MUDr.

Objednat se

Další lékaři

Přidat názor
  • velmi dobrý

Paní doktorka je příjemná, milá. A navíc drží lékařské tajemství, nestará se o věci do kterých jí nic není a navíc nemá odměřený přístup k člověku jako pacientovi. Nemám s paní doktorkou sebemenší problém, až na maličkost, každoroční povinné kontroly si musím hlídat sama, protože na její pozvánku se spoléhat nemůžu. Ale tak to není problém, hlídám si to teď radši sama, i když mi to paní doktorka slíbila.. Ale jinak vše OK. Hlavně není zlá a nechová se jako někteří doktoři v Příbrami, kteří drbou. Myslím, že pro Příbram je dobrým přínosem.

• dobrý

S postupy a léčbou paní doktorky jsem byla spokojená. Vždy pečlivě vyšetřila i vše vysvětlila.. a měla výsledky. Bohužel bez efektu byly léčby dalších dvou střídajících lékařek v ordinaci. Nicméně lze si telefonicky u sestry zjistit, kdy paní doktorka Bodnárová st. ordinuje a zajít si přímo k ní - doporučuji.

• neutrální

Paní doktorka je komunikativní, sympatická, příjemná. S její odbornou úrovní jsem však spokojen nebyl. Vysoké dosažené vzdělání nepomáhalo ke stanovení diagnózy a léčení. S informacemi uloženými v mozku nebyly prováděny vyšší rozumové operace typu analýza, syntéza, dedukce, indukce, asociace, implikace, konjunkce, disjunkce, intuice. Byla snaha převézt řešení problému na jiného lékaře. Zmiňovány byly náklady na léčbu, za které ale nese zodpovědnost neexistence centrálního informačního systému o pacientech – důsledkem jsou duplicitní výkony. Lékaři obecně nemají v lásce informační technologie, internet je špatný! Řešení je jednoduché: povinná maturita z matematiky na středních školách libovoného zaměření a na základní škole výuka šachů. V jednadvacátém století je matematika a logika vědou o přežití!

• neutrální

Nemám hodnocení, jen bych se ráda zeptala jestli je potřeba se do ordinace objednávat a příp. jestli nejsou nějaké změny v ord.době - když se teď v ordinaci střída tato paní.dr. se snachou (také MUDr.Bodnárová :-) ) Díky

• velmi dobrý

Já teda s Paní doktorkou špatné zkušenosti nemám s čím sme přišli to nám vyléčila a náhodou je to velmi příjemná paní dobře se s ní povídá

• velmi dobrý

Velice mi pomohla,je příjemná a jsem spokojen!

• neutrální

Jsem stejného názoru že paní doktorka se ani na nemoc a nepodívá a hned předepisuje samé mastičky

• velmi dobrý

S pané doktorkou mám jen nejlepší zkušenosti. Trápím se s akné hlavně po stresové stránce a nemám vždy hned čas k ní zajít, ale pokud k ní přijdu, prohlédne mě, napíše dělanou mast a za pár dní mám po problému.A v čekárně jsem nikdy nezažila velké čekání.Je milá a hodná. Prosím nevíte někdo ordinační hodiny?papírek kde jsem to měla napsané jsem ztratila díky

• velmi dobrý

Doufám, že všichni,kdo psali ty nesmysli o paní doktorce si předem přečetli tu tabulku o odpovědnosti, protože je musí tížit strašně svědomí, ani bych se nedivila, kdyby je žalovala za poškození dobrého jména. Já k ní chodím od malinka i můj bratr, nyní i celá má rodina a milejší a hodnější lékařku neznám. Navíc vynikající odbornici, zřejmě někdo nemůže zkousnout tu kombinaci anebo u ní nikdy nebyl.Myslím, že narvaná čekárna k prasknutí svědčí o její profesionalitě a uznávanosti. Pro nás je nejlepší

• velmi dobrý

Nejlepší ve Středočeském kraji.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Zobrazit podobné lékaře: Věra Bokrová - dermatolog, Alena Fundová - dermatolog, Vlasta Machovcová - dermatolog