Odborný lékař psychiatrie ústav soc. Péče
č.d. 202, Hrabyně

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Odborný lékař psychiatrie ústav soc. Péče Jiný

Tato dáma, vždy pomůže a vyhoví...moc díky za vše...je dáma na správném místě a již pomohla nesčetně mnoha lidem...

Umístění: Odborný lékař psychiatrie ústav soc. Péče Jiný

Vždy říkám, že spadnout na zem a říct si o pomoc je výsadou silných lidí.
Jsem obrovsky vděčná, pokorná a šťastná, že jsem našla skvělého průvodce ve své paní psychiatričce., MUDr. Markétě Dobré.
Vždy cítím bezpečí, přijetí a klid.
Kéž je takových lidí co nejvíce.
Tady se ordinuje srdcem.

Umístění: jiné místo skupinová psychoterapie

Paní doktorka nad pomocí svým pacientům skutečně přemýšlí a dělá pro ně mnoho dobrého vysoko nad rámec svých povinností a to ještě velmi citlivým přístupem. Osobně mi pomohla ke změně a pokroku v životě, kterých bych bez její pomoci asi těžko dosáhla nebo o hodně později.

Umístění: Odborný lékař psychiatrie ústav soc. Péče nemoc

Markéta je super.Pomáhá nejen slovy,ale hlavně činy,což někteří psychiatři vůbec neřeší.Zažila jsem jich více a většina z nich sedí jen za svým stolem a odbývá své pacienty desetiminutovým pohovorem,který stejně neposlouchají a než předepíšou léky bez kompromisně vyhostí ven.Vážím si Markéty o to víc,když znám zkušenosti s jinými odborníky a toto nelze srovnat.Už nemusím skoro 10 let měnit psychiatra a to jen díky její péči a přístupu.Více takových už snad v ČR není.Tot vše a smekám.S úctou její pacientka

Úžasná lékařka a krásný člověk se srdcem na pravem miste v jednom. Vřele doporučuji. Jirka H. 31 let. :)

Pokud se jedná o lidský přístup provoněný tou nejlepší člověčinou tedy přírodou k člověku a lékařským přístupem k pacientovi pak paní doktor Markéta Dobrá patří k absolutní špičce ve své profesi.Děkuji Vám za dlouhodobé léčení a přeji Vám hodně života a do něho hodně zdraví.Albert Marek-75.let.

nejlepší člověk na této matičce Zemi

Tato paní doktorka > je poklad, který má nevyčíslitelnou hodnotu. Ten kdo ten poklad najde - získal víc, než co běžně na pokladu. Je to pochopení, cit, úctu a chuť žít dál a zapomenout na bolest, smutek.........
Přeji Vám milá paní doktorko krásný život, plný radosti a potěšení. I když to je dnes jen pohádka, ale pohádky jsou pro radost.

Paní doktorka je opravdu velice obětavá a vstřícná. Takových doktorů by mělo být víc. Děkuji, paní doktorko.
Růžena

Nejlepší lékařka. Je fakt super.

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den chtěl bych se zeptat psychatr mi řekl že je od záda ale psychatrička mi řekla že to stres a nevím co s tím mám dělat a nevím jak to mám vysvětlení pro psychatr a hlavě aby to pochopil a řekl si je ten pacient mám pravdu ale asi ne řekne ale nevím jak se zbavit stresu a bolesti na hrudi a prosím o pomoc Děkuji za odpověď

děkuji za Váš dotaz. Nemohu na dálku posoudit, zda je Váš problém neurologický, nebo psychiatrický, může to také být ojené, jak často bývá.. V každém případě Vám může lékař navrhnout způsob řešení, úlevy a pomoci, podle toho se zachovejte příp. žádejte jinou léčbu, kdyby to nepomohlo .
S přáním dobré pohody d. Markéta Dobrá

MUDr. Markéta Dobrá

Dobry den ma partnerka ma problemy se spanim. Rikam ji ze ma bud dobre vecery nebo zle vecery. Pri dobrych vecerech jen mluvi neustale ze spani a macha kolem sebe rukama. Pri zlych vecerech rve ze spani nadava i sproste kope a dava udery a ja jsem od ni i doskrabany. Nestava se zebby jsme me meli klidnou noc mam uz strach i vedle ni usinat. No a pres den jsme oba nevyspali a unaveni. Toto ji trapi cca od poberty. Prosím poraďte

děkuji za Váš dotaz. Jsem ráda, že o partnerku pečujete, a tolerujete i její změny nálady. Kdyby chtěla spát, je nejlépe, když se svěří svému psychiatrovi, nebo aspoň praktickému lékaři.. Snad se podaří spánek zlepšit

MUDr. Markéta Dobrá