Mária Křemenková, praktický lékař Kroměříž

Mária Křemenková

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

18

Adresy a ceny

 • 22 února 2013

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Říká se, že Zemi existují tři druhy lidí: muži, ženy a lékařky. Paní doktorka Mária Křemenková se jako lékařka pravděpodobně už narodila, což jí vyneslo na špičku v oboru. PhDr. Jiří Mrva, novinář a publicista, Kroměříž.

  Nahlásit zneužití
 • 27 února 2012

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Já nevím proč tady lidé hodnotí pani doktorku...... stále mají možnost přejít jinde tak proč to neudělají já ji znám už nejmín 35roků ,vždycky když bylo potřeba tak přijela neměla s tím sebemenší problém ., umí také skvěle poradit ,člověk se na ní může vždycky spolehnout a o tom to je . Toto vše je jen lidská závist....každý se musí přesvědčit sám.

  Nahlásit zneužití
 • 24 října 2011

  Hodnocení: Velmi dobrý

  I já se musím přiklonit k zastáncům paní doktorky. Dostala jsem se k ní přes moji babičku, která chodí k lékaři, se kterým se paní doktorka zastupuje v době dovolené. S tímto lékařem máme velmi špatnou zkušenost, ordinuje opilý, doktorem je u něj víceméně sestra, mění léky předepsané odbornými lékaři, ale to není předmětem diskuse. Zatímco babička byla svým vlastním lékařem zanedbána, paní doktorka, ač to bylo nad rámec jejích povinností, babičku kompletně vyšetřila, odebrala potřebné vzorky a za týden bylo po problému, který se předtím několik měsíců vlekl... Stejně tak i já jsem spokojená s přístupem paní doktorky, vždy mám nadstandartní péči, vyšetřena jsem kompletně, stanoveny bývají i diferenciální diagnózy, neomezujeme se pouze na "bolí mě v krku = angína", jak je zde paní doktorce vytýkáno. Je znalým odborníkem, kterému již 10 let plně důvěřuji. Škoda jen, že je tak daleko z centra města. I když k nemocnici jezdí MHD, v případech, kdy máte horečku a bolesti, je i tato doprava utrpením.

  Nahlásit zneužití
 • 4 března 2011

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Jako člověk zdravotnícky vzdělaný vnímám tuto doktorku jako poctivou, svědomitou a určitě vzdělanou a neustále se vzdělávajcí. Všimá si pacienta od dveří, nestaví diagnózu jenom na jeho popisu potíží, pečlivě vyšetří (a to je skutečně co říci na rozdíl od jiných praktických lékařů). Nevím, jak jiný hodnotící posoudil, že není objektivně zřejmé, že se vzdělává - je to jeho názor. Kdyby se nevzdělávala, lékařská komora jí odebere licenci a nemohla by dále ordinovat. Ale to zřejmě pacienti nevědí. A v poslední řadě dost dobře nerozumím, jak skutečnost, že hovoří stále slovensky souvisí se "zárukou poskytování zdravotnických služeb alespoň na minimálně přijatelné úrovni".. Znám několik českých lékařů, kteří žijí a pracují v SR, pořád mluví česky a nikomu to nepřekáží. Důležité je, jak svou práci dělají a jestli je to ve prospěch pacienta. Hodnocení založené na tom, že lékařka mluví slovensky mi připadá přízemné a ubohé. Rád bych věděl, jakým způsobem to ovlivnilo péči o níže hodnotícího. V každém případě ale nemusí být jejím pacientem. Paní doktorka svým přístupem a zájmem o pacienta nebude mít o další pacienty nouzi.

  Nahlásit zneužití
 • 7 ledna 2011

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Výborná lékařka

  Nahlásit zneužití
 • 21 prosince 2009

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Nerozumím posledním uvedeným názorům na paní doktorku. Znám ji dlouhou dobu a vím, že je velmi pečlivá a svědomitá, zdraví pacientů je středem její pozornosti. Naopak neustále se vzdělává, přemýšlí o zdraví svých pacientů nejen v ordinačních hodinách. Vřele ji doporučuji všem.

  Nahlásit zneužití
 • 16 března 2009

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Skvělá lékařka velmi příjemná a vstřícná.Vždy ochotná poradit.

  Nahlásit zneužití
 • 5 března 2009

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Je mojí praktickou lékařkou téměř 20let a k jejim léčebným postupům mám plnou důvěru. Její profesní úroveň je nadstandardní, ale vážím si jí i pro její osobní přístup k pacientovi.

  Nahlásit zneužití
 • 28 listopadu 2008

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Paní doktorka léčí celou moji rodinu,její citlivý a zároveň profesionální přístup je jen to nejmenší co můžu vybrat ze všech nej, je také skvělý diagnostik a tak její široké odborné znalosti ušetří nám pacientům "běhání" po různých specializovoných ambulancích apod.Dovoluji si říct,také vzhledem k tomu,že se pohybuji ve zdravotnictví i profesně,že je jeden z nejlepších praktických lékařů v okolí.

  Nahlásit zneužití
 • 12 listopadu 2008

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Vždy vstřícná a ochotná, trpělivá. Velmi lidský a osobní přístup.

  Nahlásit zneužití

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.
Zobrazit podobné lékaře: Jozef Vermeš - praktický lékař

Umístění