Jana Hradecká, gynekolog Praha

Požádejte o spuštění kalendáře

Adresy a ceny

• 4 listopadu 2013

Hodnocení: Neutrální

Paní doktorku chválím po odborné stránce, je pečlivá, přátelská, po 15 letech vnímám její přístup spíše konzervativní. Navštěvovala jsem ji jen díky preventivním prohlídkám, jinak žádné komplikace nebyly. Škoda, že se nedá objednávat po telefonu na čas, ale čeká se na to, kdo bude na řadě první dle příchodu do čekárny. Vím, že již delší čas nepřijímá nové pacientky, škoda. Narazila jsem však až s návštěvami v těhotenské poradně. Paní doktorka i sestřička jsou velmi odmítavé a nemilé k mužskému doprovodu do ordinace, nejsou konkrétní v odpovědích na doporučení výběru porodnice, podle čeho hledat pediatra, proč která vyšetření jsou doporučeníhodná a která jsou nadbytečná a podobně; často odcházím s "radou" - najděte si to na internetu, zeptejte se jiných maminek na pískovišti...

• 17 října 2013

Hodnocení: Velmi slabý

K paní doktorce jsem chodila řadu let. Pokud nebyl problém, vše bylo v pořádku. V těhotenství jsem se rozhodla odejít, protože jakmile bylo potřeba něco řešit, nebyla ochota. Její přístup není lidský, někomu to nejspíš nevadí, ale já očekávám milou gynekoložku nikoliv paní, která je nepříjemná a dokáže velmi snadno urazit.

• 7 června 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Pani doktorka je velmi pecliva, nic nezanedba, je sice prima a trochu od rany - me osobne hodne dostala, kdyz mi rekla, ze musim zhubnout kvuli moznym bud.komplikacim v tehotenstvim..dokonce se me ptala, zda nejsem bulemik! byla jsem na ni asi tyden hodne nastvana, co ji je do me vahy, jsem s ni jako na houpacce cely zivot.. pak jsem se do toho dala a za pul roku mam zatim 12 kg dole! a muzu ji jen podekovat..i me podporila ohledne endokrinol.lecby vraceni ovulace, proste je to lekarka na svem miste, ta, ktera tam jen nesedi proto, aby vykazovala cinnost..

• 25 května 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je milá, chápavá má lidský přístup a rozhodně je velký odborník.. Ví co dělá.. A sestřička je též velmi milá.. Naprosto není co vytknout... Myslím, že momentálně paní doktroka nepříjmá nové pacienty, ale za zeptání nic nedáte, protože to za to stojí. Pochybuju, že existuje lepší gynekoložka.

• 27 června 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

k paní dokotrce chodím od studií i když dnes již dojíždím péřes celou Prahu, doporučuji

• 28 února 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená, chodím k ní už od té doby, co přebrala ordinaci po panu doktorovi (to už je hodně let). S paní doktorkou jsem prožila tři těhotenství, z toho první bylo bohužel ukončené samovolným potratem a paní doktorka byla v tu chvíli velkou oporou, další dvě těhotenství byla bezvadná, dokonce si paní doktorka pořídila před časem ultrazvuk! :o) Je pravda, že v určitých situacích je dost rázná, ale asi jsme naladěné na stejnou notu, takže, i když mi něco rázně sdělí, tak to beru jako dobrou připomínku či radu! Ordinační hodiny má rozdělené na objednané pacientky, na tel. konzultace, na návštěvní hodiny pro všechny atd., což mě teď už jako mimopražské moc vyhovuje. Vřele doporučuji! Neměnila bych!

• 3 února 2012

Hodnocení: Slabý

Od paní doktorky jsem odešla po deseti letech. Dlouho jsem váhala, ale nebyla jsem spokojená ani s péčí (dokud nemáte nějaký problém, je to ok), ani s jednáním paní doktorky.Bohužel za sebe nemůžu doporučit.

• 21 listopadu 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Pani doktorka Hradecka je opravdovy profesional, ochotna a pecliva. Vice takovych doktoru.

• 25 července 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorku mohu jen doporučit, je vstřícná, milá, komunikativní, ochotná. Vzala mě, i když měla plno, chodí k ní má sestra. I od sestry vím, že během těhotenství ji pomáhala při komplikacích. Oceňuji také rozdělení ordinačních hodin, kdy je část na objednání, část na tel.konzultace a část, kdy můžete přijít volně. Přišla jsem bez objednání a čekala jsem jen chvilku. I sestra je milá, takže žádné negativum uvést nemohu.

• 13 července 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Opravdu profesionální přístup s milou tváří.. bohužel jsem se přestěhovala z Prahy.. budu těžko hledat takovou..

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Umístění