Michal Dlouhy, gynekolog Liberec
Gynekolog MUDr.

Michal Dlouhy

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

145

Adresy a ceny

 • 9 července 2013

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Můžu jen a jen doporučit. Naprosto skvělý přístup. :-)

  Nahlásit zneužití
 • 11 března 2013

  Hodnocení: Velmi dobrý

  K dr. Dlouhému chodím od svých 15 let. Jsem naprosto spokojená, vždy mě vyslechne a poradí. Dělal mi i pár chirurgických zákroků. Když jsem byla těhotná, vždy mě pečlivě kontroloval a jen díky němu přišli synovi na srdeční vadu (až v 8 měsíci těhotenství) za což mu budu navždy vděčná! Momentálně žiji v ústeckém kraji, ale pana doktora za jiného nevyměním a ráda si k němu dojedu. Opravdu výborný lékař!

  Nahlásit zneužití
 • 7 října 2013

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Pan doktor je milý, usměvavý a profesionální. Jsem ráda, že chodím právě k němu. A nesmím zapomenout na sestřičku, ta je také vždycky moc milá:)

  Nahlásit zneužití
 • 11 června 2013

  Hodnocení: Velmi slabý

  Nedávno jsem absolvovala preventivní prohlídku a odešla jsem úplně rozsekaná. Pan doktor byl absolutně mimo, vyšetření nebylo tak šetrné jako pokaždé. Mluvil úplně od tématu, myšlenkami byl někde jinde. Doposud jsem byla spokojená, ale nyní zklamaná, a to hodně :-(. HS

  Nahlásit zneužití

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • 28 února 2013

  Hodnocení: Velmi dobrý

  MUDr.Michal Dlouhý je vynikající lékař jak po stránce profesní, ale i po stránce lidské. Vždy Vás vítá s úsměvem, je milý, příjemný. Každý dotaz Vám rád zodpoví. Jsem v jeho péči již přes 15 let a neměnila bych. Doporučuji ...

  Nahlásit zneužití
 • 22 října 2012

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Pan doktor je výborný lékař, má vynikající přístup k pacientkám, neodbyde vás tak, jako to někteří doktoři umí. Je vždy příjemný a nemáte u něj pocit, že ho svými dotazy nějak obtěžujete nebo zdržujete. Jsem moc ráda, že jsem v péči pana doktora, který pro mě není lékař ale je jako kamarád, za týden nás čeká operační zákrok a takúmoc mě uklidnil, že to bude on kdo mě bude operovat, jste úžasnej a já děkuji za lidi, který věděj co dělaj . Klobouk dolů

  Nahlásit zneužití
 • 18 června 2012

  Hodnocení: Neutrální

  Dobrý den, jsem ráda, že jsem se dostala k tomuto skvělému p. DOKTOROVI. Dříve jsem měla 8 let také dobrého doktora, ale ve srovnání s p. MUDr. Dlouhým není co dodat, opravdu - přístup individuální, odpovídá na moje dotazy, nesleduje přitom hodinky...:) a mám v něm maximální důvěru, jsem nyní těhotná a s takovou péčí a přístupem ze strany lékaře jsem se ještě nesetkala. A k paní sestřičce???- klobouk dolů.. znám jen dvě sestry, s takovým skvělým a profesionálním přístupem k pacientkám..:). Nemám, co bych vytkla ! Všem doporučuji!

  Nahlásit zneužití
 • 27 května 2012

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Výborný lékař, lidský a citlivý přístup. Vždy mě vítá s úsměvem a to nejen on, ale i jeho sestřička! I těch je málo. Oběma děkuji!

  Nahlásit zneužití
 • 11 dubna 2012

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Na pana doktora nedám dopustit. Nemám co dodat. S jeho péči jsem se setkala před 6 lety a nikdy bych neměnila.

  Nahlásit zneužití
 • 2 února 2012

  Hodnocení: Slabý

  K panu Dr. Dlohému jsme chodila od mých 15 let a byla jsme spokojená, do té doby než jsme se začali snažit o miminko. Šla jsem za panem doktorem že mě bolí v podbříšku vyšetřil mě ale ty jeho řeci mi začli lést dost krkem např. no každého někde občas píchne, né? Když jsme po roce neuspěchu o miminko navštívila pana Dr. začal mi tlouct do hlavy že jsme ještě mladá na miminko, jestli ho opravdu chci a jestli mám vůbec kdy bydlet.... Tak to byla poslední kapka. Kdyby mi misto řečí a starostí o to jestli mám kde bydlet udělal třeba hormonální profli a další vyšetření nebo nasadil hormony možná bych bejvala zůstala. Ale nemám zapotřebý aby někdo v mých 24 letech se ke mě choval jako k 15ti leté puberťačce! Nevím co teda chce asi má radši 30leté prvorodičky!

  Nahlásit zneužití

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.

Umístění