Genermed s.r.o.
Sladkovského 2617, Pardubice I, Pardubice

• všeobecný praktický lékař

Umístění: Genermed s.r.o. Jiný

Pan doktor Virt je užasny lékař a člověk. Jsem sním moc spokojená. je ochotny, milí prostě lidský . Kdyby bylo víc takových lékařů. Velice si vážím,že jo můj praktický lékař.

Umístění: Genermed s.r.o. Jiný

Pan doktor je velice pečlivý,vše vysvětlí,má kladný přístup ke starším pacientům a umí naslouchat.
Jsme s manželem moooc rádi,že ho máme.Takových by mělo být víc.

S panem doktorem jsem velmi spokojena. Vždy mi vyšel vstříc (už jen tím, že mě a muže u sebe zaregistroval) a jsem velice ráda že, narozdíl od jiných lékařů, promptně reaguje na e-maily. Věřím, že ani pro lékaře není tato covidová doba jednoduchá, stran administrativy, které bylo vždy hodně.

Umístění: Genermed s.r.o. Jiný

Pan doktor Virt je praktický lékař jak z jiné planety. Je nejlepší ze všech lékařů ,se kterým jsem jednala ,a že jich bylo a je.

Umístění: Genermed s.r.o. Jiný

U pana doktora jsem už pár let, vždy jsem byla spokojena, je třeba ho hlavně pochválit za přístup k pacientům v době covidové, když jsem měla těžkou anémii po krvácení z nosu v době nouzového stavu, odpovídal na mail a zaslal e-recept ještě v pátek téměř v noci. Na maily reaguje okamžitě, pokud je nutná návštěva, objednaná doba platí, a jednání je příjemné a vstřícné.

Umístění: Genermed s.r.o. Jiný

Doktor Virt je profesionál s nevšedním, veselým, přístupem. Nikdy jsem nic podobného u lékaře nezažil. Vždy z jeho ordinace odcházím s úsměvem. I přesto, že má jistě mnoho klientů, tak mě přijal a já jsem za to rád.

Umístění: Genermed s.r.o. Běžná kontrola

Pan doktor Virt je opravdu skvělý. Moc se mi líbí jeho přístup. Možnost komunikace přes email atp., o tom se mi mohlo dříve jenom zdát :-)

Umístění: Genermed s.r.o.

Můj názor na pána doktora Virta je bohužel negativní.Byla jsem u něho léčena po úrazu.Skoro rok jsem k němu chodila s bolestmi a nakonec jsem byla nazvána hypochondrem a depresivne ladenou osobou.Po zmene lékaře mi byla diagnostikovana roztrousena skleroza .Kdyby mě pan doktor odeslal na magnetickou rezonanci hlavy jiz v počátku dalo se s léčbou začít dříve a dnes bych nemusela mít takové bolesti .Šubrová

MUDr. Jan Virt

Děkuji za Vaši reakci. Roztroušená skleróza je nemoc mnoha tváří a nejsou-li přítomny její typické příznaky, lehce dlouho uniká pozornosti tak jako ve Vašem případě. Já ani specialisté, v jejichž péči jste byla, jsme podezření na roztroušenou sklerózu v té době neměli. Jen prosím, hypochondrem jsem Vás nikdy nenazval minimálně proto, že jste vždy byla léčena pro určité objektivní obtíže.

Umístění: Genermed s.r.o.

Pan doktor Virt je odborník s nejnovějšími znalostmi v oboru a se skvělým přístupem k pacientům.Nejlepší praktický lékař v mé dlouhé kariéře pacienta.

Pan doktor Virt , velice příjemný a ochotný člověk , který je praktickým lékařem mého tatínka/ 91 let/, který bohužel na tom není nejlépe, ale pan doktor nám pomáhá jak to jde. moc mu děkuji za péči. Sopková.