FN Olomouc
I. P. Pavlova 6, Olomouc

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: FN Olomouc Jiný

S lékařkou jsem přišel do styku při velké vizitě, už při vstupu do místnosti mne zamrazil její pohled. Po tom co jsem nedokázal odpověď na otázku jak se cítím dostatečně dlouze podle jejich představ mi řekla z ničeho nic křestní jménem a to ještě zdrobnělinou a řekla ať se jdu na 3 minuty projít a ať zjistím co je za den. Poté co jsem se vrátil se tykání opakovalo. Poté jsem zareagoval podrážděně a řekla mi, že si dolečím urinalní infekci a pojedu domů. Přesto, že se mi dne předtím stav rapidně zhoršil a opět jsem měl úzkost na kterou mi odmítali dat léky. Když jsem se po třetí dožadoval Neurolu tak za mnou přiletěla vrchní a sevřela mě, zkušenost jsem řekl ambulantní doktorce a pak to bylo ještě horší. Načež si mě pak na té vizitě Látalová podala. Nikomu nedoporučuji zde jít ani když se cítíte nejhůř, raději zajeďte někam jinam. Nechápu jak může takový člověk být prednostou oddělení.

Hodnotím jako nejhorší noční můru mezi všemi lékaři.Přišel jsem do styku s touto lékařkou v FN Olomouc mimochodem jejich chování ne jenom téhle lékařky, ale i pana Praška i paní doktorky Ticháčkové považuji za velmi nebezpečné. Předepisují kopu léků, které nejsou absolutně potřeba když jsem tam ležel na té klinice v roce 2011 předepsali mi 5 léků a ještě mi k tomu dali injekce a to teprve jsem něco tedy viděl. Můj stav se tak rapidně zhoršil, že to už bylo neúnosné. Mimochodem byl jsem už v jiné klinice před rokem a zajímavé, že teď beru jenom ráno Risperdal 1 mg a Fevarin 2x 50 mg denně a bez injekcí a kontrola u doktorky jiné 1x za 3 měsíce a konečně jsem okusil co znamená normální život.Mimochodem další důvod proč hodnotím tak špatně je ten, že jsem si stěžoval už od roku 2010 na jejich klinice v Olomouci na neustálé brnění prstů a na neustálou bolest hlavy a někdy jsem padal a nikdo to vůbec neřešil nepomohli jenom mě při velké vizitě tato doktorka s primářkou obviňovali, že jsem přestal brát léky tedy, že jsem si je vysadil, ale nebyla to vůbec pravda. Mimochodem dělali mě vyšetření jenže to bylo ještě nekompletní tedy úplně odfláknuté a teď před půl rokem jak už do Olomouce nechodím mi zjistily Epilepsii a ještě Karpalův tunel opravdu super léčba. Takže to je asi všechno považuji jak jsem psal jejich chování za dosti nebezpečné nejsou schopni ani člověka poslat na potřebná vyšetření.ÚF, ŽE UŽ KONEČNĚ S NIMI NEMÁM NIC SPOLEČNÉHO.