Dětská stomatologická klinika
V Úvalu 84, Praha

Umístění: Dětská stomatologická klinika Jiný

Pan doktor, velmi profesionalni, vše mi vysvětlil, velmi prijemny přístup.Ochotný a zachránil mi zuby, Vřele doporučuji .

Umístění: Dětská stomatologická klinika Jiný

Naprostá katastrofa, první zkušenost rok 2009 od té doby blok ze zubaře poté, co mi naprosto násilně vytrhnul zub který byl mimochodem v pořádku, poté 2017 a chování pana doktora bylo neskutečné, neempatický, arogantní doktor, který by rozhodně neměl pracovat s dětmi bylo mi 17 let a odcházela jsem ještě před dokončením ošetření jelikož na mě začal křičet, že se mám chovat dospěle po tom, co mi klepal zběsile na bolavé zuby, víc nadávek od lékaře jsem si nikdy nevyslechla. NEDOPORUČUJI nejsem jediná s touto zkušeností.

Perfektní, profesionální a lidský přístup. Synovi zachraňoval zuby po úrazu, a i přes nepříjemnosti, které mu prováděl, si ho syn velmi oblíbil. Postupně jsme k panu doktorovi začali chodit celá rodina. Sestřička moc milá a hodná. Určitě doporučuji. :-)

Umístění: Dětská stomatologická klinika

V srpnu náš čtyřletý syn byl v Motole na ošetření chrupu v celkové anestezii. MUDr. Chleborád zachránil mu dva přední zuby, které naše doktorka a také zubaři z dvou soukromých klinik označili k vytrhaní. Celý zákrok se odbyl bez komplikaci a konečně syn má všechny zuby ošetřeny a nemá potíže z jídlem ani s zubní higienou.

Umístění: jiné místo Výplň kanálků a doplnění zubu

Do Motola mě poslal můj starý zubař, protože na mě údajně neměl vybavení. Ze zubařů jsem mívala astmatický záchvat, ale naštěstí jsem kápla na pana Chleboráda a díky němu už se vůbec nebojím. Chodím k němu ráda a jsem nadmíru spokojená! Vždycky vše předem vysvětlí, připraví pacienta na to, co se bude dít a sdělí i popravdě to, zda to bude bolet nebo ne. Je pečlivý a nad věcmi přemýšlí. Skutečně odborník! Doporučuji!!

Byli jsme na pohotovosti se 4 letým synem a pan doktor mu trhal stoličku. Předvedli se sestrou naprosto profesionální práci ve smyslu diagnostiky, přístupu k dítěti i k nám a hlavně v rychlosti a preciznosti provedení celého zákroku. Se synem jsme předtím byli u více stomatologů, ale pan doktor i sestra na nás zcela zapůsobili a proto ho zcela jednoznačně můžeme všem ostatním velmi vřele doporučit.