohladil po tváři - což v tu chvíli pro mne bylo hodně. Druhá paní tam ležela a její lékař za ní ani nepřišel. Tím u mne pan Dlouhý zabodoval na plné čáře. Po operaci ještě mile potěšil, když za mnou přišel na pokoj i po své pracovní době zjistit, jak mi je - potom odjel do ordinace /operoval mne ve Frýdlantě/. Teď jsem k němu přihlásila i svou dospívající dceru. Doporučuji ho všem.

• velmi dobrý

K panu doktorovi Dlouhému chodím asi rok a jsem moc ráda, že mi byl doporučen a hlavně, že mě přijal do své péče i přes to, že už dlouhodobě nové pacientky nepřijímá. Pokaždé mě vítá s úsměvem a podáním ruky, je milý a vstřícný. Ochotně odpoví na jakékoli otázky a snaží se vše vysvětlit i na plastických modelech umístěných v ordinaci. Vyšetření provádí rychle a něžně, takže není důvod k obavám. Na požádání mi v těhotenství udělal i ultrazvuk mimo termín, ochotně miminko změřil a odpověděl na otázky. Sestřičky baly vždy také příjemná, když jsem musela na prohlídku i s ročním dítětem, ochotně se o něj během mého vyšetření postarala. Mohu všem jen a jen doporučit! :-)

• velmi dobrý

Pan doktor je milý, usměvavý a profesionální. Jsem ráda, že chodím právě k němu. A nesmím zapomenout na sestřičku, ta je také vždycky moc milá:)

• velmi slabý

Nedávno jsem absolvovala preventivní prohlídku a odešla jsem úplně rozsekaná. Pan doktor byl absolutně mimo, vyšetření nebylo tak šetrné jako pokaždé. Mluvil úplně od tématu, myšlenkami byl někde jinde. Doposud jsem byla spokojená, ale nyní zklamaná, a to hodně :-(. HS

• velmi dobrý

MUDr.Michal Dlouhý je vynikající lékař jak po stránce profesní, ale i po stránce lidské. Vždy Vás vítá s úsměvem, je milý, příjemný. Každý dotaz Vám rád zodpoví. Jsem v jeho péči již přes 15 let a neměnila bych. Doporučuji ...

• velmi dobrý

Pan doktor je výborný lékař, má vynikající přístup k pacientkám, neodbyde vás tak, jako to někteří doktoři umí. Je vždy příjemný a nemáte u něj pocit, že ho svými dotazy nějak obtěžujete nebo zdržujete. Jsem moc ráda, že jsem v péči pana doktora, který pro mě není lékař ale je jako kamarád, za týden nás čeká operační zákrok a takúmoc mě uklidnil, že to bude on kdo mě bude operovat, jste úžasnej a já děkuji za lidi, který věděj co dělaj . Klobouk dolů

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Zobrazit podobné lékaře: Ilona Černíková - gynekolog