Ortodoncie-zubní ordinace
Pštrossova 35, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Ortodoncie-zubní ordinace Jiný

Pan doktor je profesionál. Je vidět, že ví co dělá a dělá to dobře, ALE jeho arogance a necitlivé jednání s pacienty je opravdu nepříjemné. Vše co dělá bolí víc než by muselo a je velmi drsný. Výsledky jsou ale dobré.

Umístění: Ortodoncie-zubní ordinace fixní rovnátka

Mohu jen doprucit. Chodila jsem tam se synem 2 roky a s dcerou 1rok. Oba maji krasne rovne zuby. Cenu nenatahuje a souhlasi s tim co doprecu rekne. S pacientem toho moc nenamluvi, ale je profik a to je nejdulezitejsi. Pani na recepci vse obecne ochotne vysvetli, super domluva. Hanka K.

Umístění: Ortodoncie-zubní ordinace ortodontické konzultace

Se synem jsme byli na ortodontické konzultaci u pana doktora. Nepopírám jeho odborné schopnosti, které nepochybně po mnoha letech praxe musí mít. Hodnotím jeho komunikaci s klientem. Byla jsem velmi překvapena, a to negativně, jednáním p. doktora se mnou jako s rodičem. Projevy vzteku (ať už nesouhlasí s naším postupem - tj. počkat určitou dobu, až mléčně zuby vypadnou a nevytrhávat je, i když jsou stálé zuby založené, zvláště když podobnou zkušenost, kdy se stálé zuby neprořezaly, máme v rodině), nejsou pro mě jako pro klienta akceptovatelné. A toto mě velmi zklamalo.

Nedoporučuji! Nehlídá možné problémy, neposílá na rtg atd.

Před 12 lety jsem jako třináctiletý kluk začal navštěvovat ordinaci pana doktora Horala. Nikdy jsem s ním neměl žádný problém, i personál je v pohodě a vždy mi vyšli maximálně vstříc. Prošel jsem pod jeho rukami opravdu důkladně. A už vůbec nelituji financí, které jsem do svého chrupu investoval, protože teď se mi to vrací v podobě krásného a zdravého chrupu. Nyní chodím na kontroly 1x ročně a vždy je to příjemné shledání. Pane doktore, děkuji Vám a jste člověk na svém místě! Jen tak dál!:)

Sikovne ruce, profesionalni pristup, na konci spokojeny zakaznik. Dekuji pane Doktore.

K panu Horalovi jsem s dcerou chodila 12 let a můžu o něm říst jen to nejlepší!!! Dcera měla zuby velmi křivé, ale dnes je má krásné a rovné jako modelka!!! Považuji pana doktora za vynikajícího odborníka a vřele ho s manželem doporučuji!!!

Velmi dobrý!

ráda bych pana doktora doporučila. Zuby si nechávám rovnat až v dospělosti a musím říct, že pan doktor Horal odvádí velmi dobrou práci. Hrozily mi kotevní implantáty, ale díky dobře zvolené léčbě levnými gumičkami jsem se vyhla drahým implantátům. V ordinaci mi přesně vysvětlili, proč mám gumičky nosit a to mi pomohlo. Pan doktor skutečně pracuje hodně rychle a přesně, ale pokud se zeptáte na cokoliv ochotně Vám vše vysvětlí.

Pana doktora Horala osobně neznám. Známý k němu chodil a zuby má perfektně srovnané. Je to prý odborník na svém místě, jen v komunikaci s pacientem má ještě co zlepšovat.
Chodím s dětmi k MUDr. Kocmanovi do Modřan. Utekli jsme od Dr. Opočenské a ke Stříbrské jsme nechtěli. Tento pan doktor nás ochotně přijal, a že jsme ortodontů obvolali celou řadu. Má smlouvu s mnoha pojišťovnami. Všechno, co v ústech dělá vysvětluje, aby vás nic nepřekvapilo, vysvětlí, jak bude léčba probíhat. Pracuje přesně a rychle, je vidět, že má dlouholetou praxi. Navíc je i vtipný, sestřička v ordinaci je také velmi příjemná. A hlavně ordinuje každý den od rána a 2x týdně i do večera, takže není problém ho zastihnout.