Oční ordinace Hradec Králové s.r.o.
Jeronýmova 750/1, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Lékařka Oční kliniky OFTEX a Očního centra Chrudim, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové a Smiřice. Specializuju se na dětské oční choroby, diagnostiku...

Léčené nemoci

• Glaukom
  • Dětské oční choroby
  • Diagnostika a léčba onemocnění rohovky
Zobrazit všechny léčené nemoci

• oftalmologie

Umístění: Oční ordinace Hradec Králové s.r.o. Jiný

Paní doktorku mohu jen doporučit. Velmi empatická s lidským přístupem, vše vysvětlí tak, že i laik pochopí. To že se vše "nesrovná" hned je zřejmé, ale pozitivní výsledný efekt se nakonec dostavil.

Umístění: Oční ordinace Hradec Králové s.r.o. Jiný

Paní doktorka je velice svědomitá, vše řádně vysvětlí. Určitě doporučuji,je pečlivá. Díky

Vyslechne, poradí, pomůže. Milá lékařka. Doporučuji.

Umístění: Oční ordinace Hradec Králové s.r.o. Jiný

Velmi profesionální a zároveň lidská lékařka, která se zcela nenásilnou formou zeptá na vše důležité, neváhá doporučit opakování vyšetření, pokud ji něco "nesedí" a lidsky vysvětlí, co má člověk dělat a zejména proč.Velmi empatický člověk uvažující v širších souvislostech. Paní doktorka u dcery odhalila důvody problémů, které 8 let nikdo nebyl schopen řešit a když řešil tak se zcestným odkazem na úplně jinou příčinu. Oceňujeme velmi vstřícný, profesionální přístup, zjevně velké odborné znalosti, které je schopna i pacientovi sdělit tak, že i laik to pochopí a schopnost uvažovat v širších souvislostech ohledně řešení problému atd., to je náš dojem. Ano, někdy to chce čas než se účinky doporučení nebo opatření na zdraví projeví, i o tom jsme byli otevřeně informováni, věříme, že dcera je v nejlepších rukách a rozhodně paní doktorku vřele po cca 7 měsíční zkušenosti doporučujeme.

Umístění: Oční ordinace Hradec Králové s.r.o. Jiný

Velmi ochotná a milá. Problém vyřešila hned. Doporučuji.

Umístění: Oční ordinace Hradec Králové s.r.o. Jiný

Tuto lékařku absolutně nedoporučuji. Celou dobu se mnou jednala velmi arogantně. Vůbec nevnímala můj aktuální problém a jen řešila neléčitelnou vrozenou vadu, která mě trápí od dětství. I přes to, že jsem jí říkala, že problém potřebuji vyřešit ihned, tak mi řekla, že to počká a mám přijít za 3 měsíce na další vyšetření (OCT), s tím, že mám zatím jíst vitamíny a kapat si do očí oční kapky. Dnes jsem byla u jiného lékaře, který mi řekl, že mám špatně určenou osu u brýlí, takže proto mám daný problém (bolesti hlavy, rozostřené vidění) a pocit, že hůře vidím. Ihned jsme začali řešit nové brýle, protože za ty tři měsíce, co bych čekala na OCT by se mi to mohlo ještě akorát zhoršit. Takže k této paní doktorce už opravdu nikdy.

Umístění: Oční ordinace Hradec Králové s.r.o. Jiný

Arogantní, ponižuje pacienta. Zřejmě má moc práce, aby uvěřila pacientovi jeho problém. Výsledky měření ze stroje jsou očividně důležitější než jak se cítí pacient. Nedoporučujeme.

Umístění: Oftex s.r.o. vyšetření zraku

Tato paní doktorka je ochotná, příjemná, milá a hodná. Byla jsem vždy spokojená, takže vřele doporučuji.