MUDr.

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Objednat kalendář návštěv

Tento lékař neumožňuje rezervovat návštěvy online

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

• Martin Dražka

zubař

• Ječná 1, Praha

Stomatologie Ječná 1

Milý, vstřícný lékař, jednotlivé úkony komentuje, ale s „citem“, takže zbytečně neznervózňuje. Díky panu doktorovi Dražkovi jsem se zbavila panické hr...

• Dmitry Zaytsev

zubař

• Ječná 1, Praha

Stomatologie Ječná 1

Pana doktora mohu jen doporučit! Mám panickou hrůzu ze zubařů a jen od něj odcházím vždy s úsměvem. Je to profesionál, vždy se snaží zub zachránit mís...

Přidat názor
  • velmi slabý

Já tedy chválit nemůžu. Přes opakované stížnosti na bolesti u mne došlo k zanedbání zánětů obou horních pětek, které mě periodicky trápily několik let. Diagnóza zánětu trigeminu se ukázala špatnou až po změně zubaře a vyléčení zánětů. Pan doktor je milý a příjemný, ale nepoužívá moderní materiály a přístroje a to je nejspíš důvod chybné diagnózy. Nová zubařka nalezla (a na snímku mi i ukázala) i další kazy, které pan doktor přehlédl.

• velmi dobrý

Pan doktor je skutečný mistr svého řemesla, skvělý profesionál a úžasný člověk ! Moc děkuji za perfektní přístup panu doktorovi i jeho milé sestřičce. Jitka Sumarta

• neutrální

Bohužel k panu doktorovi se nelze již zaregistrovat :( sestřička vás jedině i když máte problém pošle do okolí na zubní pohotovost.

Skvělý !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• velmi dobrý

Chodíme k MUDr. Klusáčkovi už řadu let a lépe jsme si vybrat nemohli! Skvělý profesionál a s lidským přístupem - prostě nejlepší. Panu doktorovi i jeho sestřičce patří veliký DÍK!!!

• velmi dobrý

Naprostý profesionál s lidským přístupem a skutečným zájmem vyléčit, vyřešit problém. Podání max. informací o prováděných úkonech. Velká spokojenost, a panu doktorovi patří dík za jeho práci. Přeji hodně úspěchu a ať se daří panu doktorovi ve všech oblastech!!! S pozdravem Dohanič Aleš

• velmi dobrý

Je vynikající profesně, lidsky. Návštěva u něho je velice příjemná, žádný stres.

• velmi dobrý

Nejlepší zubní lékař !! Jsem šťastná, že jsem se k němu dostala. A to hovořím i za svého muže a dceru.Kéž by bylo více takových lékařů.

• dobrý

vyborny

• velmi dobrý

Pana doktora,nejde jinak než chválit,jak přístupem,tak poctivou praci.Jarkovská

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Lékař, ke kterému se můžete objednat online