Rumjancevova, Liberec

Umístění: Ordinace Jiný

Velmi příjemná, starostlivá, profesionální doktorka, dokáže mít osobní přístup a zajímat se o život klientky, během těhotenství podala veškeré potřebné informace pro budoucí život atd. Ordinace prakticky v centru města, pohodlná čekárna, hodná sestřička, na všem jsme se vždycky rozumně domluvili. Objednávat se na preventivky s předstihem aspoň 3 měsíců.

Umístění: Ordinace Jiný

Nesmírně vstřícná a ochotná paní doktorka, která pomůže a umí si poradit v nestandardní situaci. Vřele doporučuji a zároveň jí tímto znovu moc děkuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka Kochová je velmi pečlivá, starostlivá a hodná. Zajímá se o Váš problém a snaží se Vám pomoct. Takovou péči jako u ní jsem nikde neměla a to jsem byla u hodně doktorů (gynekologie). Jsem ráda, že jí mám jako OG. :)

Umístění: Ordinace

Pečlivá, zodpovědná, pravidelně jsem sledována, odhaleny potíže v těhotenství, aktuálně opětovně poctivě sledována a zavčasu vše odhaleno.. jediná věc je dlouhé čekaní v čekárně..za mě top.

Umístění: Ordinace Tehotenstvi

Jsem vděčná za paní doktorku, její pečlivost mé dceři možná zachránila život. Každou těhotnou pečlivě sleduje, pravidelne dela uzv, kontroluje vse mozne. U 1.ditete jsem musela od 25tt lezet, domosila jsem dceru do 38tt a porod vyvolavali,protoze nepribirala - zase diky kontrolam dr.vse si ohlidala. Ted s druhym tehotenstvim porad pecliva, trpeliva, empaticka. Ano, jsou dlouhe objednaci doby. To je dan za jeji peclivost a hodne pacientek. Sestra Katka Jireckova,ktera tam pusobila po te starsi neprijemne sestre byla uzasna. Ted je tam sestra nova, taktez moc mila :)

Umístění: Ordinace

Nejlepší paní doktorka, Co jsem kdy navštívila (za mých 34 let ze všech lékařů)
Lidská, empaticka, chapajici a vždy pozitivně naladena, nikdy jsem se u žádného lékaře s tímto přístupem nesetkala a to jsem v těhotenství byla u p doktorky každý týden. Takže za mě nejlepší. ????????????????

Děkuji paní doktorce za její lidský přístup a super profi chování. Aspoň člověk nemá pocit jako u většiny doktorů, že je nevítaný a obtěžuje.
Jen tak dál prosím

Jsem s paní doktorkou nadmíru spokojená a věřím, že jednou vezme do své péče i moje zatím malé dcery. Její přístup je obdivuhodný a v dnešní uspěchané době opravdu ojedinělý. Vřele doporučuji. Sestra je na svém místě, je rychlá, energická a systematická. Díky tomu může paní doktorka věnovat svůj čas pečlivému vyšetření a vyslechnutí pacientek.

Troufám si říci, že jsem nikdy nepoznala lékaře s lepším přístupem, než je paní doktorka Kochová. Ochotně mne převzala do své péče, když jsem se přestěhovala do Liberce z jiného regionu, ačkoliv má plno pacientek. Své práci se věnuje naplno, velmi pečlivě a s velmi milým a osobním přístupem ke každému pacientovi. Proto jsou bohužel u ní dlouhé čekací doby i při objednání, ale za její péči se mi rozhodně vyplatí počkat. Sestřička má občas své dny, ale s arogancí jsem se u ní nesetkala. Chtěla bych vám oběma touto cestou poděkovat za vaši péči. Děkuji! Hana

Dobrý den. Myslím si, že paní doktorka je žena "na svém místě". Je milá, příjemná, vždy mě vyslechne, pomůže, poradí. Co jí však kazí dobrý dojem je sestra. Je arogantní, VŽDY velmi nepříjemná - a to i v telefonu. Bohužel to není jen moje zkušenost. Je nás víc. Některé mé známé už od paní doktorky kvůli této sestře odešly k jinému lékaři.