MUDr.

Požádejte o spuštění kalendáře

Objednat se

Přidat názor
  • dobrý

U doktorky se prakticky nic neplati krome 30 kc a vysetreni za toto ujde. Pri prvni prohlidce se vas zeptaji na vsechny podrobne informace, udelaji vam cytologii vzdy 1x rocne zdarma jako prevenci. Doktorka se chova slusne, dela vysetreni pohmatem, zrcatky a ultrazvukem prohlizi vajecniky. Doktorka vi ze neberu antikoncepci ani mi ji vubec nenuti coz je plus. Mela jsem problem: Měnavku ve vagine. Spravne to odhadla podle mikroskopu, i bez rozboru a predepsala mi vkladaci antibiotika, ktera mi okamzite pomohla. Dozvedela jsem se od ni zajimave informace, napr. to ze mam fyziologicke vytoky v dobe plodnych dnu (coz je pravda to mohu potvrdit) a ze mi prestanou az po prvnim diteti. Jedine s cim jsem byla nespokojena je nekdy pristup - i kdyz neni problem tak bych ocenila kdyby se odber z vaginy poslal na rozbor. A ne ze se vyhodi do kose. Chapu ze zdravotnictvi nema penize a ze za tu cenu nemuzu chtit vic, ale doktorky jsem se ptala a rekla mi, ze pulka ordinace zen ma chlamydie a ze dokud s tim nema zena problem, tak se to neresi. Ja si zase myslim ze by se takove veci mely resit i kdyz s tim udajne zena problem nema. Takze ja osobne doporucuji k teto doktorce jeste chodit na venerologii (vysetreni moci, krve). Rozbor ze sekretu z doktorky nedostanete, musite si vymyslet ze vas neco pali a trvat na tom. Takze je to tak pul na pul ale v ramci moznosti tato doktorka odvadi primo umernou praci i kdyz by to obcas mohlo byt lepsi. Jo a taky se vzdy ceka v cekarne aspon pul hodina.

• velmi slabý

Když tady čtu charakteristiky "milá", "ochotná" a "přátelská", tak jen zvedám obočí. Setkala jsem se u ní většinou jen s arogancí a neochotou, paní doktorka je připravena vás pokaždé pěkně srovnat. Také mě nebaví jí při každé návštěvě stále dokola opakovat informace o mém zdravotním stavu. Sestra je milá, ale to bohužel nestačí. Je mi líto, ale budu hledat jinde.

• neutrální

Paní doktorku chválím po odborné stránce, je pečlivá, přátelská, po 15 letech vnímám její přístup spíše konzervativní. Navštěvovala jsem ji jen díky preventivním prohlídkám, jinak žádné komplikace nebyly. Škoda, že se nedá objednávat po telefonu na čas, ale čeká se na to, kdo bude na řadě první dle příchodu do čekárny. Vím, že již delší čas nepřijímá nové pacientky, škoda. Narazila jsem však až s návštěvami v těhotenské poradně. Paní doktorka i sestřička jsou velmi odmítavé a nemilé k mužskému doprovodu do ordinace, nejsou konkrétní v odpovědích na doporučení výběru porodnice, podle čeho hledat pediatra, proč která vyšetření jsou doporučeníhodná a která jsou nadbytečná a podobně; často odcházím s "radou" - najděte si to na internetu, zeptejte se jiných maminek na pískovišti...

• velmi slabý

K paní doktorce jsem chodila řadu let. Pokud nebyl problém, vše bylo v pořádku. V těhotenství jsem se rozhodla odejít, protože jakmile bylo potřeba něco řešit, nebyla ochota. Její přístup není lidský, někomu to nejspíš nevadí, ale já očekávám milou gynekoložku nikoliv paní, která je nepříjemná a dokáže velmi snadno urazit.

• velmi dobrý

Pani doktorka je velmi pecliva, nic nezanedba, je sice prima a trochu od rany - me osobne hodne dostala, kdyz mi rekla, ze musim zhubnout kvuli moznym bud.komplikacim v tehotenstvim..dokonce se me ptala, zda nejsem bulemik! byla jsem na ni asi tyden hodne nastvana, co ji je do me vahy, jsem s ni jako na houpacce cely zivot.. pak jsem se do toho dala a za pul roku mam zatim 12 kg dole! a muzu ji jen podekovat..i me podporila ohledne endokrinol.lecby vraceni ovulace, proste je to lekarka na svem miste, ta, ktera tam jen nesedi proto, aby vykazovala cinnost..

• velmi dobrý

Paní doktorka je milá, chápavá má lidský přístup a rozhodně je velký odborník.. Ví co dělá.. A sestřička je též velmi milá.. Naprosto není co vytknout... Myslím, že momentálně paní doktroka nepříjmá nové pacienty, ale za zeptání nic nedáte, protože to za to stojí. Pochybuju, že existuje lepší gynekoložka.

• velmi dobrý

k paní dokotrce chodím od studií i když dnes již dojíždím péřes celou Prahu, doporučuji

• velmi dobrý

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená, chodím k ní už od té doby, co přebrala ordinaci po panu doktorovi (to už je hodně let). S paní doktorkou jsem prožila tři těhotenství, z toho první bylo bohužel ukončené samovolným potratem a paní doktorka byla v tu chvíli velkou oporou, další dvě těhotenství byla bezvadná, dokonce si paní doktorka pořídila před časem ultrazvuk! :o) Je pravda, že v určitých situacích je dost rázná, ale asi jsme naladěné na stejnou notu, takže, i když mi něco rázně sdělí, tak to beru jako dobrou připomínku či radu! Ordinační hodiny má rozdělené na objednané pacientky, na tel. konzultace, na návštěvní hodiny pro všechny atd., což mě teď už jako mimopražské moc vyhovuje. Vřele doporučuji! Neměnila bych!

• slabý

Od paní doktorky jsem odešla po deseti letech. Dlouho jsem váhala, ale nebyla jsem spokojená ani s péčí (dokud nemáte nějaký problém, je to ok), ani s jednáním paní doktorky.Bohužel za sebe nemůžu doporučit.

• velmi dobrý

Pani doktorka Hradecka je opravdovy profesional, ochotna a pecliva. Vice takovych doktoru.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Zobrazit podobné lékaře: Jan Malík - gynekolog, Vanda Harantová - gynekolog, Jaroslav Živný - gynekolog, Zuzana Kolářová - gynekolog, Tereza Kosová - gynekolog, Martin Samec - gynekolog, Katarína Csicsaiová - gynekolog, Klára Milotová - gynekolog, Richard Havel - gynekolog, Eva Matěchová - gynekolog, Anna Pryanichniková - gynekolog, Taťána Lomíčková - gynekolog, Martin Kupec - gynekolog, Monika Poláková - gynekolog, Petra Sluková - gynekolog, Martin Hynek - gynekolog, Karel Pohl - gynekolog, Barbora Kubešová - gynekolog, Ludmila Tikovská - gynekolog, Klára Grohregin - gynekolog
Lékař, ke kterému se můžete objednat online