MUDr.

10000 Praha, pražský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zubař Praha — doktoři k dispozici

• Vira Vasylchenko

zubař

• Olšanska 7/2666, Praha

Soukroma stomatologická ordinace, 4.patro

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a jsem naprosto nadšená. Vzala mě na čas zaregistrovala během 3 minut. Ošetření vůbec nebolelo, navíc je paní d...

Další dostupný termín pondělí, 7.9

Další dostupný termín pondělí, 7.9

• 08:00
        • 16:00
      • Maxim Jurčenko

zubař, parodontolog

• Pod Kulturním domem 1/932, Praha

KVALIDENT s.r.o.

Ano, pan zubař je šikovný, ochotný a jsem nic ráda, že jsem ho našla-:). Chodíme celá rodina. Johana Kroupová

Přidat názor
      • velmi slabý

Já tedy chválit nemůžu. Přes opakované stížnosti na bolesti u mne došlo k zanedbání zánětů obou horních pětek, které mě periodicky trápily několik let. Diagnóza zánětu trigeminu se ukázala špatnou až po změně zubaře a vyléčení zánětů. Pan doktor je milý a příjemný, ale nepoužívá moderní materiály a přístroje a to je nejspíš důvod chybné diagnózy. Nová zubařka nalezla (a na snímku mi i ukázala) i další kazy, které pan doktor přehlédl.

• velmi dobrý

Pan doktor je skutečný mistr svého řemesla, skvělý profesionál a úžasný člověk ! Moc děkuji za perfektní přístup panu doktorovi i jeho milé sestřičce. Jitka Sumarta

• neutrální

Bohužel k panu doktorovi se nelze již zaregistrovat :( sestřička vás jedině i když máte problém pošle do okolí na zubní pohotovost.

Skvělý !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• velmi dobrý

Chodíme k MUDr. Klusáčkovi už řadu let a lépe jsme si vybrat nemohli! Skvělý profesionál a s lidským přístupem - prostě nejlepší. Panu doktorovi i jeho sestřičce patří veliký DÍK!!!

• velmi dobrý

Naprostý profesionál s lidským přístupem a skutečným zájmem vyléčit, vyřešit problém. Podání max. informací o prováděných úkonech. Velká spokojenost, a panu doktorovi patří dík za jeho práci. Přeji hodně úspěchu a ať se daří panu doktorovi ve všech oblastech!!! S pozdravem Dohanič Aleš

• velmi dobrý

Je vynikající profesně, lidsky. Návštěva u něho je velice příjemná, žádný stres.

• velmi dobrý

Nejlepší zubní lékař !! Jsem šťastná, že jsem se k němu dostala. A to hovořím i za svého muže a dceru.Kéž by bylo více takových lékařů.

• dobrý

vyborny

• velmi dobrý

Pana doktora,nejde jinak než chválit,jak přístupem,tak poctivou praci.Jarkovská

Lékař, ke kterému se můžete objednat online