Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

• Paradentóza
  • Zánět dásní

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile estetická stomatologie

Nikdy bych neřekla, že se k zubaři budu těšit. Od pana doktora Jemileva nic nebolí. Pracuje velmi jemně, s ohledem na pacienta a výsledek - skvost. :-) Ráda se budu vracet na kontroly.

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile estetická stomatologie

Již dva roky jsem žádala svoji zubařku alespoň o konzultaci k řešení významného estetického problému horních jedniček (na estetické zákroky měla být odborník, proto jsem k ní šla). Po konzultaci u pana doktora Jemileva byl můj problém do týdne vyřešen. Navíc vše vysvětlil, dal možnosti, a jak to naplánoval, tak to pak udělal. Navíc je s ním sranda :) Velmi vřele doporučuji.

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile estetická stomatologie

Pan doktor Jemilev má z mého pohledu opravdu ojedinělý přístup k pacientovi. Je velmi empatický a citlivý, takže se člověk během zákroku nebojí a cítí se v bezpečí. Zároveň Vám vše odborně vysvětlí a zodpoví veškeré Vaše dotazy. Prostředí, ve kterém pan doktor pracuje, bylo vždy čisté a personál vždy moc příjemný. Pokud bych se měla znovu rozhodnout, komu svěřím svůj úsměv, byl by to pan doktor Jemilev. Opravdu jej doporučuji.

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile akutní problémy

Dobrý den, návštěva byla akutní, byl jsem velmi spokojen jak s výkonem, tak s tím, co mi pan doktor vysvětlil k mému problému se zuby. Ještě budu muset léčení dokončit, ale zůstanu zde i nadále. Velmi příjemná atmosféra a profesionální.

Velice kvalitní služba, maximální spokojenost s provedenými úkony. Vstřícnost a maximální ochota. Pana doktora vřele doporučuji.

Moc příjemný, pozorný a důkladný doktor. Poskytnul mě stomatologickou pomoc hodně rychle a za pohodlných pro mě podmínek! individuální přístup v lékařství moc vážím. Rada přijdu zase! Děkuji.

Pan doktor Jemilev je nejlepší a nejpříjemnèjší stomatolog jakého jsem kdy poznala; a bylo jich hodně. Je to kouzelník který můj celoživotní komplex kvůli úsměvu zrušil. Teď se směju ráda a na celé kolo.

Pět hvězdiček je pro tohoto stomatologa málo. Citlivý, profesionální přístup je u něj samozřejmostí. Pan doktor je velmi milý a nebojí se napravit to, co ostatní jeho kolegové na jiných pracovištích vzdávají. Je tak šetrný, že jsem u něj při extrakci osmičky málem usnula. A to jsem se do doby, než jsem pana doktora potkala, zubařů bála. :-) Při extrakci ani po ní žádné bolesti, žádné otoky, v poledne jsem obědvala klasické jídlo. Pane doktore, děkuju!!!!! A jeho všem doporučuju!!!!! Opravdu je nejlepší.

Doporučuji, skvělý přístup a kvalitní péče. Oceňuji krátké objednací lhůty !

Velmi příjemný a sympatický doktor. Tak profesionální a pečlivý přístup jsem u bývalého zubaře nezažila ani jednou a konečně pro mě návštěva ordinace není noční můra.