MDDr. Štefflová Kateřina
Pitkovická 7, Praha

Umístění: MDDr. Štefflová Kateřina Jiný

Paní doktorka je úžasná. Tak moc se bojím zubaře, že jsem 7 let nikde nebyla (můj zubař mi zemřel). Na doporučení kamarádky jsem se objednala k MDDr. Štefflové a její celkový přístup byl naprosto perfektní... milá, empatická, hodná, vše vysvětlila. Odstranění zubniho kamene a dvě extrakce zbytku zubu s kořenem. Jediný co mě překvapilo bylo zjištění, že 2x anestézie (intraligementarni) stála XXXX,-Kc. Ale je fakt, že aplikace vůbec nebolí a nemám znecitlivělou půlku obličeje.

Umístění: MDDr. Štefflová Kateřina Jiný

Paní zubařku absolutně nedoporučuji, první návštěva naprosto šílená, paní doktorka nevysvetlila, co má v plánu mi dělat. Očekávala jsem první návštěvu rtg, plán nějaké léčby. Sestřička mi to vysvětlila, co je v plánu dělat a postup, což bych očekávala od doktorky. Za 5 minut návštěvy jsem zaplatila několik stovek. Vůbec nevím, za co, když rtg je jednou v roce hrazen jako prevence. A jiný zákrok jsem na první návštěvě opravdu odmítla. Horší zkušenost se zubařem jsem nikdy neměla. Čekala jsem více. Hlavně tedy vysvětlení léčby a postupu. Jediné, co paní doktorce jde, je vyčíslit, kolik léčba zubů bude stát. Čekala jsem třeba, co bude a jak se bude provádět, kde je nějaký zdravotní problém, než jen finance. Je vidět, o co paní doktorce jde a rozhodně to není zdraví, pohodlí, spokojenost pacienta. Za mne úplně nejhorší zkušenost s touto doktorkou. Už nikdy více.

Umístění: MDDr. Štefflová Kateřina Jiný

Navštívila jsem za účelem dentální hygieny. Velmi ochotná, milá.
Před každým krokem vysvětlila co dělá. Doporučuji

Paní doktorka je milá, vše vysvětlí. Trpím úzkostnými stavy a zubaře se bojím zvlášť, ale ošetření proběhlo bezbolestně ( vytržení zubu a odbroušení-rozpůlení můstku ).
Sestra je super, příjemná a sama od sebe mě držela za ruku :-))
Zubaře se od včerejška bojím o trochu míň :-))

Spokojenost. Příjemná, profesionální a milá i k malému dítěti. Zákroky byly vždy bezbolestné. Vše dostatečně vysvětlila.