Michal Dlouhy, gynekolog Liberec

Požádejte o spuštění kalendáře

Adresy

• 2 září 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

K tomuto lékaři chodí i mé dvě dcery a nemůžeme si ho vynachválit.Vynikající přístup,příjemné vystupovaní--jedním slovem profesionál:-)

• 9 července 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Můžu jen a jen doporučit. Naprosto skvělý přístup. :-)

• 11 března 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

K dr. Dlouhému chodím od svých 15 let. Jsem naprosto spokojená, vždy mě vyslechne a poradí. Dělal mi i pár chirurgických zákroků. Když jsem byla těhotná, vždy mě pečlivě kontroloval a jen díky němu přišli synovi na srdeční vadu (až v 8 měsíci těhotenství) za což mu budu navždy vděčná! Momentálně žiji v ústeckém kraji, ale pana doktora za jiného nevyměním a ráda si k němu dojedu. Opravdu výborný lékař!

• 15 července 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

K panu doktorovi Dlouhému chodím asi rok a jsem moc ráda, že mi byl doporučen a hlavně, že mě přijal do své péče i přes to, že už dlouhodobě nové pacientky nepřijímá. Pokaždé mě vítá s úsměvem a podáním ruky, je milý a vstřícný. Ochotně odpoví na jakékoli otázky a snaží se vše vysvětlit i na plastických modelech umístěných v ordinaci. Vyšetření provádí rychle a něžně, takže není důvod k obavám. Na požádání mi v těhotenství udělal i ultrazvuk mimo termín, ochotně miminko změřil a odpověděl na otázky. Sestřičky baly vždy také příjemná, když jsem musela na prohlídku i s ročním dítětem, ochotně se o něj během mého vyšetření postarala. Mohu všem jen a jen doporučit! :-)

• 7 října 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan doktor je milý, usměvavý a profesionální. Jsem ráda, že chodím právě k němu. A nesmím zapomenout na sestřičku, ta je také vždycky moc milá:)

• 11 června 2013

Hodnocení: Velmi slabý

Nedávno jsem absolvovala preventivní prohlídku a odešla jsem úplně rozsekaná. Pan doktor byl absolutně mimo, vyšetření nebylo tak šetrné jako pokaždé. Mluvil úplně od tématu, myšlenkami byl někde jinde. Doposud jsem byla spokojená, ale nyní zklamaná, a to hodně :-(. HS

• 28 února 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

MUDr.Michal Dlouhý je vynikající lékař jak po stránce profesní, ale i po stránce lidské. Vždy Vás vítá s úsměvem, je milý, příjemný. Každý dotaz Vám rád zodpoví. Jsem v jeho péči již přes 15 let a neměnila bych. Doporučuji ...

• 22 října 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan doktor je výborný lékař, má vynikající přístup k pacientkám, neodbyde vás tak, jako to někteří doktoři umí. Je vždy příjemný a nemáte u něj pocit, že ho svými dotazy nějak obtěžujete nebo zdržujete. Jsem moc ráda, že jsem v péči pana doktora, který pro mě není lékař ale je jako kamarád, za týden nás čeká operační zákrok a takúmoc mě uklidnil, že to bude on kdo mě bude operovat, jste úžasnej a já děkuji za lidi, který věděj co dělaj . Klobouk dolů

• 18 června 2012

Hodnocení: Neutrální

Dobrý den, jsem ráda, že jsem se dostala k tomuto skvělému p. DOKTOROVI. Dříve jsem měla 8 let také dobrého doktora, ale ve srovnání s p. MUDr. Dlouhým není co dodat, opravdu - přístup individuální, odpovídá na moje dotazy, nesleduje přitom hodinky...:) a mám v něm maximální důvěru, jsem nyní těhotná a s takovou péčí a přístupem ze strany lékaře jsem se ještě nesetkala. A k paní sestřičce???- klobouk dolů.. znám jen dvě sestry, s takovým skvělým a profesionálním přístupem k pacientkám..:). Nemám, co bych vytkla ! Všem doporučuji!

• 27 května 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Výborný lékař, lidský a citlivý přístup. Vždy mě vítá s úsměvem a to nejen on, ale i jeho sestřička! I těch je málo. Oběma děkuji!

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.
Zobrazit podobné lékaře: Ilona Černíková - gynekolog

Umístění