marta božková
Mánesova 974, Bojkovice

S pani doktorkou mam nepríjemnú skúsenosť z Uherskobrodskej pohotovosti. Mal som zapálené oko skoro som ani nevidel, chcel som od sestričky predpísať nejaké kvapky na zápal, sestrička vypisovala recept a zrazu prišla doktorka ani sa na mňa nepozrela a začala sa baviť so sestrickou o mne v 3. Osobe že čo tu chcem nech si idem na očnú pohotovosť. A nech sestrička nič nevypisuje. Keď sa jej sestrička opýtala že kde má ísť na očnu pohotovosť tak jed odpovedala "nech si ide kde chce". Nakoniec mi sestrička recept dala ale jednanie pani doktorky nemá so slušnostou nič spoločné.

Byla jsem u pani doktorky na pohotovosti. Ruce zkřížené na prsou a tak nepříjemná, odporná... zajímal ji hlavně covid,a když zjistila,ze sem si test nedělala,tak byl jeji přístup jeste horší. Na radu si přizvala jinou doktorku a pak se začala chovat aspoň trošku jak člověk.

Umístění: marta božková Jiný

Na pani doktorku si nemůžu ztěžovat. Vždycky mi pomohla. A to že při vyšetření pořád o něčem mluví, beru spíše jako pozitivum, alespoň se člověk odreaguje od někdy nepříjemných zákroků.

Nikdy v životě jsem se nesetkala s tak arogantní lékařkou.... Byla v Uherském Brodě na pohotovosti..přišla jsem tam s tím,že mám silné bolesti na hrudi. Jediné co paní doktorku zajímalo tak byla má epilepsie a vrácení řidičáku.. jak si můžu dovolit sednout za volant..ale,že jsem bez záchvatu šest let ji nezajímalo a že mi vlastně řidičák vrátili lékaři po roce kdy mi ho že zákona vzali
.. dále řešila mojí váhu...ale že jsem ji tam bolestí kolabovala ji nějak nezajímalo... Nikdy... Opakuji nikdy už bych nevešla do ordinace pokud bych zjistila ,že tam paní doktorka sedí....

Umístění: marta božková Pohotovost-bolest ucha

Velmi špatná zkušenost,kdy paní doktorka sloužila na pohotovosti. Když jsem popsala,že mě bolí ucho(ano,opravdu musíte nejdřív na pohotovost a pak ke specialistovi-byl státní svátek).Řekla:No to určitě.
Prohlídka ucha byla velmi velmi bolestivá a zakončená větou:Nevím,co Vás bolí,když tam nic nemáte...Málem mně ani nenapsala kapky...
To mé “ nic tam nemáte” skončilo za 2 dny na pohotovosti v Praze-kdy se bolest zhoršila a přešla i do druhého ucha-výsledkem byl oboustranný zánět zvukovodu-tak silný,že mi byly nasazeny antibiotika.
Nechápu pozitivní komentáře,s takovým přístupem a chováním jsem se nesetkala.

Paní doktorka je hrubá, velmi necitelná a neprofesionální. Jediné o čem neustále mluvila byl její těžký život, a že medicína je řehole. 5minut vyšetření a v ordinaci jsem strávila hodinu. Po půl roce léčení nebyla schopna stanovit diagnozu, psala mi jedny léky za druhými a všechno bylo na nic. Když jsem přišla s nepříjemnými komplikacemi řekla mi, že je to normální a ať si zvyknu.
A sestra je taky děs, vždycky když jsem ležela na vyšetřovacím lehátku, nohy od východu na západ, vlezla do ordinace, všechny dveře otevřené a hleděla mi TAM! A při odchodu vždycky řekla: Neboj, pořád jsi maminčina holčička.
NEDOPORUČUJI!

Ď

Paní doktorka je hrubá a velmi necitelná. Z profesního hlediska by měla nejdříve vyšetřit sama sebe a zjistit zda nemá filcky :-D Je t vklidu, dopuručuju :-D

S paní doktorkou jsem velice spokojena od té doby co k ní chodím nemám žádné obtíže. Stará se o mě absolutně profesionálně.

Nevím jak o této doktorce může někdo napsat,že je dobrá!Dřív když nebyly jiné možnosti měla pacientek plno.Dnes od ní většina utekla jinam,tak bere každou službu na pohotovosti a i tam je naprosto nemožná.Setrvaly u ní převážně starší pacientky,které se bojí někam odejít a ty sestra obtěžuje telefonáty např. v neděli večer,že už dávno nebyly na prohlídce.No prostě hrůza!!!

horší doktorku jsem asi ani nepotkala.když jsem byla těhotná,tak jsem se objednala a po prohlídce mi bylo zděleno,že těhotná nejsem,i když jsem byla.chápu,že to bylo v začátku a nešlo to třeba poznat,ale kdyby mi vzala krev,tak to zjistí.pak jindy,když jsem byla těhotná a začala jsem krvácet,tak jsem tam šla a jelikož jsem o miminko nechtěla přijít,tak mi to přišlo líto a ona mi řekla,že proč řvu,že už jsem dost stará na to,abych měla dítě.to mi bylo 25 let.přitom já si to dítě moc přála.a mimochodem já neřvala,jen mi lítostí tekly slzy.je to hulvát.pak jsem od ní odešla a jsem moc ráda.