Praktická lékařka
Vrchlického 57, Jihlava

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Nemohu hodnotit uroveň vyšetření paní doktorky, protože zatím jsem vždy potřebovala vyplnit pouze nějaké papíry. K žádnému papíru neproběhla žádná prohlídka (i když u některých by to bylo na místě). Ale nelíbí se mi, že kvůli jednonu papíru musím běhat k ní do ordinace 2x-3x týdně, jelikož jí se zrovna nechce Vám ten papír vypsat. A to že máte termíny do kdy to musí být odeslaný =absolutní nezájem. To že jste si kvůli tomu vzali volno a ostatní dny jste v práci = také naprostý nezájem prostě si vemte další volno když ten papír chcete.... a to nejdůležitější... hlavně si sebou nezapomeňte vzít 200,- za vyplnění... Pochopila bych tento přístup, kdybych potřebovala vyplnit dvoustránkový formulář a byla plná čekárna lidí - ale ten formulář měl 5 řádků a v čekárně čekal 1 pacient.

K paní doktorce chodím pravidelně, je velmi milá, vstřícná a trpělivá.Měl jsem nevhodně předepsané léky od jiného lékaře a paní doktorka mi velmi pomohla s nalezením a vyzkoušením jiné medikace, která mi velmi vyhovuje.

S paní doktorkou mám dobrou zkušenost, byla jsem u ní zatím jen na vstupní prohlídce do zaměstnání, ale neodflákla ho, opravdu se mi věnovala a vyšetřila mě. Navíc má skvělou sestřičku.

Moc milá paní doktorka,vždy mě pozorně vyslechne a pomůže.Velmi lidský přístup!

Tzv. " DOKTORKA!"
Měla v mé kartě,že jsem vysoce alergická na penicilin,no a co mi nepředepsala?? Večer mě vezla rodina na pohotovost,jelikož jsem už nemohla dýchat.Děkuji Vám paní "DOKTORKO"!!! Myslím,že Jihlava má dosti dobrých doktorů,ale ona k nim nepatří.

s paní doktorkou je skvělá domluva, cokoli jsem od ní potřebovala vždy mi vyšla vstříc. Působí mile, vystřícně a nikdy se mi u ní nezdálo, že by mě chtěla nějak odbýt jak tady píší jiní. S paní doktorkou mám jen tu nejlepší zkušenost.

Paní doktorka je velmi milá,vstřícná a šikovná,vždy pomohla mně i mé rodině.

Byla jsem u "doktorky"registrovaná já i můj manžel,kterého od 25 roků léčila s vysokým tlakem tak,že mu neustále jen zvyšovala dávky léků,žádné vyšetření nikdy nic.Manžel ve 30letech náhle zemřel,a při pitvě mu byla zjištěna vada srdce,která se dala zjistit ultrazvukem,nebo třeba jen uděláním EKG,a pak léčit.....

Výborná lékařka

Byla jsem u paní doktorky registrovaná, než jsem se odstěhovala z Jihlavy a byla jsem moc spokojená. Vždy mi pomohla, ať už jsem měla jakýkoliv zdravotní problém. K tomu byla i milá a ochotná. Se setřičkou, která je také výborná, tvořily sehraný tým. Rozhodně doporučuji.