Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: jiné místo operace šedého zákalu

Paní Dr. Vodičková, by měla okamžitě vrátit diplom, nebudu se raději vyjadřovat k jejímu neprofesionálnímu ani lidskému chování, protože to by byl komentář na dvě strany, ale po zkušenosti s jejím léčením, kdy se mi rapidně zhoršil zrak a po vyšetření jiného lékaře, který mi sdělil, že mám díky neodbornému léčení zničenou na trvalo rohovku. V žádném případě tuto rádoby lékařku nedoporučuji. Takový člověk by neměl dělat ani na veterině, natož s lidmi. Ikdyž její chování nasvědčuje, že by asi nejraději dělala v jzd. Během vyšetření kdy jsem paní ‘’doktorce,, chťela říct co mě trapí mi bylo několikrát sděleno ať mlčím, že má vše v počítači. Prostě člověk na správném místě ????????????

s mudr vodickovu som nespokojny/pred vyse 1 rokom som podstupil operaciu prelex bohuzial moje videnie nie je dokonale do blizka rozmazane s duchom do dialky nic moc v noci halo glare myslim si ze pani doktorku jej praca nebavi /nervozna neprofesionalna/ k mojmu problemu sa vyzjadrila ze moj mozok moze za to ako vidim ci nevidim/lutujem ze som sa nechal v neovizi oiperovat/ani sekundarnu kataraktu nevidela ani decentraciu zornic/navstevujem uz inu kliniku kde mi mozno pomozu

Týmto chcem poďakovať celému tímu kliniky Neovize,no predovšetkým pani doktorke Vodičkovej. Práve ona ma pred tromi rokmi operovala a nesmierne oceňujem jej profesionalitu i ľudský prístup.
Trpezlivo mi vysvetlila celý priebeh operácie, otvorene hovorila o možných rizikách a veľmi zodpovedne brala i pooperačnú starostlivosť.
Kliniku i doktorku Vodičkovú môžem len a len odporučiť.
Ešte raz ďakujem veľmi pekne a prajem veľa úspechov!

Na klinice NEOVIZE v Brně jsem absolvoval důkladné vyšetření, které vedla MUDr. Vodičková. Velmi podrobně se mnou diskutovala možnosti odstranění mé oční vady (presbyopie) a vysvětlila mi velmi srozumitelně a podrobně výhody a nevýhody jednotlivých možností. Ná základě celého vyšetření, které bylo velmi profesionální a ve velmi přátelské atmosféře, jsem se rozhodl asi před dvěma měsíci pro náhradu mých očních čoček za umělé trifokální čočky. Výsledek je nad očekávání výborný a jen lituji toho, že jsem se "nerozhoupal" k tomuto zákroku mnohem dříve. I následná pooperační vyšetření u MUDr. Vodičkové mě utvrzují v přesvědčení, že je to pravý profesionál na správném místě. Kdyby tak bylo podobných mladých odborníků i všude jinde ve zdravotnictví více, bylo by asi na trochu jiné úrovni! Uznání samozřejmě patří i celému týmu NEOVIZE.

neprofesionální, arogantní, laxní doktorka....nedoporučuji!! práce ji evidentně nebaví, chybí ji empatie k pacientům a trocha slušného chování by také neuškodila

Dobrý den, mám týden po zákroku...Vidím jako rys, vše proběhlo rychle, nic nebolelo.Milý přístup v Neovizi :o) Ted jen lituji,že jsem se "neodhodlala" již dříve...vidět bez brýlí -to se nedá srovnat!!!! Jsem moc spokojená a paní doktorce Vodičkové a celému týmu v Neovizi MOC děkuji.

DOBRÝ DEN PODSTOPILA JSE LASEROVOU KOREKCI OČNÍ VADY NA KLINICE NEOVIZE V BRNĚ.
Byla jsem maximálně spokojená ,paní doktorka Vodičková je u žasný člověk a výborny profesionál.
takže jsem se o své pozitivní zkušenosti podělila s několika přátely a operaci jim doporučila.
s pozdravem MUDr. Lejla Imširagić

Súkromnú kliniku Neovize v Brne som navštívila po odvysielaní programu v telke,kde pani Mudr.Vodičková pomohla dvom pacientom odstániť strabizmus.okuliare nosím od školy,momentálne som ale po ťažkej autohavárii,kde došlo aj k poraneniu oka.Mám diplopiu,čiže dvojité videnie.Viem,že diplopia operovať nejde,chcela som teda nejakú odbornú radu od pani doktorky,čo s tým.Bola som potešená jej milým,profesionálnym a láskavým prístupom,prešla so mnou možnosti,čo by sa ešte dalo urobiť k nejakému zlepšeniu.Mimo iné sme sa dohodli na odstránení dioptrií s Neolasik.Teraz som dva týždne po zákroku a aplikujem kvapky,ktoré mi dali na doliečenie do ďalšej kontroly...Som rada,že som sa dostala do rúk práve jej,aj ked celý personál bol milý..konečne po tolkých rokoch vidím do dialky bez okuliarov,dokonca som si prvýkrát v živote kúpila slnečné okuliare v hypermarkete a nie u optika,kde boli vždy drahšie a s dioptriami...Neovizi odporučím aj dalším...

Od malička jsem "šilhal na levé oko". Konzervativní léčba v dětství nebyla moc úspěšná a operace měla tehdy až moc nejasný výsledek na to, aby ji rodiče schválili. V pozdějším věku mi začalo šilhání komplikovat život. Horší komunikace, nerad jsem navazoval oční kontakt, uhýbání pohledu atd....
Začal jsem hledat nějaké řešení. Na internetu jsem se dočetl o velmi úspěšné metodě nastavitelných stehů a také o klinikách, které tento zákrok provádí. V úvahu připadala Evropská oční klinika Lexum a NeoVize. Rozhodla vzdálenost, přece jenom to mám do Brna krapet blíž :).
Už při první návštěvě mě uvítalo hezké prostředí a velmi příjemný personál! Po důkladném vyšetření a rozhovoru s paní doktorkou Vodičkovou, mně bylo nabídnuto i odstranění dioptrií. Dostal jsem čas na rozmyšlenou a 8.9.2012 tomu bylo rok, co jsem podstoupil NeoLASIK. Jsem moc spokojený s výsledkem, vidím líp než s brýlemi!! V únoru 2012 jsem pak podstoupil operaci divergentního strabismu metodou nastavitelných stehů. Taktéž s výborným výsledkem!! Děkuji celému týmu NeoVize a především paní doktorce za perfektní přístup k pacientů, Tímto také zdravím a přeji hodně úspěchů, jak v pracovním, tak v osobním životě!! Ještě jednou děkuji!

Ráda bych poděkovala milé paní doktorce i celé klinice Neovize za příjemný přístup k pacientovi, vždyť bez nich byl měla stále kolem 6,7 dioptrií. Po zhruba 10 letech nošení brýlí od puberty to bylo jak zázrak znovu vidět na dálku bez nějakého skla na očích, bez nepříjemností souvisejících s mlžením brýlí a koupání se v bazénu aniž bych viděla na lidi kolem. Je mi 23 a jsem znovu šťastná, můžu si užívat ještě víc života bez nějakých komplexů z brýlí a špatného vidění. Ještě jednou děkuji za možnost nového pohledu na svět.