Praktický lékař stomatolog
28. října 152, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Se zubní lékařkou paní Urbanovou jsem velice spokojen.
Oceňuji její přístup k pacientům a velmi profesionální práci.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

U paní doktorky Urbanové oceňuji velmi pečlivou práci , lidský přístup a profesionalitu při každé návštěvě.
Se sestřičkou jsou výborný sehraný tým.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

K paní doktorce Urbanové chodím odjakziva já i celá moje rodina. Úžasná paní zubařka, profík na svém místě, rychle a přesně odvádí svou práci. Díky ní jsem se návštěvy zubaře nebála ani jako dítě. Je velmi empatická, ochotná. Nedivím se, že má ,,narváno".

Nikdy se mi netrefila do nervu, nikdy mě ošetření od ní nebolelo. Za celých cca 16 let, co k ní chodím, jsem ani jednou nepotřebovala injekční umrtvení na zubní ošetření!!!

Jo a z hlediska ceny, je to jedna z mála zubařek v dnešní době, která se nesnaží z lidí vytáhnout spousty peněz za každou maličkost!!! Co může, jde na pojišťovnu, co chcete nad standard nebo co na pojišťovnu nejde, tak za normální přijatelný peníz.

Ordinace je u zastávky Dům Energetiky (kousek od Futura), v budově ČEZu.

Velmi hodná a ochotná

Velmi dobrá zubařka!

Paní doktorka je profesionál. Škoda, že teď s celou rodinkou přecházíme k její kolegyni (v rámci ordinace) paní Patrové. Ale vždy a všichni byli v této ordinaci profesionální. I za cenu toho delšího čekání :o)

S přístupem této lékařky a především s její prací jsem dosud velmi spokojen.

Velmi dobrá,příjemná a pečlivá,oproti tomu dlouhé čekání na ošetření.

Je hodně dobrá, pečlivá, systematická, ale také ukecaná, hodně ukecaná a na štíru se svým časem, nedochvilná.

Lékařka, do jejíž ordinace by byla radost chodit, ovšem ta specializace - zuby!
Profesionálně odborný i lidský přístup, pečlivost, citlivé a šikovné ruce.
Stejně dokonalá profesionalita i u sestřičky.