MUDr. Hrachová Jitka
Janovského 993/48, Praha

příjemné prostředí. ze zubařů jsem měla dycky hrůzu, ale u dr. Pružinové jsem minule skoro v křesle usnula :D zuby vyspravuje peclive a do prirozene podoby. zubni hygiena ve vedlejsi ordinaci je sice o neco drazsi, zato ale opravdu dukladna. obe doktorky vse peclive popisujou a dbaji na pohodli pacienta.

Doktorka je milá, vše vysvětlí nabídne řešení, dle mého názoru je velice profesionální a šetrná, zákroky jsou bez bolestné vůbec ne nepříjemné, k odeslání k jednotlivým specialistům jako ortodoncie, dentální hygienista nebo Stomatochirurgie nemám výhrady.

Paní doktorka Pružinová je velice sympatická a příjemná, dovede povzbudit, vysvětlit možnosti léčby a ošetření u ní nebolí.
Během zákroku vysvětluje co a proč zrovna udělá, takže se nekoná žádné leknutí.
Když jsem měla akutní problém a zavolala jí ráno, objednala mě na ten samý den.
Oceňuji hlavně to, že se k pacientům chová v prvé řadě jako k lidem a ne jako k chodícím čelistem. Milým bonusem je pak příjemná ordinace, kde hraje hudba a člověk neslyší jen vrtačku. :)

Paní doktorka Pružinová velmi podrobně vysvětlí jakýkoliv zákrok a snaží se nabídnout více variant, aby si pacient mohl vybrat dle svého uvážení. Její jednání je profesionální, a i když k ní chodím krátce, není co vytknout. Jen by se mohla více usmívat :-).

Paní doktorka sice příjemná ,má moderní ordinaci ,ale kdybych souhlasila s její léčbou tak tam nechám i s dětma 5000 Kč Po prohlídce mě poslala na stržení zubního kamene do vedlejší ordinace ,kde si účtují 1200 i přesto že je to hrazené pojišťovnou .. Vrátili jsme se zpátky k našemu lékaři i když k němu jezdíme dost daleko