MUDr. Michal Brückner

Zubař Více

Frýdek-Místek 1 adresa

B&B dent s.r.o., prakt. lékař stomatol
T. G. Masaryka 602, Frýdek-Místek

Pana dokrora hodnotím jako nejlepšího odborníka. Chodím k němu již 15 let a jsem s ním naprosto spokojený.Každému ho doporučuji.Má skvělý přístup k pacientům. S pozdravem Miroslav Ostrava

S panem doktorem jsem velmi spokojena. Kdysi jsem chodila k jiné zubní lékařce, která ve mě vypěstovala strach ze zubařů a navíc mi ničila zuby nevhodnými plombami které jsem musela platit. Pan doktor Bruckner mi vysvětlil, že tyto plomby jsou pro mě nevhodné a navrhnul mi jiný způsob. Od té doby plomby nevypadávají a nedrolí se. Trpím na časté záněty zubů z přechlazení, se kterými si pan doktor ovšem umí poradit a musím říci, že od doby, co mě vzal do své péče se mi chrup nejen zlepšil, ale také jsem se přestala bát, jelikož jeho zákroky NEBOLÍ! Tímto mu děkuji. Sylvie L.

S panem doktorem jsem byla spokojená, až na poslední návštěvu, zřejmě neměl náladu na své pacienty. Je samozřejmostí si vyčistit chrup před návštěvou dentisty, což se nezdálo lékaři a začal mě urážet. Doporučil mi nějakého odborníka, abych se naučila čistit zuby. V mých 33 létech si myslím, že to umím. Nemám nic proti doktorům ale myslím si, že není třeba urážet pacienty za každou cenu. Vzhledem k tomu, že jsem žena, bylo by vhodné aby si pán doktor vzpomenul co znamená gentlemanské chování!!!

Moje zlatíčko!!!!Nebýt jeho, tak mám již ústa bez zubů!!!Mohu jen doporučit. Chodím k němu již pře 20 let a nemůžu si opravdu stěžovat. Doufám, že mne přežije....

Tohoto lékaře jsme vyhledaly s dcerou jako specialistu na zubní náhrady. Dceři několik let rovnaly zuby na ortodoncii. Chyběly ji dvojky a ortodontista specialista rozhodl, že zadní zuby stáhne k jedničkám a proto nosila několik let pevná rovnátka. Po stažení zubů doporučil ortodontista trojky upravit do přirozeného tvaru. Proto jsme navštívily Dr. Bruknera, který nám však ukázal dveře, slušně to je fakt. Nebude se zabývat estetikou a ničit zdravé zuby. Považuji za normální, že mladé dívky chtějí mít pěkné zuby a ne úsměv jako má on. Kdyby se Dr. Brukner podíval pozorněji, zjistil by , že varianta, kterou navrhl ortodontista, byla špatná. Zuby se po sundání rovnátek znovu začaly rozjíždět a dceři se začal tvořit mírný zákus. Podle mého názoru měl navrhnout znovu zuby roztáhnout a místo dvojek dát impatnáty. To mi nikdo neporadil, ani jsem to nikde nečetla, to je pouze moje logická úvaha.
Zřejmě jsme pro něho nebyly dostatečně lukrativní. Na luxusní oblečení si nepotrpím , ani na atraktivní vzhled.

K panu doktorovi jsme se objednaly s dcerou jako ke specialistovi a chtěly jsme poradit, jak řešit náhrady chybějících zubů, dcera měla 15 let. P. doktor nás vypral ze dveří, fakt je , že slušně. Asi jsme nevypadali dost lukrativně. Na luxusní oblečení si nepotrpím a ani atraktivní vyzáž

Vynikající, jeden z nejlepších, které jsem poznal, navíc svérázný humorný, ale lidský přístup k pacientům, hrozím se okamžiku, kdy zanechá své praxe.
Karel Jíra.

Pan doktor je úžašný usměvavý člověk a výborný stomatolog,rozhodně doporučuji.

Úžasný doktor, naučil mě nebát se.

K panu doktorovi nechodim,ale moje pani doktroka asi nedela operacni zakroky, tak me kdysi k nemu poslala(vytahoval mi operativne koren noove restouciho zubu nad starym).Je to skvely pan doktor. Muzu jen doporucit. Skoda ze jen momentalne nenabira nove pacienty. Hned bych se prihlasila.Uz to leta zkousim a bezuspesne.