Květa Rosinová, praktický lékař Hrádek nad Nisou

Květa Rosinová

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy

• 25 října 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Tak já vám také něco napíši,není to pravda, kdo tady haní a pomlouvá doktorku Rosínovou,tak je na šíleném omylu! Můj případ,v roce 2004.jsem měla cevní mozkovou mrtvici,stalo se mi to na zahradě doma odpoledne,přítel mě odvezl na pohotovost do Hradku a byla tam doktorka Lentvíková,řekla mi že mám zablokovanou krční páteř a dala mi iněkci enualgit,jela jsem domů špatně jsem viděla,vše jako přez igelitovej pytlík,ráno jsem nemohla ani jít na autobus,prostě jsem neviděla,když přišel přítel domů z práce odvezl mě na pohotovost znova,tam sloužila sestra ktera měla službu v den předtím a VYHODILA MĚ!Sní měla službu dok. Pavlová a bohužel,nebo bohu dík ta ani nevylezla zezadu z toho kutlochu,čemu se říká,že tam lékaři mají svůj pokoj!3.den jsem nic už neviděla,prostě jsem byla úplně slepá,přítel mě odvezl k doktorce Rosínové a přímo z ordinace jsem jela do nemocnice trapem,do tunelu a mrtvice byla potvrzená.Takže ta osoba co tady nehorázně pomlouvá doktorku Rosínovou,ta by se měla zamyslet nad sebou,co to vůbec napsala!A jako další vám napíši tolik,jednou jsem byla v čekárně a seděl tam jistý pan,já musela odejít,moje astma se natilok probudila,že jsem se málem smrady udusila!Taky je potřeba se podívat na pacoše,v jakém stavu navštěvují lékaře a nebo si někdo myslí,že doktor má jiný žaludek,jiný čich a je povinný všemu,takovej smrad jste ještě asi nezažil nikdo,co musela si vychutnat,ono je jednoduché nenechat na sobě žádný problém,ale jednoduché je ho hodit na doktora.Snad jen mohu napsat tolik,že je dobře že ty chronicky nespokojený pacienti odejdou k jinému lékaři,hlavně aby jiný lékař měl na tyto lidi nervy,znám i takové,kteří od Rosínové odešli a ted litují!!!! Já i moje celá rodina máme MUDr.Rosínovou a všichni jsme spokojený,on by měl především být každý člověk soudný a podívat se především nasebe,jak se chová ke svému zdraví.A mohu napsat tolik,za ty roky jsem se hodně naučila,sice mám problémy rozeznat peníze,léky,nakupovat,schody,obrubníky a to bych mohla jmenovat je to prostě problém,stratit zrak,takže já mohu poděkovat komu? Dr.Lentvíkové nebo Pavlové,která ani nevylezla a ordinovala za ní náká sestra z rentgenu z Liberce.Chodte si každej tam,kde máte důvěru a jste spokojený a nepomlouvejte,nelžete a nevymějšlejte lži,nešpintě je to hanebné a nemorální špinit lékaře který pečuje o vaše zdraví!Milada Nová

• 2 února 2011

Hodnocení: Slabý

Kdyby to neříkala každému at zhubne tak prosím, ale říká to i hubeným.At se podívá na sebe, potom at káže.Jinak doktorka ,která nepozná diagnozu a to závažnou tam nemá co dělat.

• 16 března 2010

Hodnocení: Velmi slabý

Od Mudr.Rosinové jsem odešla z důvodu nedodržování pracovní doby a s tím spojené stále přeplněné čekárny, dále neochotnému přístupu podle stále nepříjemné nálady, když už musela kolem 9.hodiny ráno začít pracovat a kolem poledne odjet na oběd bez ohledu na pacienty. Nedej bože aby se pacient sám pokusil o náznak diagnozy, okamžitě je mu bez skrupulí naznačeno vůdčí postavení lékařky. Toto komunistické chování nezměnil ani zdravotnický poplatek. Není zde žádné soukromí, stále otevřené dveře přes zadní skrytou sousední místnost, kde aniž to tušíte často sedí dealeři, dcera lékařky nebo nějaká návštěva a s chutí poslouchají vaše intimní potíže. Sestra je zvědavá, drzá, nedodržuje rovněž zásady soukromí, aplikuje injekce kamkoliv na těle před ostatními pacienty, kterých si vždy nabere k sobě z čekárny několik, aby měla s kým drbat a koho zesměšňovat (hlavně pány). Pokud si vážíte svého zdraví a volného času (vždy min.2-4 hodiny) této lékařce se vyhněte.

• 10 července 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Chodila jsem k paní doktorce dva roky a nemůžu si stěžovat (odešla jsem z důvodu stěhování). Vždy poradila, udělala spoustu vyšetření a od problémů mi pomohla. Navíc vše vysvětlila a poradila i prevenci. Velmi příjemná paní doktoraka

• 7 prosince 2008

Hodnocení: Velmi dobrý

Já osobně mužu říct,že mě Paní doktorka pomohla a vyléčila,přestoupila jsem k ní se svým problémem a ona mě poslala na různá vyšetření a problém se našel a jsem zdravá,a když někomu řekne at zhubne ,tak asi ví proč to říká,ale když ta jistá osoba to nepochopí to je pak težký.....

• 4 listopadu 2008

Hodnocení: Dobrý

Dobrý den všem, co se podívají na tuto stránku. Jak je vidět, tak každý dokáže jenom soudit a nedovede si představit to, co všechno k tomu patří. Mě osobně taky doktorka 2x a více nemusela, pomohla do života a nemůžu si na ní stěžovat. To že zde někdo zmiňuje, že si uvaří kafe, tak ať se podívá kdy začínají ordinační hodiny. Taky si určitě uděláte v práci kafe, než začnete. No a že je občas udělat práci kolem jiného pacienta, který to rozhodně potřebuje více jak zrovna vy, tak se to musí taky vydržet. Až vám bude špatně, tak budete taky rádi, že se o vás bude doktorka starat delší dobu, aby rozlouskla pravý důvod problému. A hlavně, až se někomu řekne pravda do očí, což doktorka umí, a je to jeho chyba, tak by měl radši sklopit uši, poslouchat co dělá špatně a sám se změnit. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```

• 30 října 2008

Hodnocení: Dobrý

spokojen a o hanění {nikdo neni dokonalý jsme jen lidi} ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```

• 24 října 2008

Hodnocení: Velmi dobrý

Já můžu říct, že mám jen dobré zkušenosti. Manželovi zachránila život. A mimochodem...to, že mate zhubnout neni diagnoza, ale doporuceni...mozna by to chtelo kouknout do slovniku cizich slov! A doporuceni opravnene, kdyz ma vetsina populace nadvahu! Nedoporucila to nahodou zrovna vam?? :-)) ze by jste se urazil/a??

• 16 září 2008

Hodnocení: Slabý

Paní doktorka jako asi všichni doktoři v Hrádku nedodržuje ordinační dobu, po příchodu si nejdřív udělá kafíčko. Voní pacientům až do čekárny. Její nejoblíbenější diagnoza je "musíte zhubnout" Angínu pozná, ale jestli máte něco vážnějšího, jděte raději jinam.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění