Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Navstevuju 15 let.
Skvely lekar, pragmatický.
U vysetreni vysvetluje co presne bude delat. Vyborna komunikace.
Pomerne primy i v komunikaci s detmi, funguje to.
Mohu doporucit.
Dekuji
DS.

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Pan doktor je pečlivý v prevenci i ošetření. Dbá na to, aby pacienti chodili včas na preventivní prohlídky. Zákroky řeší s analgezí, aby to nebolelo, a zároveň i esteticky, aby případná oprava vypadala dobře. Slušné jednání a přiměřený účet za to, co vám nezaplatí pojišťovna je myslím dnes již standart. Vřele doporučuji.

Po dlouhých více než 10ti letech (!) jsem se odhodlala navštívit zubního lékaře, vybrala jsem si pana Čecháka a rozhodně nelituji. Objednávací doba luxusní - vstupní prohlídka do 2 týdnů, žádného arogantního chování jsem si nevšimla - ba naopak - oceňuji přátelskou a milou atmosféru v ordinaci, ke stavu mého chrupu žádné "nejapné" připomínky, či narážky - vše naprosto profesionální. Hned na první návštěvě mi byl udělán rentgen kvůli mezizubním kazům, vše mi bylo v průběhu vysvětleno (ani jsem se nemusela ptát), při následné péči mi byly nabídnuty různé možné varianty i s finanční náročností. I při "obyčejném" vrtání jsem automaticky dostala injekci, takže to opravdu vůbec nebolelo. Z mého laického pohledu je pan doktor precizní - jak již někdo přede mnou zmínil - s plombou si opravdu pohraje. Ceny nejsem schopná posoudit - nemám srovnání, ale žádné závratné částky to nejsou a jednorázově to člověk investuje, když ví, že potom bude mít klid. Všem v okolí s klidným svědomím pana doktora doporučuji!

Co se týče opravy zubů, tak prozatím je vše v pořádku. Mínus vidím v né zcela pěkném až arogantním chování ke své sestře a hlavně v posílání pacientů na placenou zubní hygienu za 700 Kč(provádí zmíněna sestra mimo ordinační dobu), což je v podstatě sundání zubního kamene na který má mimochodem každý pacient nárok 1x ročně zdarma(tj. ještě k 700 Kč od Vás, si nechá proplatit zákrok od státu) viz. http://aktualne.centrum.cz/finance/penize/clanek.phtml?id=774543

Vysvětlí co a proč dělá, lidský a přitom profesionální - spokojenost.

MUDr. Cechak mladsi si s plombou pohraje tak, aby vypadala, jako puvodni zub. A neudela tam jen rovinu, jako jini lekari, se kterymi mam dosavadni zkusenost. PT, Praha 5

Nejlepší zubař, kterého v Praze seženete. Jsem velice spokojena. Ošetření kanálků bez bolesti? Žádný problem, pan doktor opravdu umí! Podstoupila jsem u něj už několik zákroků (u bývalého zubaře velice bolestivé) a bolest žádná, výsledek výborný. Tady je kvalita zaručena, s jeho péčí nebudete mít žádný problém se zuby. Při vyšetření Vás pan doktor postupně informuce co právě provádí a co Vás ještě čeká. Sestra také velice milá a příjemná paní. Co se cen týče, jsou velice příjemné, jinde by jse si 100% připlatili a ne málo. Takže za mě doporučuji a všem lidem vzkazuji - NEBOLÍ TO, OPRAVDU NE!

U pana doktora Jana Čecháka (to je ten mladší, Jiří Čechák je jeho otec, pracují na stejné poliklinice) jsem evidován cca 2 roky. Neměl jsem s panem doktorem žádný problém, vždy vše vysvětlil a poradil jak o zuby preventivně pečovat. Také jsem poprvé na jeho křesle byl rentgenován kvůli mezizubním kazům (u svých předešlých zubařů nikdy) Ceny jsou podle mého názoru luxusní :) A navíc je pan doktor velký fanoušek Slavie Praha a vždy se rádi zasmějeme nad "blikanci" p. Řepky. :) Doufám jen, že sem Vám teď neodradil sparťanské pacienty...:)

piskáč

Zubařů jsem vystřídala již nepočítaně, ale teprve u pana doktora Čecháka ml. jsem naprosto spokojená. Velmi milý, vstřícný a pečlivý lékař. Provedl mi již spoustu zákroků od běžného ošetření kazu, trhání zubu, i ošetření kořenových kanálků a to vše naprosto profesionálně, šetrně a bezbolestně. Díky jeho přístupu se v jeho ordinaci vždy cítím velmi příjemně. Pana doktora Čecháka mohu jen doporučit!
Svobodová

S panem doktorem jsem spokojený. Je pravda, že jsem zainvestoval počáteční opravu zubů, ale poslední roky už chodím jenom na prevenci. Snažím se o zuby starat a těch pár tisíc za počáteční opravu se určitě vyplatila. V předchozích příspěvcích někdo kritizoval, že mu pan doktor nepopisoval postup opravy a choval se arogantně. Ale požádal pana doktora o to ? Já jsem si o to řekl a informace jsem v průběhu zákroku dostával.
Ošetření je opravdu bezbolestné. Když se mi znecitlivění zdálo nedostatečné, ochotně mi dal další dávku. Je pravda, že jsem měl po zbytek dne pusu "dřevěnou", ale je to pořád pro mne přijatelnější, než bolest při zákroku.