GYNERA s.r.o.
Václava Rady 15/1453, Praha

Lituji, že jsem pana doktora neměla dřív a že jsem si u něj neprošla i těhotenstvím. Je opravdu specialista, výborně vysvětluje a doporučuje.
Zjistila jsem, že víc jak 20 let jsem dochazela k naprosto laxní gynekoložce. Sice se na mě smála, ale pokud jsem si nezaplatil nějaké nadstandardní služby, za pět minut jsem byla z ordinace venku. Pan Charvát se vám věnuje celou dobu a nemá problém zodpovědět sebeblbější dotaz.

Umístění: GYNERA s.r.o. Jiný

Doporučuji!!! Skvělý lékař a velký odborník, který je velice ochotný. Vždy se snaží pomáhat pacientkám.

Umístění: GYNERA s.r.o.

Necekam, ze gynekolog bude zaroven vynikajici psycholog. Ano, nekdy ne uplne v rukavickach mi pan doktor sdelil neprijemnou informaci, ale smerodatne pro me je, ze mam pocit, ze jsem v dobrych rukou vyborneho profesionala pres gynekologii. Navic pri komplikacich v tehotenstvi mi ihned vysla ordinace vstric vcetne okamziteho objednani. Takze za me absolutne bez vyhrad a s plnym doporucenim!

Umístění: GYNERA s.r.o. preventivní prohlídka

Profesionální a navíc lidský přístup. Moc, moc panu doktorovi děkuji. Chodila jsem k několika skvělým gynekologům a tento patří , dle mého názoru, mezi špičku v oboru. Věra Hamrníková

Umístění: GYNERA s.r.o. Běžná prohlídka

Všechno je skvělý. Pan doktor je milý a opatrný. Měly volný termín hned za par dni od zavolání. Sestřička je taky velmi přátelská.

Umístění: GYNERA s.r.o.

K panu doktorovi jsem začala chodit v době kdy jsem se snažila otěhotnět po neúspěšném IVF. Doporučil operaci myomů kterou jsem u něj absolvovala . Poté jsem se pokoušela znova otěhotnět. Po půl roce mi pan doktor oznámil že by bylo nejlepší odebrat dělohu protože ji mám úplně k ničemu, že nikdy neotěhotním a pokud ano tak potratím. Tak necitlivý přístup jsem nečekala. K panu doktorovi jsem přestala chodit. Za rok na to jsem otěhotněla a dnes tady vedla mě leží krásná zdravá holčička. Takže za mě NEDOPORUČUJI

Umístění: GYNERA s.r.o.

Já tedy nedoporučuji. Absolutně mu chybí lidský přístup, je arogantní a nepříjemný. Mám endometriózu a doktor Charvát mě od mých asi 20 let nutil, abych otěhotněla. Připadá mi, jako by pro něj ženy, které ještě nerodily/nevidí smysl života v dětech, byly méněcenné. Častokrát jsem od něj odcházeela s brekem, protože mi tvrdil, že jsem neplodná a ať na přirozené početí zapomenu. Nenabídl žádnou alternativu, neposkytnul útěchu nebo milé slovo, které v takové situaci žena potřebuje. Doporučil mi operaci endometriózy, kdy se pak uměle vyvolá přechod. Já odmítla, ,,naštvala se", šla na akupunkturu, nechala si předepsat čínské bylinky a do měsíce otěhotněla. Doktor by mě hned kuchal, zřejmě mu jde jen o kšeft. Takhle se podle mě nechová profesionál.

Dnes jsem byla prvně u mudr. Charvata na vyšetření po operac i a byla jsem fakt úplně v šoku...je to odborník, profesionál na svém místě...Hlavně má bezvadný přístup k pacientkam, vše vysvětlí,je milý, úžasně pečlivý, hodný, no prostě poklad...Jsem strašně ráda, že jsem se k němu dostala a že jsem ho poznala...již se těším na další kontrolu v říjnu...Děkuji E. Schickerova Beroun

Pan doktor Charvát je profesionál na správném místě! Vřele ho doporučuji všem ženám!
Je pečlivý, ochotný a svědomitý. Pana doktora jsem si našla na internetu, protože jsem se chtěla vyhnout hysteroskopii pod narkozou. Zákrok při ambulantní hysteroskopii u pana doktora byl velmi rychlý a téměř bezbolestný! Všem tuto volbu vřele doporučuji! Ordinace je čistá a perfektně vybavená. Sestřičky jsou milé a usměvavé. Co víc si může pacientka na gynekologii přát !

Od doby, kdy jsem k panu doktorovi před několika lety přešla (a prošla si dvěma těhotenstvími i jednou operací cysty), konečně vidím, jak má vypadat správný gynekolog. Měla jsem zkušenosti se dvěma laxními lékařkami, oproti nim je pan Charvát precizní, nic nezanedbá, vše perfektně vysvětlí, popř.nakreslí. Kamarádky, které k němu chodí, jsou také spokojené a leckterým určil konečně správnou diagnózu, kterou nebyli schopni určit jejich předchozí gynekologové. Názor paní, která píše, že pokud je vám od 40-let výše, nechová se k vám dobře, rozhodně nesdílí ani mé starší kamarádky, ani moje maminka, která k němu chodí. Jde i o přístup pacientek, pokud se samy nechovají "dobře", chápu, že i doktor, který toho má moc, se nemusí tvářit jako sluníčko...